Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(ANETELE @ 2008 12 17, 16:34)
O kur jus esate?Noriu jau seniai sio aparatuko  ax.gif  gal butu galima parsisiusti  g.gif .
Airijoj, bet manau per koki ebay perkant galima dar pigiau rast smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2008 12 17, 17:11)
Kada tu cia tiek uz ji mokejei blink.gif Pas mus ne 100 euru nekainuoja doh.gif

Dabar kazkaip ieskojau sinformacijos apie tai ir radau tokui neguodzianti straipsni unsure.gif :

[i]Plaukų šalinimas lazeriu
 
Gal žinote kur geriausia kreiptis pas gydytoją, kuri dirba su lazeriu (plaukų nuėmimas)? Prisiklausiau reklamos, kad greitai ir neskausmingai pašalinami plaukai lazerio pagalba. Kadangi iš draugių aš vienintelė turiu draudimą, tai teko pirmai išbandyti. Apsilankiau 5 kartus ir absoliučiai jokio poveikio. Dabar galvoju: ar su manim kas negerai, ar reklama išpūsta, ar gydytoja nesąžiningai atliko proceduras?

Inga.




As ji Lietuvoj pirkau, is vienintelio platintojo (firmos), kuri tuo metu radau internete. Pasidomejau pries tai proceduru kainomis, tai kokios 4 proceduros vienos srities salone ir kaina pilnai atsiperka. Del galingumo, tai sitam aparate galima pasirinkti 5 galingumo lygius, tai man geriausiai veikia 4 (cia jau bandymu metodas). Jei plaukai sviesus jis visai neveikia, bet ir salone tada niekas neatlieka tokios proceduros. O del ataugimo, tai jau metus neatauga, jei po kiek laiko ir ataugs, tai galima vel pakartoti (skutantis ar depiliuojant vasku tikrai tokio efekto nebuna). O kai turi savo aparatuka tai dar ir papildomai jau nieko nekainuoja ax.gif ir gali darytis sau patogiu laiku ax.gif
O poveikis gali buti ir individualus, galiu pasakyti tik, kad man veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2008 12 17, 17:54)
As ji Lietuvoj pirkau, is vienintelio platintojo (firmos), kuri tuo metu radau internete. Pasidomejau pries tai proceduru kainomis, tai kokios 4 proceduros vienos srities salone ir kaina pilnai atsiperka. Del galingumo, tai sitam aparate galima pasirinkti 5 galingumo lygius, tai man geriausiai veikia 4 (cia jau bandymu metodas). Jei plaukai sviesus jis visai neveikia, bet ir salone tada niekas neatlieka tokios proceduros. O del ataugimo, tai jau metus neatauga, jei po kiek laiko ir ataugs, tai galima vel pakartoti (skutantis ar depiliuojant vasku tikrai tokio efekto nebuna). O kai turi savo aparatuka tai dar ir papildomai jau nieko nekainuoja  ax.gif ir gali darytis sau patogiu laiku  ax.gif
O poveikis gali buti ir individualus, galiu pasakyti tik, kad man veikia
O tavo aparacikas ima po plaukeli ane? Nes maciau pas mus yra kur net 20-60 plaukeliu vienu metu paima, bet jau kaina tai kosmine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2008 12 17, 19:20)
[size=1][/size]O tavo aparacikas ima po plaukeli ane? Nes maciau pas mus yra kur net 20-60 plaukeliu vienu metu paima, bet jau kaina tai kosmine doh.gif



Aha mano aparacikas ima tik po plaukeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 12 16, 14:33)
Laksmi kaip brangu blink.gif gal rimtai nusipirk nuosava biggrin.gif tada mes pas tave varysim depiliotis biggrin.gif o ar skausminga procedūra lazeriu būna?



Man skaudėjo labiau nei vaškavimas. Lyg kas karštą adatą durtų giliai giliai į odą.. Nors aš labai nepakeliu skausmo, kiek girdėjau, kitos kuo puikiausiai ištveria tas procedūras.
Atsakyti
QUOTE(Laksmi @ 2008 12 17, 19:30)
Man skaudėjo labiau nei vaškavimas. Lyg kas karštą adatą durtų giliai giliai į odą.. Nors aš labai nepakeliu skausmo, kiek girdėjau, kitos kuo puikiausiai ištveria tas procedūras.


blink.gif O as su savuoju aparatuku kai dariau, tai ne karto neskaudejo, nebent i pati plaukeli pataikai, ir ji nusvilini. Cia kai nelabai matosi ir nepataikai, bet gana retas atvejis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2008 12 17, 19:30)
Aha mano aparacikas ima tik po plaukeli  ax.gif


Tai su tokiu tikrai kantrybės neužtektų doh.gif Ypač jeigu kokias kojas darytis... Aš labiau noriu to kuris po 60 plaukelių paima g.gif
Papildyta:
QUOTE(ausriuks @ 2008 12 17, 19:32)
blink.gif O as su savuoju aparatuku kai dariau, tai ne karto neskaudejo, nebent i pati plaukeli pataikai, ir ji nusvilini. Cia kai nelabai matosi ir nepataikai, bet gana retas atvejis  mirksiukas.gif

Ech, kitą kartą man ketanovo reiks prisiryt ir lidokainu išsitept, gal tada kas nors gausis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laksmi: 17 gruodžio 2008 - 19:35
QUOTE(Laksmi @ 2008 12 17, 19:33)
Tai su tokiu tikrai kantrybės neužtektų  doh.gif Ypač jeigu kokias kojas darytis... Aš labiau noriu to kuris po 60 plaukelių paima g.gif


O man tai kantrybes uztektu, tik laiko truksta, dukryte diena neleidzia (tik savaitgaliai, nes kai dirbu, tai...) jai reikia pazaisti ir atsidziaugti mama. Uztai ir parduodu, nes guli jis be darbo, tai kazkaip gaila blush2.gif
Atsakyti
ir as kenciu nuo tu plauku, ir pas mane jie tamsus, o ypac nervuoja useliai... noreciau isbandyti fotodepiliacija, bet skaiciau kad nelabai veikia, gal kas realiai isbandete? g.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa foruma ir taip ir nezinau ka supratau... doh.gif Sau pasidariau isvada, kad jei daryciau tai su lazeriu, bet is paskutiniu postu supratau, kad tai skaisminga procedura... Gal kas galetu placiau kaip daroma depiliacija lazeriu, kame tas skaismas? As ziauriai bijau skausmo ir jau taip buvau nusiteikusi, kad lazeris neskauda... Kaip as supratau tai ten tipo kaip ir apsvitina o po to tie plaukau iskrenta, bet dabar jau nesuprantu kaip istikro yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(almukass @ 2009 01 26, 13:14)
Perskaiciau visa foruma ir taip ir nezinau ka supratau...  doh.gif Sau pasidariau isvada, kad jei daryciau tai su lazeriu, bet is paskutiniu postu supratau, kad tai skaisminga procedura... Gal kas galetu placiau kaip daroma depiliacija lazeriu, kame tas skaismas? As ziauriai bijau skausmo ir jau taip buvau nusiteikusi, kad lazeris neskauda... Kaip as supratau tai ten tipo kaip ir apsvitina o po to tie plaukau iskrenta, bet dabar jau nesuprantu kaip istikro yra  doh.gif


Kai as su savo aparatuku darausi tai jokio skausmo apskritai nera, tik kantrybes ir laiko daug reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2008 12 17, 18:32)
blink.gif O as su savuoju aparatuku kai dariau, tai ne karto neskaudejo, nebent i pati plaukeli pataikai, ir ji nusvilini. Cia kai nelabai matosi ir nepataikai, bet gana retas atvejis  mirksiukas.gif
Tik dabar pamaciau sita tavo posta doh.gif ir norejau pasakyti, kad ir reikia i plaukeli pataikyti, juk kitaip tik oda lazeriuoji biggrin.gif
Atsakyti