Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos draugei-panelei

QUOTE(Tomukas- @ 2007 05 17, 09:45)
O ka is sudniekiu galetum sugalwoti? As zinau, kad nei as nei mano drauge nera materialiste ir ji labaj apsidziaugtu gawus daug wisokiu smulkmenu..as tajp manau..smile.gif Kad geliu puokste didele pirksiu jau cia aisq..bet ka dar galeciau sugalwoti?  g.gif  4u.gif
Papildyta:
Na laikroduko kiek zinau neturi, bet kad manau nelengwa butu ji isrinkti be pacio zmogaus.. unsure.gif  o ceki kazkaip nepatogu man dowanoti...taj per daug banalu... blink.gif

nezinau ar gyvenat kartu ar ne, jei negyvenata, kaikurie netisk tada, bet vistiek parasysiu
1) voniai ka nors, ten muilu ir huiniu visokiu kvapniu kai buna;
2) zvake jei megsta, as visai noreciau kokios nors tikrai geros kvapnios, o ne ten tu nesamoniu kur maksimoj uz kelis litus nusipirkti galima ir padegus nekvepia visai doh.gif
3) kalendoriu su judvieju kartu nuotraukomis;
4) pizama kokia nors juokinga biggrin.gif
5) gal koki pliusini zaisla? mane pvz vadina zuikuciu, tai man triusi toki nupirko nemaza, zinok ir miegu ir pasisneku as su juom, nu bet gal ne visos tokios nevisprotes kaip as lotuliukas.gif
6) seip man pati geriausia ir didziausia dovana tai butu laiskas.. kur ten priskiestu MB kokiu nesamoniu kad as esu pati paciausia ir kaip jis mane myli.. nu tokio is sirdies..
7) savo pasine nuotraukyte jei dar neturi wub.gif piniginej kad galetu nesiotis lotuliukas.gif
8) staleli i lova; (cia jau butinai gyvent kartu turit) biggrin.gif
9) bilietus kur nors.. as pvz savo buvusiam dovanojau bilietus i mamontovo koncerta.. jam ziauriai patiko andrius.. ir nesakiau kur einam.. kai pamate jau paciam klube iskabas su mamontovo nuotraukomis, ciut neapsizliumbe is laimes.. o jai gal patinka teatras g.gif
10) chalata;
11) seip viena is brangesniu, tai suolis parasiutu ar skrydis oro balionu.. jei megsta extryma
12) savaitgali dviem kur nors.. wub.gif as i palanga noreciau.. nes jura dievinu wub.gif

bet seip reikia daugiau zinoti apie zmogu, kad patarti butu galima, ka ji megsta ko ne.. pvz man padovanotu knyga tai apsibliauciau, o kitoms tokia dovana pati geriausia.. tai va..

kas del laikrodzio, maniskis labai svaigo.. sake kai pats uzsidirbs, nes daba is tevu dar gyvenam, tai sake pirks, nes rimti vyrai su laikrodziais buna, o ne mobiliakus traukiasi kad i valandas paziureti.. tai as taip tarp kitko visk nusivesdavau paziureti laikrodziu.. sakau sitas grazus.. tas anas.. taip jis ir issake man savo nuomone.. nu patinkancio neparode, bet isaiskino kad turi buti ne mechaninis ir ne apvalus o kvadratinis toks tipo.. nuejau ir isrinkau pati.. tai kiek laimes buvo vaikui.. ziurek tu kas jai patinka labai, jei pats nesugalvoji, tai bent jau parasyk kas mergaitei patinka, tada ir mum bus lengviau siulyti wink.gif
beja, kada tas gimtadienis? toli dar?
Atsakyti
Na, kartu mes dar negywenam kolkas....smile.gif zinau, kad jei labaj patinka lepinti sawo kuneli wisokiais kremais ir losijonais, bet ji pilna ju turi...nemanau, kad apsidziaugtu gawusi dar wiena rinkini...:/ Pliusinius zaisliukus ji tajp pat labaj megsta..ju tajp pat ne wiena esu padwanojes..irgi miega kartu su juo..smile.gif betr siaip taj bent jau koki maziuka manau wistiek reikai nupirktii... smile.gif mano manymu taj labaj miela.. 4u.gif siaip mano panele yra pamisusi del dwieju dalyku - taj yra sokis ir britwos...galwoju, gal butu galima nupirkti pasiwazinejima su britwa, bet nzn kiek taj kainuoja ir ar taj tikraj bus isimintiniau negu uz koki nors daikciuka... g.gif
O del laikrodzio, sakoma, kad negalima jo dowanoti mylimajam ar wyrui...taj reiskia kad nori issikirti..as tipo prietaringas.. biggrin.gif Taj wat...nzn nzn nzn, ka cia man daryt...
doh.gif
Atsakyti
pasiziurek visai idomiu ideju gal ka issirinksi ax.gif
http://www.laisvalai...tyvios_dovanos/
visai patiktu muzikinis pristatymas
http://www.floravita...t=news&newsid=2
o dar viena pamirsau idet http://www.sveikink....duct.php?id=124
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lin*: 18 gegužės 2007 - 10:12
QUOTE(Tomukas- @ 2007 05 18, 10:22)
Na, kartu mes dar negywenam kolkas....smile.gif zinau, kad jei labaj patinka lepinti sawo kuneli wisokiais kremais ir losijonais, bet ji pilna ju turi...nemanau, kad apsidziaugtu gawusi dar wiena rinkini...:/ Pliusinius zaisliukus ji tajp pat labaj megsta..ju tajp pat ne wiena esu padwanojes..irgi miega kartu su juo..smile.gif betr siaip taj bent jau koki maziuka manau wistiek reikai nupirktii... smile.gif mano manymu taj labaj miela.. 4u.gif  siaip mano panele yra pamisusi del dwieju dalyku - taj yra sokis ir britwos...galwoju, gal butu galima nupirkti pasiwazinejima su britwa, bet nzn kiek taj kainuoja ir ar taj tikraj bus isimintiniau negu uz koki nors daikciuka...  g.gif 
O del laikrodzio, sakoma, kad negalima jo dowanoti mylimajam ar wyrui...taj reiskia kad nori issikirti..as tipo prietaringas..  biggrin.gif  Taj wat...nzn nzn nzn, ka cia man daryt...
doh.gif

gyventumet klp kraste, tai oj britvu parupinciau thumbup.gif jei sumastysi tokia ideja kaip pasivazinejima su britvom, tai ant atvirutes jai parasyk: VISI BRITVININKAI GRAZUS, KOL SALMO NENUSIIMA lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia mano ismintis, bet ji jau pasiteisino lotuliukas.gif ir galesi tada darasyt: UZTAD KOKS GRAZUOLIS BE SALMO SALIA TAVES biggrin.gif na zodziu jei sumastysi sia ideja bus labai grazu... drinks_cheers.gif nes man kaip panelei netekejusiai si ideja liux...gal todel kad visi draugai ir brolis britvininkai ir pati karts nuo karto uzlipu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2007 05 18, 16:05)
gyventumet klp kraste, tai oj britvu parupinciau  thumbup.gif  jei sumastysi tokia ideja kaip pasivazinejima su britvom, tai ant atvirutes jai parasyk: VISI BRITVININKAI GRAZUS, KOL SALMO NENUSIIMA  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  cia mano ismintis, bet ji jau pasiteisino  lotuliukas.gif  ir galesi tada darasyt: UZTAD KOKS GRAZUOLIS BE SALMO SALIA TAVES  biggrin.gif  na zodziu jei sumastysi sia ideja bus labai grazu...  drinks_cheers.gif  nes man kaip panelei netekejusiai si ideja liux...gal todel kad visi draugai ir brolis britvininkai ir pati karts nuo karto uzlipu  smile.gif

taj wa, kad ji pamisus del tu britvu, bet nzn kur cia, kaune, butu galima uzsakyti tokius dalykus.. unsure.gif ir kainose nelb orientuojuos.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomukas- @ 2007 05 18, 23:39)
taj wa, kad ji pamisus del tu britvu, bet nzn kur cia, kaune, butu galima uzsakyti tokius dalykus.. unsure.gif  ir kainose nelb orientuojuos.. ax.gif

seip siandien klp britvininku suvaziavimas ir sezono atidarymas.netrukus vaziuosiu tai galiu pasiteirauti.. ax.gif manau nieko ta pramoga nekainuotu, apart ipiltum bendzo i baka irsei butelaiti duotum ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2007 05 19, 14:19)
seip siandien klp britvininku suvaziavimas ir sezono atidarymas.netrukus vaziuosiu tai galiu pasiteirauti.. ax.gif  manau nieko ta pramoga nekainuotu, apart ipiltum bendzo i baka irsei butelaiti duotum ir viskas smile.gif

Na jei nesunku pasiteirauk, buciau laaabaj dekingas... wink.gif Labaj noreciau suorganizuoti tokia dowanele... smile.gif
Atsakyti
Manau šokėjai tiktų koks mėgstamų kompaktų rinkinukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2007 05 19, 17:57)
Manau šokėjai tiktų koks mėgstamų kompaktų rinkinukas  g.gif

kad ji tos muzikos ik soties wisokios turi.. rolleyes.gif nemanau, kad rasciau taj ko ji dar neturetu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomukas- @ 2007 05 19, 18:12)
kad ji tos muzikos ik soties wisokios turi..  rolleyes.gif  nemanau, kad rasciau taj ko ji dar neturetu...  schmoll.gif



Nu šiaip man su brangiausiuoju tas pats būtų biggrin.gif
Dovana labai priklauso nuo to, kiek praktiška mergina yra smile.gif Jei mėgsta praktiškas dovanas, tai jau reiktų paklausti galbūt. O jei ne, tai papuošaliukai, auskarai galbūt, gal jau minėta grandinėlė su raidėmis. Man asmeniškai žiiedukas gimdatieniui yra netinkamas schmoll.gif Mėgstu žiedus, bet iš brangiausiojo nenoriu gauti tik kaip šiaip dovanos blush2.gif
Pati labai daug kūno priežiūros priemonių turiu, bet niekad neatsisakyčiau dar biggrin.gif Manau "sueitų" koks masažinis aliejus (bet kokybiškas, kvapo, kuris patiktų abiems), panaudotumėt kartu mirksiukas.gif O kas daugiau tai net nežinau, žmogų pažinti reiktų. Man dovanos vyram didžiausias galvos skausmas doh.gif
Atsakyti
Man vyras dovanojo roziu ir dezute rafaelo saldainiu wub.gif prie ju galetum padovanoti kokius auskarus ar ka panasaus, ziurint ka ji megsta smile.gif
Atsakyti
Idile, jei suzinosi ka nors gero del britvu, parasyk man jeigu nesunku.. wink.gif o papuosalus ir cekius wisokius gimtadienio proga dowanoti manau per daug banalu yra...Norisi kazko idomesnio ir ispudingesnio...smile.gif tongue.gif 4u.gif
Atsakyti