Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

Noreciau pabandyti pasalinti plaukus lazeriu,tik nezinau kiek tai galetu kainuoti.Ar si procedura efektyvi?Nes jei plaukai atauga po menesio kito,tai tuomet neapsimoka moketi tokiu dideliu pinigu,kaip as suprantu.
Atsakyti
Salintis lazeriu tikrai nemazai kainuoja. Priklauso nuo kurios vietoj noresi salinti. Kaina, kuria tau pasakys turesi padauginti is 3. Nes tiek reikes proceduru + 4 nemokamai. Nu kaip pavyzdi galiu pasakyti kad salinimas nuo pazastu kainuoja 500lt. Tai is viso gaunasi 500*3 = 1500Lt. Be to, proceduros kartuojamos po 2 menesiu. Taikad pradeti reikia jau rudeni kad kita vasara buti graziai smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
Dėl šitų visų dalykėlių, aš "einu" pas lazeri jau beveik metai laiko. Iš pradžių tai kas mėnesi porą kartų, paskui kas du, o dba tik tada kai jau jie labai atauga. Esu patenkinta. Kaina 60Lt tik lūpų kampučiams, o viso ploto virš viršutinės lūpos 120,-
Jei yra klausimų- rašykit. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimgaude @ 2005 07 24, 22:06)
Labas vakaras,
Dėl šitų visų dalykėlių, aš "einu" pas lazeri jau beveik metai laiko. Iš pradžių tai kas mėnesi porą kartų, paskui kas du, o dba tik tada kai jau jie labai atauga. Esu patenkinta. Kaina 60Lt tik lūpų kampučiams, o viso ploto virš viršutinės lūpos 120,-
Jei yra klausimų- rašykit. mirksiukas.gif

O kur tu "eini" ir kaip staigiai po sios proceduros ataugineje plaukeliai g.gif, tai negi lazeris ju "nenuzudo" blink.gif . Tiesa ar labai nemaloni si "egzekucija" bei kokia kaina, jai zinai, bikini srities 4u.gif
Atsakyti
Pirma kart girdziu, kad po to atauga dar storesni plaukai.... mano viena drauge nuo koju plaukus taip panaikino, jau gal 2 metus laiminga vaiksto ir vargo nemato. Beto nekarta girdejau, kad ir nu pazastu lygiai taip pat pasinaikina ir jokio vargo veliau neatsiranda... As irgi gundausi tuo dalykeliu, nes ziauriai uzknisa tie vargai su tais skutimais
Atsakyti
Šiaip neblogu atsiliepimu girdejau apie grozio terapijos ir hirurgijos klinika (Sugiharos g. Vilniuje)...... o kainos ten tokios:

KAINOS: Nuo: Iki:

Plaukų pašalinimo procedūra antakių srityje 110 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra ausų kaušelių srityje 110 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra viršutinės lūpos srityje 110 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra smakro srityje 180 Lt 310 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra abiejų dilbių srityje 290 Lt 340 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra abiejų žąstų srityje 340 Lt 390 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra abiejų blauzdų srityje 390 Lt 485 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra abiejų šlaunų srityje 450 Lt 920 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra “bikini” srityje 330 Lt 490 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra krūtinės srityje 340 Lt 400 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra krūtų srityje 180 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra pečių srityje 440 Lt 500 Lt
Plaukų pašalinimo pažąstų srityje 220 Lt 280 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra pilvo srityje 150 Lt 250 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra nugaros srityje 500 Lt 600 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra nosies landos srityje 100 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra gaktos ir lytinių lūpų sityje 130 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra sprando srityje 150 Lt 300 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra kaklo srityje 150 Lt 200 Lt
Plaukų pašalinimo procedūra apgamo srityje 50 Lt
Atsakyti
QUOTE(Ria @ 2005 07 26, 13:57)
Šiaip neblogu atsiliepimu girdejau apie grozio terapijos ir hirurgijos klinika (Sugiharos g. Vilniuje)......

O jei ne paslaptis, iš ko girdėjai? Na ar kokios pažįstamos, draugės sakė? Ta prasme, konkretūs žmonės, pasidarę tą procedūrą? mirksiukas.gif Aš va gundausi gundausi, bet pribijau, nes nieko nežinau, kas jau būtų bandęs ax.gif
Atsakyti
Sutinku 100% kad plaukeliai po procedūros atauga individualiai. Aš jau beveik buvau viską nusinaikinus, bet buvo sesija, l. daug teko nervuotis ir matyt tie nelemti hormonai susitelkė i mūšį prieš mano baimes.. Procedūrą paskutinį kartą dariausi gal birželio mėn. pradžioje, tai va darbe vėl teko pastresuot ir vėl žiųriu reiks eit.. Nžn, gal čia tik man taip blush2.gif cry.gif

PS. Gydytojos iš Vilniaus ( Sugiharos g-vės) atvažiuoja į Kauną kiekvieno mėnesio pirmąjį ketvirtadienį, penktadienį ir trečiadienį/ šeštadienį. Pirmiausia būna konsultacija, kaina 20 lt, o paskui jei jau pasiryžti -guliesi po lempa tongue.gif

PSS. Ir man visai skauda..
Atsakyti
Tai kaip ten su ta lazerine depiliacija? Kas pasidarė, kokie atsiliepimai? Aš irgi norėčiau, bet taip ir neišsiaiškinome dėl tų plaukelių ataugimo.
Atsakyti
mano vyrui lazeriu naikino problematishkiausius plaukelius kaklo - barzdos srityje, na nzn ar tie plaukeliai ataugo, ar ne, bet tu tokiu plaukeliu, kuriuos salino ir kurie iauginedavo ir atrodydavo neestetishkai tai kaip ir nebera dabar. mano su vyru nuomone tai padejo.
Atsakyti
Vėl dėl to ataugimo 4u.gif Prieš šventes buvau vėl, nes matyt mano hormonai tikrai stiprūs. Anot gydytojos sprendžiant palei mano antakius ir palei plaukus man teks lankytis kas pusmetį doh.gif Tipo labai tamsi esu verysad.gif Man šalina tik kampučius virš viršutinės lūpos, moku 60LT. Ai geriau nesakysiu kelintas tai jau kartas buvo.. Be to pastebėjau kad ta vieta soliariume sunkiai įdega unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spilka @ 2004 03 01, 14:24)
Cia 300 lt visa procedura kaipnuoja? blink.gif  Nes kiek zinau Grozio ir Terapijos centre, tai gerooookai daugiau  unsure.gif


Tiek gal kainuoja viena procedūra, bet jų reikia kelių.
Esu girdėjusi, kad po panaikinimo lazeriu kai pasidegini saulėje lieka baltos dėmelės, kurių negalima išnaikinti. Bet tai esu tik girdėjusi, kaip ištikrųjų nežinau.
Skaičiau tokį straipsnį, kad tos moterys kurios yra labiau plaukuotos, pas jas mažesnė tikimybė celiulitui.
Atsakyti