Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai turi ką nors iš jūsų vaikystės?

kaip as noreciau turet nors viena savo vaikystes zaisla ir padovanoti dukrytei, bet deja nebeturiu nei vieno
verysad.gif
Atsakyti
Taip,ir nemazei -leles,meskiukas,lagaminas zaislu dar sovetiniu lotuliukas.gif dukrele zaide,o dar ir bernui liku.Mano maciute viska issaugo.O as po dukreles irge i deze dejou.O vaiku skirtumas net 16 metu. Arsiprasou uz klidas. doh.gif
Atsakyti
Labai gaila, bet neturi.Būtų labai įdomu...
Atsakyti
Mano pačios žaislų neišliko, užtai vyras rado savo vaikystės modeliukus, rusiškus tokius- žigulius, volgą...Tai mažasis labai apsidžiaugė, tokį "antikvarą" gavęs biggrin.gif
Atsakyti
puikiai beveik visus prisimenu, nes laukdavoau kaip kaledu tecio griztant atostogu is armijos ir parvezant kokia nauja lele.. bet nei vieno zaislo neturiu likusio verysad.gif
Atsakyti
Mano išliko labai daug knygelių vaikiškų,tai vaikams jos labai patinka.Dar yra mano lėlės ir meškinai,bet berniukų jie galima sakyt,kad nedomina.
Atsakyti
turi mano pirmą minkštą žaisliuką ir knygutes smile.gif
Atsakyti
Turiu likuse viena nedidele grazia lelyte,ir dabar dar sedi ta lelyte pas mama ant bufetuko. wub.gif Ir keleta knyguciu likusiu. bigsmile.gif
Atsakyti
nieko nieko schmoll.gif
Atsakyti
O as galiu pasidziaugti,kad mano mergytei atiteko visas mamos kraitis biggrin.gif .
Mano tevu dideli namai,todel geri zaisliukai buvo graziai sudeti ir snaude pakol uzaugo nauja karta wub.gif .
Leliu baldai,indai,leles ir meskinai,tokiu dabar niekur nerasi wub.gif .Man,aisku, senieji net brangesi uz naujus zaisliukus doh.gif rolleyes.gif .Juk su jais kartu visa mano vaikyste praejo,dabar ir dukros praeis...gal anukei liks dar biggrin.gif
Atsakyti
Ne neturi, neišsaugojau nieko. O iš mano vyro vaikystės tai turi pora žaisliuku
Atsakyti
Kai buvo kokių 2 metukų, turėjo mano mylimiausią katytę minkštą, labai ją mylėjo, bet dabar kažkur ji pasilikus pas senelius unsure.gif nenuri šiuo metu nieko unsure.gif
Atsakyti