Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kojos X formos

QUOTE(SIVERIJA @ 2011 03 31, 14:59)
Aš vedžiau pas ortopedą, nes ir mano mergytės į x kojytės pakrypę.Po detalios apžiūros pasakė, kad  viskas čia yra normalu, toks yra fiziologinis kojų vystymosi etapas, labiausiai tas x matosi kažkur 3 m., o turi išsitaisyti iki 5 m. Reikia vaikui kuo daugiau judėti, ypač gerai šokinėjimas ant kamuolio (manau ir fp zebras tinka), gerai lakstyti basomis. Bet paspiriamą mašiną mergina oi oi kaip myli doh.gif Nieko, mokysimės triratuką minti biggrin.gif Gal pavyks į mašiną iškeisti...

Man ortopedas liepe mankstint vaika ir stebet, nes del silpnu raumenu suiksejo kojos. kur gi db ja basa paleisi... avi batukus vietoj vilnoniu kojiniu. pirksiu trirati, jei ismoks gales vazinetis, su kamuoliu problemai, nelabai megsta sokinet. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpe @ 2005 07 01, 14:16)
4u.gif sveikute mes esam gan ryskus x iuskai tai va keletas neblogu pratimuku su paveiksleliais yra med enciklopedijoje tikriausiai ir pati zinot kad reikia sedet sukryziavus kojas dar rekomenduoja ir labai gerai lakstyti po dregna smeliuka liux daiktas i tikriausiai nepamainomas yra dviratukas turi sustipret raistukai pamazu problemyte turetu mazet ar viskas pasidarys taip kad kojytes bus grazios ir nieko neliks sunku pasakyt as manau kad pas mus taip nebus  as dar savo maze galvoju vesti i baseina nes kad kojos x tai po dar dasideda ir stuburo prob viskas prasidada nuo klubu ir tt schmoll.gif tiesa kur gyvenat gal netycia kaunietes ?


maniske irgi su X kojos doh.gif aciu,geri patarimai,dviraciu vaizuoja,istikruju reiktu ir i baseina dazniau nueit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hytka @ 2010 04 14, 14:39)


Pasirodom dar po metu smile.gif Jau mano sirdis rami, manau kojos tiesesnes ir buti nebegali. Po masazo kursu praejo 2 m. Stai rezultatas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 27 gegužės 2011 - 14:19
QUOTE(Hytka @ 2011 05 27, 15:18)
Pasirodom dar po metu  smile.gif Jau mano sirdis rami, manau kojos tiesesnes ir buti nebegali. Po masazo kursu praejo 2 m. Stai rezultatas:

http://i722.photobuc...ytespo2m2-1.jpg


fantastika
o kada susirupinot vaiko kojom??? g.gif
maniskei dabar 2,5 metuku
kazin kur gal nuvest patikrinti, ar gerai ten su kojom? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 22 kovo 2012 - 23:23
Pradejau stebeti nuo 1,5 m. Tada padukus israse. Padukus nesiojo 0,5 m. O tada pasitaike proga isbandyt masaza ir isklausyti kitokia daktaru nuomone. Tai nuo 2 m, pora skirtingu masazu, jokiu paduku, jokiu batuku, jokiu tapkuciu. Basom kokyjtem kada galima ir kur galima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 27 gegužės 2011 - 14:56
Kojytes tikrai labai grazios :)Mano dukteriukes irgi po truputi tieseja, nors toli grazu dar...... bet as ja su ortopedinem basutem aunu arba basa paleidziu (nuo oro lauke priklauso kaip bus), tik kai jau basa vaiksto per akmenukus tai girdisi tik: -au au au.... Aceit skauda smile.gif
Atsakyti
Murlyka, manajai irgi skauda, bet pamego ji ta skausma mirksiukas.gif Dabar darzelyje meta batus i sona, akmenuotu pavirsiumi vaiksto. Aukletojos jau nebezino ka daryti, bijo, ka pasakys mama, kai atejus pamatys vaika be batu doh.gif Man tai smagu, kad dukra pati supranta tokio vaiskciojimo nauda. Nors pradzioje labai ikalbineti reikejo, kad basa ant akmenuku pasivaiksciotu...
Atsakyti
Tai va, kaip vaikui irodyt, kad tas skausmas(laikinas) naudingas smile.gif nieko, manau su laiku viskas issispres ir ploksciapades pedutes bus nebeplokscios, o suikseje kojytes issitiesins... rolleyes.gif
Atsakyti
ie mes turim nezymu, bet x formoskojytes, bet dar nera labai akivaizdu, tad masazai jau butinai bus daromi..kas dar gali padeti?lakstombasom, ant pirkstu galu einam...begam, sokinejam..bet as turbut labai didele klaida padariau, kad pora metu leidziu aveti croksus doh.gif ismesim tikrai jau dabar juos, nes ana diena kelios mediku akys apziurejo ir patare imtis priemoniu, nors masazai nuo 5 menesiu daromi profilaktiskai buvo
Atsakyti
Kai dukra buvo 6 - 7 m nuejom pas ortopeda su tokia problema, bet paskae, kad tai tik iprotis ir neskire nieko doh.gif lankem ir baseina ir sokius, bet nelabai kas pasikeite sad.gif
Atsakyti
merginos kas gali parekomenduoti masaziste,kuri dirbo jau su vaikeliu turinciu X formos kojas,mums yra 3m,anksciau nepastebejau o db susirupinau...Kaunas,galit i az,butu idealu,kas vaiksciojo ir padejo...
Atsakyti
Hm hm. Vasara super. Vasarą kojoms buvo mankštos į valias, ir gražiau jos atrodė, o dabar... vėl viskas iš pradžių. Imuosi to paties, kaip ir prieš vasarą.
Atsakyti