Įkraunama...
Įkraunama...

Tibeto grybas

Kas norite Tibeto grybo, rašykite man į AZ 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kas turit arbatos gryba ir norit pasidalinti Kaune?? help.gif
Atsakyti
Gal kas turit pieno grybo Kaune? Labai labai reikia. Aciu
Parašykit i A.Ž
Atsakyti
Labai ieskau arbatos grybo, Mazeikiuose arba Kaune. Nemeskit i siuksliadeze vaiku smile.gif pasidalinkite kas turit ax.gif
Atsakyti
Noriu "įvaikinti" pieno grybukų Kaune.
Rašykit į AŽ
Labai ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes as ir labai noreciau Tibeto Grybuko, busiu LT-Kaune tik gruodzio 20, gal kas turit Kaune ir pasidalintu wink.gif
Buciau dekinga!!!! smile.gif))
Papildyta:
Parasykit man i AZ
aciukas!!!!
Atsakyti
Turiu pieno grybuką Klaipėdoje, bet dar mažą smile.gif Kai prisidaugins, galėsiu pasidalinti su norinčiais biggrin.gif Rašykit a.ž., nes temos neseksiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisma: 20 gruodžio 2007 - 00:00
mano dukrai 5m. ir ji serga bronchine asma idomu as galima vaikui duoti gerti pieno gruba g.gif Gyvenam Kaune gal kas galit padovanoti pieno grybuka wub.gif
rasykit i az.
Atsakyti
QUOTE(Belada @ 2007 12 20, 12:32)
mano dukrai 5m. ir ji serga bronchine asma idomu as galima vaikui duoti gerti pieno gruba g.gif  Gyvenam Kaune gal kas galit padovanoti pieno grybuka wub.gif
rasykit i az.


Galima, jis 100% naturalus produktas, nebijokit jo duodi ir savo vaikams smile.gif
Parasyta, kad grybukas gydo alergijas, taip pat astma...
Atsakyti
sveikos,noreciau as to grybo,gal kas Siauliuose turit? ax.gif laukciau zinios i az
Atsakyti
Sveikutės! Aš irgi labai norėčiau Tibeto grybuko.. blush2.gif Gal kas galėtų pasidalinti juo su manim Kaune? g.gif Parašykit į AŽ.. Iš anksto dėkoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrutėė: 06 sausio 2008 - 01:12
Pasidalinciau grybuku Vilniuje mirksiukas.gif
Atsakyti