Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai turi ką nors iš jūsų vaikystės?

Siaip nemazai issisaugojo mano vaikystes zaisliuku, knyguciu. Bet megstamiausia kolkas didele lele, a la baby born, tik didesne. Tai sunelis ta lele priziuri, buciuoja, krapsto nosi, ausis ir t.t. Smagiausia, kad per ta lele perejo daug vaikisku rankyciu. O ji vis dar laikosi. smile.gif
Atsakyti
Labai daug nuostabiu knyguciu wub.gif
Atsakyti
Įvairios vaikiškos knygutės thumbup.gif senos geros pasakos su gražiom iliustracijom wink.gif
Atsakyti
Kaip smagu kas islaikete savo zaisliukus... Po manes nieko neliko schmoll.gif O gal del to, kad dar turiu dvi jaunesnes seses...
Atsakyti
Mes tai turim dar nuo sovietinių laikų likusių guminių cypsinčių gyvūnėlių, kurie patinka mūsų dukrytei. thumbup.gif
Atsakyti
O mano vyro motina issaugojo senas leles - dukrelei jos patinka biggrin.gif
Atsakyti
Isliko viena lele, kuria gavau pirmojo gimtadienio proga wub.gif
Tai nebuvo vaikui perduotas zaisliukas, dukra mate, bet nebuvo linkusi su ja zaisti...
O as sia lele dabar saugau kaip kokia relikvija ax.gif
Atsakyti
turi tu tokiu guminiu cypsinciu smile.gif) ir keleta pliusiniu, na tuo metu jie nebuvo tokie minktuciai svelnuciai, na bet... sentimentai smile.gif
Atsakyti
Yra like leliu, minkstu zaisliuku ir dar palikta barbe su lagaminais, pilnais mano dar siutu drabuziu (tiesa, nebuvau ju atidariusi, tai gal tie drabuzeliai suduleje jau seniausiai tongue.gif ). Viskas palikta pas mano mama, tai kai mergina nuvezu pas mociute, turi su kuom zaisti bigsmile.gif Keleta minkstu zaisliuku yra ir nam parsivezusi. O pas mus namuose yra like tecio knyguciu, tai jas nuo mazumes varto. Tiesa, buvo isejusi kalba, kad galejo tetis pasilikti savo modeliuku kolekcija, butu dabar dukrelei atrakcija (patinka jai ir masineles pavezinti) biggrin.gif
Atsakyti
Deja, is mano vaikystes zaisliuku neliko. verysad.gif Bet is vyro vaikystes liko keleta metaliniu masineliu. biggrin.gif Kai sunus rado ja palepeje negalejo atsistebeti, kad anksciau tokios masinos buvo. biggrin.gif
Atsakyti
pas senelius kai nuvaziuoja kelia i virsu mano lobyna lotuliukas.gif
Atsakyti
Žaidžia sunutis su manuoju Lego pirktu prieš 18m rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti