Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(almukass @ 2009 01 26, 12:14)
Perskaiciau visa foruma ir taip ir nezinau ka supratau...  doh.gif Sau pasidariau isvada, kad jei daryciau tai su lazeriu, bet is paskutiniu postu supratau, kad tai skaisminga procedura... Gal kas galetu placiau kaip daroma depiliacija lazeriu, kame tas skaismas? As ziauriai bijau skausmo ir jau taip buvau nusiteikusi, kad lazeris neskauda... Kaip as supratau tai ten tipo kaip ir apsvitina o po to tie plaukau iskrenta, bet dabar jau nesuprantu kaip istikro yra  doh.gif



almukas, jeigu eisi i klinikas salinti plaukeliu su lazeriu, tai galiu pasakyti, kad skauda... aisku kenteti galima smile.gif ir gydytoja sake, kad dabartiniai lazeriai daug 'svelnesni nei kad anksciau budavo, bet....
as pries kelis metus 'iskenciau' dvi proceduras. pirma karta buvo visai nieko, nes silpnesne srove leido, bet tada gana mazai plaukeliu isnaikino, tai antra karta jau didesne srove paleido... isejau visa slapia smile.gif
o skausmas yra toks gal kaip dilgele kas nors stipriai suduotu, toks dilgtelejimas...
siaip galima nuskausminti, bet tai kainuos...
o plaukeliai iskritineti pradejo gal po 2 savaiciu. pirma savaite dar kiek paaugo, o antra savaite jie dar laikesi odoje, bet su pincetu ar tiesiog pirstais galima buvo lengvai istraukti, nes svogunelis jau nebegyvas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina1975: 28 sausio 2009 - 18:13
QUOTE(Laksmi @ 2008 12 14, 21:34)
Sveikos, merginos,

Pasidalinsiu savo patirtimi apie plaukų šalinimą lazeriu. Dariausi tik vieną kartą prieš gerą pusmetį (gegužės mėn), pažastis ir bikinio liniją (iš pradžių norėjau viso bikinio, bet tikrai per daug skausminga), su IPL. Labai skaudėjo, dėl to daugiau nebesiryžau. Iškrito visi plaukai, buvau labai patenkinta, po mėnesio pradėjo atauginėt, bet tokie reti, šviesūs, silpni. Buvau tokia patenkinta, galvojau, vėl kada reiks darytis, jeigu jau toks poveikis po vieno karto, dar kartelį pasidaryt lazerį, o paskui toliau depiliuotis, vis mažiau plaukų raut. Bet ką jūs sau galvojat - pastebėjau, kad plaukai pradėjo atželti, beveik po metų nesirodymo, ir toks miškas, tokio tikrai nebuvo prieš procedūrą. Kol kas tik pažastys atauga, bet bijau, kad ir bikinio linija lygiai taip pat suvėšės sad.gif


nenorek rezultato kai pati nebaigi kurso viso...visiems aisku kad po vieno karto rezultatas nebus ilagalaikis..
Atsakyti
Sveikos, as jau kuris laikas domiuosiu sia procedura. bet mane labai domina kainos.

Gyvenu ne Lt, tai nezinau kokios kainos tarkim Vilniuj???

Cia kur gyvenu tai kaina priklauso nuo ploto, nuo kurio salna plaukelius, tarkim uz 6 seansus po kuriu tikrai neturetu likti plaukeliu
usiukai virs lupos 200 EUR
bikini 430EUR
pazastys 415 EUR
cia kaip minejau uz 6 seansus, o einant po seansa tai nuo 40 iki 75 eur
Papildyta:
ir dar, kiek teko dometis tai sake, kad plaukeliai sviesesni tuo resultatai prasteni, nes lezeriu depiliuoti tinka tamsius plaukeliusm kuo maziau juose melanino tuo poveikis mazenis.... o as visa tokia balta, plaukeliai labai sviesus, tik kad jie ilgi ir ju daug....
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 01 30, 02:02)
Sveikos, as jau kuris laikas domiuosiu sia procedura. bet mane labai domina kainos.

Gyvenu ne Lt, tai nezinau kokios kainos tarkim Vilniuj???

Cia kur gyvenu tai kaina priklauso nuo ploto, nuo kurio salna plaukelius, tarkim uz 6 seansus po kuriu tikrai neturetu likti plaukeliu
usiukai virs lupos 200 EUR
bikini 430EUR
pazastys 415 EUR
cia kaip minejau uz 6 seansus, o einant po seansa tai nuo 40 iki 75 eur
Papildyta:
ir dar, kiek teko dometis tai sake, kad plaukeliai sviesesni tuo resultatai prasteni, nes lezeriu depiliuoti tinka tamsius plaukeliusm kuo maziau juose melanino tuo poveikis mazenis....  o as visa tokia balta, plaukeliai labai sviesus, tik kad jie ilgi ir ju daug....


Kainos sakyciau labai neblogos, LT man atrodo kiek domejausi tai brangiau:(
Jo, lazeris sviesiu plauku neima,bet girdejau,kad yra tam tikros priemones,kur nudazo sviesius plaukus ir tada salina lazeriu. Aisku reiktu paklausti ar tam tikras salona turi tokia paslauga,nes ne visi tamsina plaukus....
Jeigu domina konkrecios kainos,tai google susivesk plauku salinimas lazeriu ar panasiai ir pamatysi musu kainas:)
Atsakyti
Chippie, jei ne paslaptis, kur čia tokios kainos g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 01 30, 15:25)
Chippie, jei ne paslaptis, kur čia tokios kainos g.gif  4u.gif



Cia Prancuzijoje su lazeriu Ariane,
bet kiek prisimenu pvz Belgijoj (ten gyvenau 2 metus) tai lyg 200EUR uz pazastis.... gal as ir klystu... tuomet dar nelabai aktualu buvo.

Zinoma, paskaiciavus kiek as uz 5 metus isleisciau pinigeliu kas menesi depiliuodama vasku, tai tikrai kad apsimoka, nes jau vasko nebegaliupakesti doh.gif laukeliai po oda auga, tai siaip ar taip marskineliu be rankoviu negliu detis, nes pazastys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 01 30, 19:33)
Cia Prancuzijoje su lazeriu Ariane,
bet kiek prisimenu pvz Belgijoj (ten gyvenau 2 metus) tai lyg 200EUR uz pazastis.... gal as ir klystu... tuomet dar nelabai aktualu  buvo.

Zinoma, paskaiciavus kiek as uz 5 metus isleisciau pinigeliu kas menesi depiliuodama vasku, tai tikrai kad apsimoka, nes jau vasko nebegaliupakesti doh.gif  laukeliai po oda auga, tai siaip ar taip marskineliu be rankoviu negliu detis, nes pazastys doh.gif
Jei leidzia finansai, jei yra galimybe, aisku susitvarkyk 4u.gif O kainos LT man atrodo didesnes g.gif Nes vien paskaiciavus vieno seanco kaina, mane juokas paeme doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,

issakysiu savo patirti apie plauku salinima lazeriu.

tai buvo didziausia gyvenimo klaida kai as ta procedura pasidariau verysad.gif salinausi pazastu plaukus, pas mane jie buvo plonyciai, negausus. po salinimo lazeriu isigyjau beda visam gyvenimui. pazastys pradejo prakaituoti, ko nebuvo anksciau. plaukuotumas isliko, ir nagana to pazastys istisai slapios o kavapas, numirt galima doh.gif

ir pasakiau sau, jei manes kas paklaus, 100% pasakysiu - NE
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2009 02 24, 10:54)
Sveikutes,

issakysiu savo patirti apie plauku salinima lazeriu.

tai buvo didziausia gyvenimo klaida kai as ta procedura pasidariau  verysad.gif salinausi pazastu plaukus, pas mane jie buvo plonyciai, negausus. po salinimo lazeriu isigyjau beda visam gyvenimui. pazastys pradejo prakaituoti, ko nebuvo anksciau. plaukuotumas isliko, ir nagana to pazastys istisai slapios o kavapas, numirt galima  doh.gif

ir pasakiau sau, jei manes kas paklaus, 100% pasakysiu - NE
unsure.gif kiek procedūtų dareisi g.gif
Atsakyti
Aš tai išbandžiau :}
Atsakyti


QUOTE(Karū @ 2009 02 24, 20:56)
Aš tai išbandžiau :}

Na, ir kaip? Kokia nuomone susidarei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2009 02 24, 12:54)
Sveikutes,

issakysiu savo patirti apie plauku salinima lazeriu.

tai buvo didziausia gyvenimo klaida kai as ta procedura pasidariau  verysad.gif salinausi pazastu plaukus, pas mane jie buvo plonyciai, negausus. po salinimo lazeriu isigyjau beda visam gyvenimui. pazastys pradejo prakaituoti, ko nebuvo anksciau. plaukuotumas isliko, ir nagana to pazastys istisai slapios o kavapas, numirt galima  doh.gif

ir pasakiau sau, jei manes kas paklaus, 100% pasakysiu - NE


O tu kartais nepakeitei dezodoranto mazdaug panasiu metu? Nes man nuo kai kuriu deziku taip budavo, kad prakaitas tiesiog upeliais bega.

PS. naikinau plaukelius pazastyse ir jokio poveikio prakaitavimui nebuvo.
Atsakyti