Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kojos X formos

Sveikos mamytės, turi ir mūsų dukrytė tokią bėdą. Gal kas gali pasidalinti info kur galima nuvesti vaiką Vilniuje į mankštas ir masažus šiai bėdai spręsti, supinatorius jau turim unsure.gif
Atsakyti
Vilmuxxx, cia buvo Raganiukstes akmuo i mano darza biggrin.gif 80 procentu zmoniu stuburo padetis nera tiesi, ji pakrypusi i viena ar i kita puse, panire slanksteliai. Jei tau labiau patinka, tai galim sakyti, kad standartas zmogui buti kreivam, tureti ilgesne ranka, ar ilgesne koja. O nestandartas - buti tiesiam ir netureti problemu su kaulais ir ju sanariais...
Atsakyti
Parodysiu, kaip pasikeite mano dukrytes kojyciu padetis pradejus koreguoti stuburo padeti. Pasirodo, gimdymo ar gal kokio nukritimo metu buvo isnires stuburo slankstelis, kuris itakojo kreiva viso kunelio padeti, del to ir kojytes buvo X formos ir pedutes pilnos. Nenaudojom jokiu paduku, visada basomis kokjytemis ir va rezultatas:
pries masaza ir 9 men po masazo
user posted image user posted image
Atsakyti
Negalima vazineti vaikiskomis masinomis, atsispiriant kojomis
Atsakyti
Mums kaip tik gydytoja rekomendavo dviratuka-paspirtuka, kur vaikas sedi ir pasispirdamas kojytemis vaziuoja smile.gif
Atsakyti
merginos pas mano berniuka 6 metu tokios kojos sad.gif ka daryt,ar tokiem dyckiams daro masazus??? nuolat sedi susikuprines sad.gif
Atsakyti
Sveiki ,
maniskiui tik 2.5 m, bet pradejau pastebeti kad maziaus kojytes Xsiukas ,gyvenu ne lt , o kai nueinu pas savo pediatre cia ji sako kad nereikia pergyventi isaugs. Zinau kad X formos kojytes gali buti paveldimos bet nei is vyro gimines nei mano x-koju nera.
Gal kas turit pavyzdeliu kokias manksteles daryti ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Hytka @ 2010 04 14, 06:39)
Parodysiu, kaip pasikeite mano dukrytes kojyciu padetis pradejus koreguoti stuburo padeti. Pasirodo, gimdymo ar gal kokio nukritimo metu buvo isnires stuburo slankstelis, kuris itakojo kreiva viso kunelio padeti, del to ir kojytes buvo X formos ir pedutes pilnos. Nenaudojom jokiu paduku, visada basomis kokjytemis ir va rezultatas:
pries masaza ir 9 men po masazo
user posted image user posted image

O kur daretes tiesinimo proceduras ir kaip jos lt vadinasi?
Atsakyti
O kaip del tu paspiriamu masinu, ar jos padeda istiesinti x formos kojytes?
Atsakyti
Sveikos, jokiu būdu negalima paspiriamų mašinų, kadangi tai dar daugiau skatina X formą. Rekomenduojama kuo daugiau sėdėti "turko" poza ir kuo daugiau važinėti su dviračiu (daktarė minėjo, kad geriau kai pedalai būna po kojomis, o ne tie, kur ant priekinio ratai), tinka šokinėti ant guminių arkliukų, kamuolių su ragais. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, matau, kad seniai niekas nerase, o man taip neramu... Dukrai pusantru metuku, o kojytes pradejo ikset (mano nuomone), siandien pas seimos gydytoja nuejom. Paziurejo, sake nieko tokio nemato, bet man atrodo cia pati pradzia, o taip noris kuo geriau savo vaikui cia pat ir dabar! Radau patarimu kaip pagelbet kojelems bet be rimto ortopedo izvalgios akies ir patirties nemanau issiverst. Greiciau pirmadienis...
Atsakyti
http://www.zaislu-karalyste.lt/
R tinka toksai triratukas kojoms stiprint? Ar butinai su grandine ir pedalais per viduri?
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2011 03 05, 01:12)
Sveikos, matau, kad seniai niekas nerase, o man taip neramu... Dukrai pusantru metuku, o kojytes pradejo ikset (mano nuomone), siandien pas seimos gydytoja nuejom. Paziurejo, sake nieko tokio nemato, bet man atrodo cia pati pradzia, o taip noris kuo geriau savo vaikui cia pat ir dabar! Radau patarimu kaip pagelbet kojelems bet be rimto ortopedo izvalgios akies ir patirties nemanau issiverst. Greiciau pirmadienis...

Aš vedžiau pas ortopedą, nes ir mano mergytės į x kojytės pakrypę.Po detalios apžiūros pasakė, kad viskas čia yra normalu, toks yra fiziologinis kojų vystymosi etapas, labiausiai tas x matosi kažkur 3 m., o turi išsitaisyti iki 5 m. Reikia vaikui kuo daugiau judėti, ypač gerai šokinėjimas ant kamuolio (manau ir fp zebras tinka), gerai lakstyti basomis. Bet paspiriamą mašiną mergina oi oi kaip myli doh.gif Nieko, mokysimės triratuką minti biggrin.gif Gal pavyks į mašiną iškeisti...
Atsakyti