Įkraunama...
Įkraunama...

Bikini šukuosena

thumbup.gif butinas dalikelis ...
Pirma karta buvo nesmagu ...o dabar jau dzin ...
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 05 05, 16:35)
O kur tu daraisi, gal kur Vilniuje? Neblogai būtų kontakčiukas  blush2.gif  ax.gif  4u.gif
(jeigu taip jau gerai patiko pas ją...)


deja, bet darausi Šiauliuose rolleyes.gif o Vln pabandyk sarma style, kur anksčiau buvo femina bona - drauge ten darosi su cukrumi depiliaciją - labai giria. dar girdėjau ,kad sugihara kažkoki nauja vaška, kur mažiausius plaukelius nuima, turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na štai pagaliau ir aš prisiruošiau ir nuvažiavau į Nagavitą clap.gif
Nusipirkau elastinį vašką ir šildiklį, nes su bliūdais terliotis pas mane nėra kur, labai daug žmonių namie, o ir virtuvėje nėra durų blink.gif
pagalvojau, juk per metus taip ar taip atsipirks mirksiukas.gif
Dabar beliko tik išbandyti, pirmą kartą pati sau darysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EnDzel @ 2007 05 09, 11:39)
Na štai pagaliau ir aš prisiruošiau ir nuvažiavau į Nagavitą clap.gif
Nusipirkau elastinį vašką ir  šildiklį, nes su bliūdais terliotis pas mane nėra kur, labai daug žmonių namie, o ir virtuvėje nėra durų  blink.gif
pagalvojau, juk per metus taip ar taip atsipirks    mirksiukas.gif
Dabar beliko tik išbandyti, pirmą kartą pati sau darysiu  doh.gif

Kiek sildiklis kainavo? kuri vaska pirkai? Laukiam ispudziu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EnDzel @ 2007 05 09, 11:39)
Na štai pagaliau ir aš prisiruošiau ir nuvažiavau į Nagavitą clap.gif
Nusipirkau elastinį vašką ir  šildiklį, nes su bliūdais terliotis pas mane nėra kur, labai daug žmonių namie, o ir virtuvėje nėra durų  blink.gif
pagalvojau, juk per metus taip ar taip atsipirks    mirksiukas.gif
Dabar beliko tik išbandyti, pirmą kartą pati sau darysiu  doh.gif

jau pagaliau turi elastinio????
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 05 09, 10:16)
jau pagaliau turi elastinio????

Nu aš nežinau kaip anksčiau ten, ar turėjo, ar ne g.gif Bet dabar turi smile.gif Ir kelių rušių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EnDzel @ 2007 05 09, 14:24)
Nu aš nežinau kaip anksčiau ten, ar turėjo, ar ne  g.gif  Bet dabar turi  smile.gif Ir kelių rušių  thumbup.gif

pagaliau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 05 09, 13:16)
jau pagaliau turi elastinio????

Vat ir aš gundžiausi, gundžiausi ir susigundžiau... Reikia ir man lėkti pirkti to elastinio jeigu dar liks... Oi, kaip bus baisu pirmą kartą blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geltoniausia: 09 gegužės 2007 - 13:54
QUOTE(geltoniausia @ 2007 05 09, 14:54)
Vat ir aš gundžiausi, gundžiausi ir susigundžiau... Reikia ir man lėkti pirkti to elastinio jeigu dar liks... Oi, kaip bus baisu pirmą kartą  blush2.gif

Tai cia nagavitoj o ne solvestoj. Nagavitoj buvo ir turbut bus visada depilive firmos visokiausiu tik issirinkit. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 05 06, 21:16)
deja, bet darausi Šiauliuose  rolleyes.gif  o Vln pabandyk sarma style, kur anksčiau buvo femina bona - drauge ten darosi su cukrumi depiliaciją - labai giria. dar girdėjau ,kad sugihara kažkoki nauja vaška, kur mažiausius plaukelius nuima, turi  mirksiukas.gif

O kur siauluose daraisi? ax.gif
Atsakyti
Mergaites, nugi rekomenduokit kokia vilniete, prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egline @ 2007 05 09, 15:48)
Tai cia nagavitoj o ne solvestoj. Nagavitoj buvo ir turbut bus visada depilive firmos visokiausiu tik issirinkit.  bigsmile.gif

Na matai, aš nebuvau nei ten, nei ten, tik supratau, kad tai yra ar tai tam pačiam pastate, ar šalia vienas kito tos abi firmos. Ir dar galvojau, kad tai ta pati firma, tik pakeitė pavadinimą... Na, gal ir "tundra" aš tada... doh.gif
Solvestela, kiek pamenu yra Jasinskio 3 - 13, toks lengvai prisimenamas adresas. O Nagavita lyg taip pat Jasinskio gatvėje, ar aš maišau kažką? blush2.gif
Atsakyti