Įkraunama...
Įkraunama...

Tibeto grybas

QUOTE(Burbuliene @ 2007 11 07, 00:24)
Manu, kad tai naturalu, kad pradzioj pucia, juk ir parasto kefyro isgerus pilva papucia. Skaiciau forume, kad tai laikinas pojutis, ilgainiui pilvas susitvarko.
Beje kai pradejau savo grybuku elgtis, kaip dera, tai ir anas visas isipute atrodo visom savo porom kvepuot pradejo smile.gif Varksa visa menesi uzdarius laikiau  verysad.gif  Pirma para, tai per 24 jis nesurugo. o antra viskas  thumbup.gif  Zodziu gyvas da smile.gif



Na bet taip ziauriai nuo pat ryto pucia ir raizo, kad galiu sienom laipiot. O raugala geriu vakare.
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 11 07, 13:16)
Na bet taip ziauriai nuo pat ryto pucia ir raizo, kad galiu sienom laipiot. O raugala geriu vakare.


Labas Beata. as nesu didele grubuko žinove. manau toreiktu klaust pas labiau patyrusius šiame reikale smile.gif Bet manau, kad tai ženklas, kad tvarkosi tas reikalas, nes grybas, mano žinomis, labiausiai išjudina tas vietas, kurios ligotos.
Atsakyti
QUOTE(Burbuliene @ 2007 11 07, 17:29)
Labas Beata. as nesu didele grubuko žinove. manau toreiktu klaust pas labiau patyrusius šiame reikale smile.gif Bet manau, kad tai ženklas, kad tvarkosi tas reikalas, nes grybas, mano žinomis, labiausiai išjudina tas vietas, kurios ligotos.



Paguodei, aciu. Nes jau bijojau kad man netinka. Na dar liko man 2 dienos ir darysiu pertrauka 10 dienu.
Atsakyti
O pas jus visada kaip kefyras surugsta? Pas mane siom dienom beveik nesurugsta, truputi paruges pienas sad.gif, gal todel man taip baisiai pucia, nes pieno as tai netoliaruoju.
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 11 07, 20:24)
O pas jus visada kaip kefyras surugsta? Pas mane siom dienom beveik nesurugsta, truputi paruges pienas sad.gif, gal todel man taip baisiai pucia, nes pieno as tai netoliaruoju.

Nepilnai surūgęs yra netinkiamas, kiek suprantu. Pas mane irgi skirtingai būna: kartais pern 24 val. surūgsta, o kartais ne. Taiū priklauso nuo temperatūros, nuo pieno kokybės ir nuo grybuko kiekio.
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 11 07, 23:13)
Nepilnai surūgęs yra netinkiamas, kiek suprantu. Pas mane irgi skirtingai būna: kartais pern 24 val. surūgsta, o kartais ne. Taiū priklauso nuo temperatūros, nuo pieno kokybės ir nuo grybuko kiekio.


O tai jei netinkamas, negerti? As skaiciau, kad perruges netinkamas gerti. Siaip pas mane jau grybas auga 17 dienu, poryt as ji dalinsiu, tai kaip ir nemazas, turetu gerai rugti.
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 11 07, 21:24)
O pas jus visada kaip kefyras surugsta? Pas mane siom dienom beveik nesurugsta, truputi paruges pienas sad.gif, gal todel man taip baisiai pucia, nes pieno as tai netoliaruoju.


jei pienas nespeja surugt, tai nereikia jo gerti. gal del to ir prasidejo pas tave tie negalavimai, juolab, kad esi alergiska pienui. reik

QUOTE(beata_abc @ 2007 11 07, 22:20)
O tai jei netinkamas, negerti? As skaiciau, kad perruges netinkamas gerti. Siaip pas mane jau grybas auga 17 dienu, poryt as ji dalinsiu, tai kaip ir nemazas, turetu gerai rugti.


kaip ir minejo lelija33 surugimas priklauso nuo oro temperaturos ir peino rusies. taciau visada reik palaukt kol taps kefyru, tik tada gerti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliene @ 2007 11 08, 15:38)
jei pienas nespeja surugt, tai nereikia jo gerti. gal del to ir prasidejo pas tave tie negalavimai, juolab, kad esi alergiska pienui. reik
kaip ir minejo lelija33 surugimas priklauso nuo oro temperaturos ir peino rusies. taciau visada reik palaukt kol taps kefyru, tik tada gerti wink.gif



Aciu jums visoms labai uz patarimus.
Atsakyti
Turbūt aš pirmoji apturėjau tokia patirtį - t.y. išviriau savo tibeto gybukus.. netyčia aišku doh.gif Atsitiko taip, kad puodą su vandeniu, kuriame stovejo stiklainis su pienu ir grybukais aš pastačiau ant plytelės, kad vanduo pašiltu ir tas šiltas vanduo šildytu stiklainį su grybukais, nes namų temperatūros neužtenka, kad pienas surūgtu per 24val. Todėl stiklaini įstatau į šiltą vandenį. O kai jis ataušta karts nuo karto pakeičiu jį kitu šiltu vandeniu iš krano, tačiau tąkart, gaminau maistą ir kai keptuvę nustačiau nuo viryklės ir tam, kad kaitlentė neatauštu kol aš paruošiu bulves virimui, ant įkaitusios plytelės pastačiau ta puodą su grybais, kad vanduo pašiltu. ir kaip tik tuo metu paskambino draugė su kuria prie telefono užtrukau kaip minimum 20min. o kai gryžau, mano vandenėlis jau virė ir stiklainyje esantys grybukai ištęžo sad.gif Iš jų pasidarė masė primenanti snarglius, o lipnumas priminė "moment" klijus .. Va tokia vat istorija su tais grybukais.. Laimėj mama turėjo daug grybuku vaikučiu, tad juos ir "įsivaikinau" rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas turit Tibeto grybuko Kaune? smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos:)
As labai susidomejau tais pieno ir ryziu grybukais ir laaaabai noreciau, kad kas galite pasidalintumete Vilniuje:)Is anksto visoms aciu:)
Atsakyti
Sveikutes,

skubiai reikia grybo Klaipėdoje. Draugės mama nori pagert po vėžio operacijos, kad nebūtų metastazių ir man reik dėl virškinimo. rašykite prašau į až
Atsakyti