Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Šeškinės poliklinika

Aš lankausi pas A. Markauskienę thumbup.gif
Į nieką nekeisiu šios gydytojos. Kai reikia skubiai ir negaliu pas ją patekti poliklinikoj, varau į Medicinos Diagnostikos centrą, ten visada be eilių pas ją. Nes jau poliklinikoj, tai baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 04 11, 21:23)
Nežinau,gal Vasilevska iš tikruju nebloga gydytoja..../ o dažniau po apsilankimo iš jos kabineto aš išeidavau su ašaromis.Tai va,tai mano istorija,gal kam šį gydytoja būvo labai gera,bet tik ne man. schmoll.gif

Kraupu, sakyciau. verysad.gif Nereikejo kentet tiek, neverta...
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2008 04 23, 12:23)
Kraupu, sakyciau. verysad.gif  Nereikejo kentet tiek, neverta...

Dabar tai tikrai nekentėčiau schmoll.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 23 balandžio 2008 - 21:57
Mums labai patinka musu pediatre I.serstnioviene! thumbup.gif
Bet apylinkes gydytoja Doksiene-tai schmoll.gif ,jausmas toks,kad nieko nenusimano medicinoj doh.gif .Buvau sokiruota jos ziniomis doh.gif
Atsakyti
Labai faina gydytoja Raksniene- ginekologe ji,o is vaiku- suaugusiu tai Sakson ir Zvyniene.Nenuvyle niekada sios gydytojos.
Atsakyti
tai kas dar norite apsilankyti pas gyd. Raksniene, tai paskubekite. Ji dirbs iki liepos menesio, o poto iseina atostogu nestuke.gif
Atsakyti
Gal kas nors zino, ar gyd. Samer Hamoudeh kalba rusiskai, drauge nori lankyti, o ji rusakalbe?
Atsakyti
QUOTE(radulia @ 2008 05 07, 14:17)
Gal kas nors zino, ar gyd. Samer Hamoudeh kalba rusiskai, drauge nori lankyti, o ji rusakalbe?


Duodu tau ginekologinio skyriaus vedos el. pašto adresą:
wasjanova@yahoo.com
Parašyk ir paklausk. Nes, kad gydytojas kalba lietuviškai (ir labai puikiai) tą tikrai žinau (juk esu jo pacientė).
Žinau, kad registratorė suklydo ir užrašė mane pas gydytoją anksčiau nei baigėsi jo atostogos, tai aš rašiau p. Vasjanovai ir ji atsakė geranoriškai. Manau, kad ji kaip vedėja tikrai žinos tokį dalyką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 05 07, 20:49)
Duodu tau ginekologinio skyriaus vedos el. pašto adresą:
wasjanova@yahoo.com
Parašyk ir paklausk. Nes, kad gydytojas kalba lietuviškai (ir labai puikiai) tą tikrai žinau (juk esu jo pacientė).
Žinau, kad registratorė suklydo ir užrašė mane pas gydytoją anksčiau nei baigėsi jo atostogos, tai aš rašiau p. Vasjanovai ir ji atsakė geranoriškai. Manau, kad ji kaip vedėja tikrai žinos tokį dalyką. 4u.gif


aciu labai uz informacija ax.gif
Atsakyti
Sveikos!
Su mazaja lankomes pas jau mineta gydytoja Irena Serstnioviene. Visai nieko moteriske smile.gif
Mano gydytoja Vitkauskiene. Nugi irgi nieko bigsmile.gif Ginekologe turiu ten irgi laaabai faina - Uleviciene. Labai maloni moteris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emm @ 2007 07 13, 20:37)
O man Šeškinės poliklinikoje ginekologė Ulevičienė labai patiko ir šeimos gydytoja Sakson. Tiesa Sakson persikvalifikavo iš pediatrės, tai vaikučius pas ją vesti ypač gerai.

Apie Sakson nieko gero pasakyt negaliu, vaikas tik suserga iskart antibiotikai, po tokiu gydymu vaikas dabar turi bronchine astma, o mano pusseseres vaikui isvis nepamate pulingos anginos, o pasake,kad dantukai dygsta, tai po jos apsilankymo uz poros val vaikas dust pradejo ir greitoji vos spejo isgelbet. Jus gal tiesiog su rimtom problemom pas ja nesilanket, del to ir giriat.
Papildyta:
QUOTE(Grazuolka @ 2008 05 23, 09:58)
Apie Sakson nieko gero pasakyt negaliu, vaikas tik suserga iskart antibiotikai, po tokiu gydymu vaikas dabar turi bronchine astma, o mano pusseseres vaikui isvis nepamate pulingos anginos, o pasake,kad dantukai dygsta, tai po jos apsilankymo uz poros val vaikas dust pradejo ir greitoji vos spejo isgelbet. Jus gal tiesiog su rimtom problemom pas ja nesilanket, del to ir giriat. o pati fainiausia vaiku gydytoja R. Raubiene, labai atidi maloni ir tikrai patirties su vaikais daug turi  thumbup.gif .

Atsakyti
Labas vakaras,o gal kas turi ziniu apie ginekologa Hamoudeh?Koksai jisai specelistas?Aciu smile.gif
Atsakyti