Įkraunama...
Įkraunama...

Mama ir tėtis

QUOTE(Medinis @ 2007 05 21, 17:11)
Kiek pamenu jūsų vaikas auga be tėvo, todėl jums sunku būtų kažką patarinėti.


auga be tevo, bet yra zmogus vietoj jo
patarinet gal ir sunku kazka nes kiekviena situacija isskirtine, cia tema yra apie tai ar sutampa nuomones del auklejimo tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(RamuneM @ 2007 05 21, 17:33)
Pavyzdys, pavyzdys ir tik pavyzdys vaikus auklėja. Isitikinau jau milijoną sykių ir bandyti kažką daugiau pasakyti net nebandysiu smile.gif

thumbup.gif as ir tokios nuopmones kad vaikus auklejam netiesiogiai savo pavyzdziu
nes vaikai kaip bezdzioniukai viska kopijuoja
Atsakyti
mano su vyru nuomonės yra kardinaliai skirtingos ir nežinau kaip tai įtakos toliau vaiką. aš mat gan griežtai auklėta ir man neįprasta kai vaikas lipa ant galvos, tarkim mušasi, daužo žaislus, o aš vyro akimis turėčiau nė žodžio netarti, tai kaip tada vaikas turi žinoti ką jam daryti? juk jam reikia rodiklio kaip ir ką kur daryti ir drausmės.anot mano vyro vaikai turi būti ir augti savarankiškai, jau vos ne nuo gimimo.tas pats ir su anytos nuomone.sunku susiderint su jais nuomonėm, kad vaikui reikalinga ir drausmė
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2007 05 23, 08:29)
mano su vyru nuomonės yra kardinaliai skirtingos ir nežinau kaip tai įtakos toliau vaiką. aš mat gan griežtai auklėta ir man neįprasta kai vaikas lipa ant galvos, tarkim mušasi, daužo žaislus, o aš vyro akimis turėčiau nė žodžio netarti, tai kaip tada vaikas turi žinoti ką jam daryti? juk jam reikia rodiklio kaip ir ką kur daryti ir drausmės.anot mano vyro vaikai turi būti ir augti savarankiškai, jau vos ne nuo gimimo.tas pats ir su anytos nuomone.sunku susiderint su jais nuomonėm, kad vaikui reikalinga ir drausmė

drausme reikalinga ir net labai, bet pastovus vaiksciojimas ir vaiko stebejimas lydimas komandomis ir nurodymais tai manau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 21, 13:51)
O kaip tada sprendžiat problemas??

Mes paskutiniu metu, lyg ir nusistatėm griežtus rėmus, kaip auklėsim, tai ginčų mažiau lieka. Bet, kartais būna elementarūs dalykai, kur, pvz. lauke, aš manau, kad vaikas gali bėgti ten pažaisti, o jis ne. Ir ginčijamės sustoję, o vaikis per tą laiką dar ne to pridaro  doh.gif

Aš nenusileidžiu vyrui, arba bandom surasti kompromisa
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 05 23, 14:25)
Aš nenusileidžiu vyrui, arba bandom surasti kompromisa


Paskutiniu metu aš nutyliu, nes manau, vaikui yra blogiau, kai jis girdi tėvus besiginčijančius dėl jo. doh.gif O po to vakare, kai vaikai miega, stengiamės aptarti situaciją ir rasti bendrą išeitį.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 23, 14:41)
Paskutiniu metu aš nutyliu, nes manau, vaikui yra blogiau, kai jis girdi tėvus besiginčijančius dėl jo.  doh.gif O po to vakare, kai vaikai miega, stengiamės aptarti situaciją ir rasti bendrą išeitį.

mirksiukas.gif na prie vaiku tikrai geriau nesigincyti ir neleisti vienam kito sumenkinti vaiku akivaizdoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes auklėjimo klausimais dažniausiai sutariame. Turime panašų supratimą, bet iškilus skirtingoms nuomonėms, GINK DIEVE nediskutuojame prie vaiko. Pvz. jei vyras sudrausmina dukrą dėl kažko, o man atrodytų, kad gal ir nereikėjo, aš vis tiek nutyliu, nieko nesakau, bet likę vieni visada paanalizuojame situacija. Teisingai kažkuri minėjo, jog vaikas labai greitai supras ir pajaus, kad vienas iš tėvų yra geresnis, tad lbai greitai tuo pasinaudos.

QUOTE(mama_gulbe @ 2007 05 09, 09:30)
moralas mano toks, kad visu pirma patys turime buti pavyzdziu vaikams ir musu paciu drausmes turi atitiktu musu poelgius, nes sioje situacijo abu mano vyrai elgesi taip pat - juk skanestam taip sunku atsispirti, suauges gali valgyti kiek nori, o vaikas gauna uz tai morala g.gif  todel as galvoju kad vaika aukleti turime graziu savo pavyzdiniu elgesiu, nes vaikai daug labiau mokosi is to ka mato o ne is to ka jiem bandome ikalti i galva  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif Visiškai su tuo sutinku. Mes jei vaikui neleidžiame saldumynų, prie jos jų ir nevalgome. Tik yra dar viena bėda, su kuria kovoju doh.gif Mano vyro pagrindinis gėrimas yra limonadas (visokios coca colos ir t.t.), o dukrai aš dar ilgai to brudo duoti nežadu. Vyrui daug kartų bandžiau išaiškinti, kad dukra mato, jog tu geri tonomis tuos gėrimus, ji irgi nori, bet tu neduodi, aiškindamas, kad tai yra fuuu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2007 05 24, 21:54)
Mes jei vaikui neleidžiame saldumynų, prie jos jų ir nevalgome. Tik yra dar viena bėda, su kuria kovoju doh.gif Mano vyro pagrindinis gėrimas yra limonadas (visokios coca colos ir t.t.), o dukrai aš dar ilgai to brudo duoti nežadu. Vyrui daug kartų bandžiau išaiškinti, kad dukra mato, jog tu geri tonomis tuos gėrimus, ji irgi nori, bet tu neduodi, aiškindamas, kad tai yra fuuu doh.gif


tai va, blogai kai patys geriam/valgom o vaikui sakom - fui, neskanu negalima doh.gif tai vaikas to tikrai nesupranta
a as tai ipilu i limonado bonke kompoto ar gaivos padarytos ir sakau kad limonadas lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai geria ir nediskutuoja lotuliukas.gif
bet tos coca colos traukia vaikus kaip magnetus, ju tikrai neduodu ir neduosiu biggrin.gif:D:D nebent kai paaugs pats nusipirks mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš duodu. blush2.gif Nemanau, kad kas nors atsitiks nuo kelių gurkšnių, o vaikui tai dovana, džiaugsmas.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 25, 10:15)
Aš duodu.  blush2.gif Nemanau, kad kas nors atsitiks nuo kelių gurkšnių, o vaikui tai dovana, džiaugsmas.

tai ir as duodu, bet tik biski ir retai ir cipsai buna tarsi dovana, reciau nei karta i menesi, gi nori vaikai tokiu uzdrasutu dalyku
bet nepiktnaudziaujama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 05 25, 10:27)
tai ir as duodu, bet tik biski ir retai ir cipsai buna tarsi dovana, reciau nei karta i menesi, gi nori vaikai tokiu uzdrasutu dalyku
bet nepiktnaudziaujama mirksiukas.gif


a, čipsai pas mus beveik kas antrą dieną, nes tėtis valgo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 25, 10:37)
a, čipsai pas mus beveik kas antrą dieną, nes tėtis valgo  ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif na tai jau tada niekur nedingsi, tenka ir vaikam duoti mirksiukas.gif
Atsakyti