Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai turi ką nors iš jūsų vaikystės?

pas mus rusy yra barbe su visokiais baldais.. tik beda kad kad berniukui nelabai.. bet gal kada mergaite turesim tai bus kam zais smile.gif ir siaip yra visokiu minkstu ir guminiu zaislu like.. tai darbar jie vaiko dezej smile.gif o kai kurie pas mano mama kad nuejus pas ja butu su kuo pazaisti ax.gif
Atsakyti
Dar keletas mano mėgstamiausių žaisliukų liko pas mano mamą - pirmoji lėlė, kuri man buvo padovanota tik gimusiai (šiuo metu pats mylimiausias mažosios žaislas pas močiutę) maži baldukais su kuriais kaip nekeista žaidžia dičkis ax.gif ir šiaip keli pliušiniai žaisliukai. Deja, daugumą mano išsaugotų žaislų sužaidė sesers vaikai, tai gimus maniškiams mažai kas beliko unsure.gif
Atsakyti
Turim medinį supamą arkliuką, keletą lėlių, vežimuką žaislinį lėlėms (koks keistas dabar atrodo!), keletą stalo žaidimų...Viskas mano mamos dėka - sugebėjo išsaugoti. Man ir dukrytei šie žaisliukai labai mieli. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasras: 18 birželio 2007 - 15:22
pas mus sode liko meskis, diiiiidlis, tai dabar atrama atstoja, toks kietas kietas 4u.gif
Atsakyti
Pas mus liko daug vaikiškų knygelių. Man atrodo, kad mums patiems jos reiškia daugiau, negu mūsų vaikams... smile.gif
Atsakyti
Tėvelio vaikystės arkliukas, kurį jam kadaise senelis išdrožė wub.gif net perdažyt nesinori wub.gif
user posted image
Atsakyti
oho, vat tai tai zaisliukas, raritetas, reikia saugoti. thumbup.gif
Mes tai absoliuciai nieko neturim nuo mano ar vyro vaikystes, nebent knygas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolė @ 2007 06 20, 10:27)
Tėvelio vaikystės arkliukas, kurį jam kadaise senelis išdrožė  wub.gif net perdažyt nesinori  wub.gif
user posted image


Tikrai nerealus daiktas thumbup.gif
Aš išsaugojau savo vaikystės lėlę, bet maniškė aplamai nelabai su lėlėm žaidžia, tai kartais pagalvoju, kad be reikalo tik vietą užma.
Atsakyti
arkliukas tai super thumbup.gif as irgi dar turiu užsilukusiu vaikisku knyguciu, meskina,lego ir dar visokiu smulkmenu, tai dukterecia su jais zaidzia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 05 02, 00:22)
neseniai tvarkiausi spintas, tai atradau pakištų visokių senų žaislų atsiminimui. pūkuotukai tai aišku -- sentimentai  wub.gif
bet va į dėžutę supakuotos lego kaladėlės -- nu atrodo kaip naujos. galvoju, dar tiek metų pragulės (nu tikrai neišmesiu), gal mažiau -- ir mano vaikų sulauks. nu tai tikrai jiems atiduosiu.
o jūsų vaikai ar turi ką nors, kuo žaidėte jūs?


kaip gražu wub.gif O aš nieko neturiu. Kaip tik neseniai pagalvojau, kad aš ir brolis ir sesė turėjom medinį supamąjį arkliuką. Taigi turėtų dar būti. doh.gif Bet nėra... matyt, dėl vietos stokos, tėvai jį kažur padėjo, gal į malkas, nežinau ax.gif Dabar būtų thumbup.gif , ir sentimentų, ir naudos prasme.
Atsakyti
ui kiek žaisliukų , tik reikia pas tėvą namie ant aukštelio užlipti biggrin.gif ir vežimėlis lėlėms, lėlių krūva, baldeliai, arkliukas knygų kalnas. jie bus nebegražūs, ne tokie kaip nauji, bet vistiek geri žaisti. aš maža būdama su mamos lėlėmis dar žaidžiau. buvo viena tokia labai idomi, išblukusi nuo senatvės, bet aš, kvaiša pagalvojau, kad ji kaip kitos, nedūžta ir numečiau nuo aukšto ant žemės, kad neštis nereikėtų, ir sudužo verysad.gif
Atsakyti
Neturi nieko... unsure.gif Po manęs augo sesių vaikai,tai ko pati nesuvariau,tai jie damušė doh.gif O jei kas ir būtų- maniškiui ilgai tikrai nelaikytų doh.gif biggrin.gif
Atsakyti