Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip kovojate su dulkėmis

pas mane ta pati bjauri problema dulkes verysad.gif Kiek bevalyciau vis tiek jos kaupiasi ir kaip gi nesikaups, kaip uz lango vyksta statybos (gyvenu nauju daugiabuciu kvartale) doh.gif tai gaunu valyti kiekviena diena. Bet liuksas tame radau tokia sluoste DUST is mikropluosto kur nereikia valikliu su ja naudoti ir naudojama sausa, prie jos dulkes prilimpa;) Tai perbegu kiekviena diena pavirsius ir viskas. thumbup.gif
Atsakyti
Kai dirba profesionalios valytojos, tai jos net sienas siurbliuoja. Grindis issiurbliuoja, isplauna, o po to viel issiurbliuoja. Po tokio valymo galima gyventi be problemu +/- savaite...Kadangi pas mane daug tamsiu ir blizgiu pavirsiu doh.gif , man labai patinka svara, o valymo darbu nepernesu, tai lieka arba valyti karta i savaite, bet visa diena, arba samdyti zmogu, kuris tai padaris per kelias valandas ir nebegadinti sau nuotaikos..Kazin, ar cia yra tema apie valytojas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankvl @ 2011 02 28, 16:44)
pas mane ta pati bjauri problema dulkes verysad.gif Kiek bevalyciau vis tiek jos kaupiasi ir kaip gi nesikaups, kaip uz lango vyksta statybos (gyvenu nauju daugiabuciu kvartale) doh.gif  tai gaunu valyti kiekviena diena. Bet liuksas tame radau tokia sluoste DUST is mikropluosto kur nereikia valikliu su ja naudoti ir naudojama sausa, prie jos dulkes prilimpa;) Tai perbegu kiekviena diena pavirsius ir viskas. thumbup.gif

O kokia šios stebuklingos šluostės kaina ir kur jų galima įsigyti?

Kiek kainuoja namų tvarkytojos valanda savaitei?
Atsakyti
Pas mane tamsus baldai, tai po valymo vakare vel viskas matydavosi doh.gif
Paskui drauge parekomendavo is amway toki baldu puoliruokli su vasku thumbup.gif
Pirma isvalau drengu skuduru valdus, o paskui purskiu ta purskala ir su sausu blizginu... Galiu sakyti drasiai, man savaitei uztenka tokio valymo... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2011 03 29, 18:11)
Pas mane tamsus baldai, tai po valymo vakare vel viskas matydavosi doh.gif
Paskui drauge parekomendavo is amway toki baldu puoliruokli su vasku  thumbup.gif
Pirma isvalau drengu skuduru valdus, o paskui purskiu ta purskala ir su sausu blizginu... Galiu sakyti drasiai, man savaitei uztenka tokio valymo... thumbup.gif

O aš su dulkėm nebekovoju. blink.gif Dabar kovoju su hormonais ir prasto pavasario skleidžiamomis nuotaikomis. Aišku sveikoms to nesuprat smile.gif Sorry, kad pasisakiau ne toje temoje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2011 03 29, 17:11)
Pas mane tamsus baldai, tai po valymo vakare vel viskas matydavosi doh.gif
Paskui drauge parekomendavo is amway toki baldu puoliruokli su vasku  thumbup.gif
Pirma isvalau drengu skuduru valdus, o paskui purskiu ta purskala ir su sausu blizginu... Galiu sakyti drasiai, man savaitei uztenka tokio valymo... thumbup.gif



as irgi toki naudoju - tikrai geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
Visada gyvenau namuose, kur sienos būdavo išklijuotos tapetais, ir niekad net nekilo mintis, kad ten gali būti dulkių ax.gif ]
Dabar gyvenu bute, kur visos sienos dažytos (pusiau matiniais dažais), ir po kelių metų gyvenimo pastebėjau, kad ant sienų galybė dulkių. Kaip būtų patogiausia jas nuvalyti? Jei sausu skudurėliu, dalis juk "nuskristų" kitur smile.gif

Žodžiu, norisi greičiausio, patogiausio ir efektyviausio varianto (nes sienų nemažai, 2 kambarių butas ax.gif ) smile.gif Lauksiu patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukas_rasiukas @ 2012 06 10, 16:00)
Visada gyvenau namuose, kur sienos būdavo išklijuotos tapetais, ir niekad net nekilo mintis, kad ten gali būti dulkių  ax.gif ]
Dabar gyvenu bute, kur visos sienos dažytos (pusiau matiniais dažais), ir po kelių metų gyvenimo pastebėjau, kad ant sienų galybė dulkių. Kaip būtų patogiausia jas nuvalyti? Jei sausu skudurėliu, dalis juk "nuskristų" kitur smile.gif

Žodžiu, norisi greičiausio, patogiausio ir efektyviausio varianto (nes sienų nemažai, 2 kambarių butas  ax.gif ) smile.gif Lauksiu patarimų  4u.gif


As nusipirkau garais valanti prietaisa kur top shop reklamuoja, tai man gal neblogai sienas ir kitus pavirsius valo ir ranku tepliotis nereikia. Nepagalvokit nereklamuoju, bet man visai tam reikalui tiko. Pas mus tiesa plaunami dazai. Anksciau skudureliu slapiu valydavau , bet labai dryziai likdavo.
Atsakyti
QUOTE(butybe @ 2012 06 10, 19:39)
As nusipirkau garais valanti prietaisa kur top shop reklamuoja, tai man gal neblogai sienas ir kitus pavirsius valo ir ranku tepliotis nereikia. Nepagalvokit nereklamuoju, bet man visai tam reikalui tiko. Pas mus tiesa plaunami dazai. Anksciau skudureliu slapiu valydavau , bet labai dryziai likdavo.


Gal ir geras variantas, bet dabar tikrai neketinu nieko pirkti, norisi kažko iš turimų priemonių, bent jau šį sykį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiukas_rasiukas: 11 birželio 2012 - 11:01
QUOTE(rasiukas_rasiukas @ 2012 06 10, 16:00)
Visada gyvenau namuose, kur sienos būdavo išklijuotos tapetais, ir niekad net nekilo mintis, kad ten gali būti dulkių  ax.gif ]
Dabar gyvenu bute, kur visos sienos dažytos (pusiau matiniais dažais), ir po kelių metų gyvenimo pastebėjau, kad ant sienų galybė dulkių. Kaip būtų patogiausia jas nuvalyti? Jei sausu skudurėliu, dalis juk "nuskristų" kitur smile.gif

Žodžiu, norisi greičiausio, patogiausio ir efektyviausio varianto (nes sienų nemažai, 2 kambarių butas  ax.gif ) smile.gif Lauksiu patarimų  4u.gif



Aš tai su dulkių siurbliu per sienas pereinu ir atrodo viskas nusivalo, ir sienų negadina, ir rezultatas būna gan geras thumbup.gif
Atsakyti
Siena su dulkiu siurbliu, o dulkes nuo pavirsiu su actu ir tarkuotu ukisku muilu. Super valo ir nevolioja dulkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milla22 @ 2012 06 22, 12:57)
Siena su dulkiu siurbliu, o dulkes nuo pavirsiu su actu ir tarkuotu ukisku muilu. Super valo ir nevolioja dulkiu  4u.gif

Papasakokit kaip dulkes su actu valot smulkiau ax.gif aš pabandžiau, tai paskui kiek darbo buvo doh.gif visur balti dryžiai liko.
Atsakyti