Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip kovojate su dulkėmis

QUOTE(Azija @ 2012 06 22, 15:04)
Papasakokit kaip dulkes su actu valot smulkiau  ax.gif  aš pabandžiau, tai paskui kiek darbo buvo  doh.gif  visur balti dryžiai liko.

Tikrai aktualu, ypač valant juodus paviršius. g.gif
Atsakyti
Na patarkuoju ukisko muilo i karsta vandeni, ir nedaug acto ipilu( gal sauksteli) i koki 10l dubeni su muiluotu vandeniu. Ir man tai puikiai valo, na pas mane nera juodu pavirsiu yra tamsiu, bet nepastebejau nieko ( jokiu baltu plemu)
4u.gif
Atsakyti
Drabuzineje vyras ka tik irenge stumdomas lyg stiklines duris ir jos baisiai traukia dulkeles ir nesvarumus, lyg ielektrintos atrodo doh.gif . Kuo rekomenduotumet valyti? Is anksto dekui uz patarimus 4u.gif .
Atsakyti
O kaip nuo geliu valote dulkes? Turiu fikusa su daug mazu lapeliu ir chlorofita...
Atsakyti
Merginos, ar naudojate kovai su dulkėmis oro grynintuvus? g.gif Net nežinau, kaip tiksliai juos pavadinti, vienur "valytuvais", kitur "grynintuvais" ir pan. vadinama biggrin.gif Nežinau, kaip Jūsų miestuose, pas mus aš technikos parduotuvėse niekur nemačiau, tik internete, pvz.: http://www.orosprend...s/oro-valytuvai
Tai kai pasiskaičiau, labai užsimaniau įsigyti blush2.gif Na, aktualu, nes žiauriai erzina tos dulkės doh.gif Tik išplauni, išvalai, po poros valandų vėl sėda ant paviršių... Įdomu, ar šie prietaisai veiksmingi?
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2014 01 06, 16:49)
Drabuzineje vyras ka tik irenge stumdomas lyg stiklines duris ir jos baisiai traukia dulkeles ir nesvarumus, lyg ielektrintos atrodo doh.gif . Kuo rekomenduotumet valyti? Is anksto dekui uz patarimus 4u.gif .

Naudoju antistatine priemone ivairiems pavirsiams ir dulkes taip tikrai neseda.
Aisku, jos niekur neisnyksta, bet kaupiasi ant grindu, kilimu, bet ne taip ant nuvalytu pavirsiu. 4u.gif
Atsakyti
O apie Airfree oro grynintuvus niekas nieko negalit pasakyt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amukas @ 2014 04 07, 18:22)
O kaip nuo geliu valote dulkes? Turiu fikusa su daug mazu lapeliu ir chlorofita...



Nuo geliu valau su mikrofibrinemis sluostemis spec. dulkems SPECIAL DUST, jos sugeria dulkes ir valomos sausu valymu be jokiu chemikalu, o valydama baldus ar grindis ant sausos sluostes uzpurskiu antistatiko dulkiu gaudymui PULIGEN MULTIUSO lyg ir taip vadinas toks aerozolis, tai man visas dulkes ant sluostes surenka, dabar taip dziaugiuosi, nes visad valydavau slapiai, tada voliojasi sunku nuvalyti, o dabar grindis ar baldus prabegu su tokia sluoste ir ramu smile.gif
Atsakyti
Gal kuri isbandet sia sluota dulkems valyti http://www.rulita.lt...-dulkems-valyti?
Atsakyti
Namus siurbinu siurbliu su vandens filtru, nenešiojamus rūbus laikau vakuminiuose maišuose, gulkes nuo gėlių plaunu po dušu, ir labai dulkių sumažėjo kai nusipirkau skalbinių džiovyklę. Joje kartais prapučiu su šaltu oru ir sausus rūbus, patalus, minkštus žaislus. ten esančiam filtre lieka tokių smulkių dulkių veltinys, kad net negera gali pasidaryt pirmakar pamačiusiam.
Atsakyti

yra augalu lapams specialios sluostes 4u.gif

naudoju dulkems leiheit sluoste dulkems - labai gerai nuima pirstu antspaudus nuo tamsiu baldu
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2014 05 11, 11:47)
Naudoju antistatine priemone ivairiems pavirsiams ir dulkes taip tikrai neseda.
Aisku, jos niekur neisnyksta, bet kaupiasi ant grindu, kilimu, bet ne taip ant nuvalytu pavirsiu.  4u.gif

Gal galite imesti nuoroda, kokia konkreciai priemone naudojate? Aciu 4u.gif .
Atsakyti