Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai turi ką nors iš jūsų vaikystės?

Like mediniai leliu baldeliai ir barbem siuti rubai,keletas knyguciu.
Atsakyti
Aš laikau savo barbes su rūbais ir priedais savo mažytei.
Atsakyti
MAno sunytis turi pora tokiu guminiu zaisliuku,musu laikais jie buvo labai grazus ir geri,nebuvo net pirkti,kiek pasakojo mama.Siaip patinka grazios spalvytes,paspaudus cypia ax.gif
Atsakyti
Neturi, o gaila, tokius fainus baldus medinius turėjau.
Atsakyti
Turi lėlę Aušrą (pliką be rūbų ir be vienos kojos) ir mano pačios elementorių Vyturėlis,
iš kurio ir išmokiau sūnų skaityti. biggrin.gif
Atsakyti
į kraičio skrynią savo dukrai per krikštynas įdėjau man pačiai per krikštynas senelio dovanotą iš Amerikos parvežtą lėlytę- tegul tai bus kaip pereinamoji relikvija, jei dukra tai vertins ir išsaugos... bet kraičio skrynią planuoju atiduoti tik kai sueis 18m ar per vestuves....
Atsakyti
turi deze guminiu zaislu su cypliukais, ir mano lovele smile.gif
Atsakyti
labai gaila,bet nieko neturi,tevai nieko neissaugojo. unsure.gif
Atsakyti
Mano mama issaugojo beveik visus mano zaislus tai pradedam su maze po biskuti su jais zaisti biggrin.gif
Atsakyti
Smagu kad jūsu tiek daug turi dar išsaugotus žaisliukus iš vaikystės.
Aš prisiminiau viena tokį žaisla, kuri turėjau. Nei foto per Google negaliu rasti, nei nežinau Kaip jis vadinosi, nei net Kaip tiksliai atrodė. Galbūt kuri prisiminsite ir man padėsite.
Ten buvo labai primityvus žaisliukas, man atrodo vištos ant tokio Kaip padėkliuko, ir lygtais apačioje buvo virvė, ja traukant tos vištos lesė (galvas žemyn/aukštyn kilnojo).
Labai noriu surasti šio žaislo foto Ar pavadinima.
Atsakyti
QUOTE(O cheri cheri @ 2016 08 26, 13:43)
Smagu kad jūsu tiek daug turi dar išsaugotus žaisliukus iš vaikystės.
Aš prisiminiau viena tokį žaisla, kuri turėjau. Nei foto per Google negaliu rasti, nei nežinau Kaip jis vadinosi, nei net Kaip tiksliai atrodė. Galbūt kuri prisiminsite ir man padėsite.
Ten buvo labai primityvus žaisliukas, man atrodo vištos ant tokio Kaip padėkliuko, ir lygtais apačioje buvo virvė, ja traukant tos vištos lesė (galvas žemyn/aukštyn kilnojo).
Labai noriu surasti šio žaislo foto Ar pavadinima.

pavadinimo nezinau, bet issaugojus iki siu laiku esu dar. Padekliukas rudas, bumbulas raudonas, kur virvutes suristos, vistos baltos, bet tarp ju ir vienas baltas gaidys bigsmile.gif Visus savo zaislus esu issaugojus, negadinau nieko, leles net su rubais visos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 08 26, 21:15)
pavadinimo nezinau, bet issaugojus iki siu laiku esu dar. Padekliukas rudas, bumbulas raudonas, kur virvutes suristos, vistos baltos, bet tarp ju ir vienas baltas gaidys  bigsmile.gif Visus savo zaislus esu issaugojus, negadinau nieko, leles net su rubais visos  thumbup.gif

Tikrai šitas, ačiū kas pasidalinote. Gal galima būtu foto ikelti?
Atsakyti