Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(Lotosas @ 2005 01 06, 10:04)
Beje, juk turbut teko matyti bent karta koki seksualistini filma ar erotini kanala su visokiom grazuolem (gaila, vyru kazkaip nerodo:)), as vis galvodavau, kaip jos ten taip puikiai atrodo, negi jos kas savaite depiliacijas daro.. arba manekenes? Juk depiliacijai plaukeliai vis tiek turi ataugti tam tikro ilgio??? Tai manydavau, kad pas mus cia viskas atsilike, tai uzsienyje matyt, yra kazkoks budas pasalinti tuos plaukelius karta visiems laikams:) O gal cia tas stebuklingas lazeris padeda?

Pas manekenes kiek zinau buna tie plaukeliai daug daugiau visur nei tik ant bikini srities, nera jos jau ten tokios nepriekaistingos, nors nekalbu apie visas. Jos net i fotosesijas kitos nepergyvena nueje gerai uzzelusiais krumynais, mat viska retusuoti galima..
Atsakyti
QUOTE(guci @ 2009 07 03, 21:08)
O tai cia kur daretes jei ne paslaptis? bigsmile.gif

Cia Vilniuje, pas viena mamyte. jei domina tel., parasysiu i az.
Atsakyti
QUOTE(galimagalima @ 2009 07 09, 13:30)
Cia Vilniuje, pas viena mamyte. jei domina tel., parasysiu i az.

o tai ji savo kazkoki salona turi ar namu salygom viska daro? smile.gif
Atsakyti
merginos, norejau paklaust jusu, ar galima issimoketinai pasidaryt sias proceduras?nes noriu visas kojas ir bikini, tai jauciu sumele kosmine susidarytu.o gal pigiau, jei daugiau daraisi g.gif nusibodo man tie raudoni sasiukai, spuogiukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TAILER @ 2009 07 15, 12:28)
merginos, norejau paklaust jusu, ar galima issimoketinai pasidaryt sias proceduras?nes noriu visas kojas ir bikini, tai jauciu sumele kosmine susidarytu.o gal pigiau, jei daugiau daraisi g.gif nusibodo man tie raudoni sasiukai, spuogiukai doh.gif

Vilniuje dukrytei bandziau lazeriu salinti plaukuciu sruogele nosies srityje LAZERINIAME CHIRURGIJOS CENTRE ir ka kiekviena karta po 100 lt. kokius 4 kartus ir gal dar didesne sruogele pasidare verysad.gif , toli dar mums iki tos normalios medicinos ziuri kaip pinigus nuraut g.gif
Atsakyti
QUOTE(TAILER @ 2009 07 15, 09:28)
merginos, norejau paklaust jusu, ar galima issimoketinai pasidaryt sias proceduras?nes noriu visas kojas ir bikini, tai jauciu sumele kosmine susidarytu.o gal pigiau, jei daugiau daraisi g.gif nusibodo man tie raudoni sasiukai, spuogiukai doh.gif
Tai geriau dėti į banką ir pasku susikaupus pasidaryti. Neteko girdėti, kad paslaugų sferoje būtų galima kažką gauti išsimokėtinai g.gif

QUOTE(rudycka @ 2009 07 15, 09:43)
Vilniuje dukrytei bandziau lazeriu salinti plaukuciu sruogele nosies srityje LAZERINIAME CHIRURGIJOS CENTRE ir ka kiekviena karta po 100 lt. kokius 4 kartus ir gal dar didesne sruogele pasidare verysad.gif , toli dar mums iki tos normalios medicinos ziuri kaip pinigus nuraut g.gif
lotuliukas.gif negaliu nesijuokt, nes jūs nežinot kas yra atsilikusi medicina schmoll.gif
O jei į temą, tai gal jus mažai konsultavo, nes man Sugiharoj sakė, kad yra procentas žmonių, kuriems lazeris ne tik nieko nepadaro, bet dar ir pagadina viską doh.gif Tad nereiktų taip vienareikšmiškai viską nuvertint 4u.gif
Atsakyti
Tikrai yra klinikų, kur už suteiktas paslaugas galima atsiskaityti išsimokėtinai. Tiek krūtinę, tiek lazerio procedūras galima pasiimt kreditan, taip sakant smile.gif
Atsakyti
Aš dariausi lazerinę depiliaciją bikiniui. buvau tik du kartus bet efektas ryškus. vis atauga keletas naujų plaukelių, bet juos jau neproblematiška su pincetu išsipešioti. dar kartelį reikės nueit rudeniop tai gal iš vis rezultatas bus superinis.
brangi procedūra, bet kas turit problemų su kažkuria sritim tai verta. Dermatologė sakė efektyviausiai lazeris veikia bikini ir pažastų plaukus.
beto, turiu pasakyti nerealiai skauda. jeigu norit didesnio efekto, lazerio spindulys turi būti stipresnis, o kuo jis stipresnis tuo labiau skauda.
Atsakyti
QUOTE(nykshtuke @ 2009 08 17, 13:16)
Aš dariausi lazerinę depiliaciją bikiniui. buvau tik du kartus bet efektas ryškus. vis atauga keletas naujų plaukelių, bet juos jau neproblematiška su pincetu išsipešioti. dar kartelį reikės nueit rudeniop tai gal iš vis rezultatas bus superinis.
brangi procedūra, bet kas turit problemų su kažkuria sritim tai verta. Dermatologė sakė efektyviausiai lazeris veikia bikini ir pažastų plaukus.
beto, turiu pasakyti nerealiai skauda. jeigu norit didesnio efekto, lazerio spindulys turi būti stipresnis, o kuo jis stipresnis tuo labiau skauda.

Gal galit pasakyti kaina?Nes ir as noriu bikiniui daryti.
Atsakyti
QUOTE(nykshtuke @ 2009 08 17, 13:16)
Aš dariausi lazerinę depiliaciją bikiniui. buvau tik du kartus bet efektas ryškus. vis atauga keletas naujų plaukelių, bet juos jau neproblematiška su pincetu išsipešioti. dar kartelį reikės nueit rudeniop tai gal iš vis rezultatas bus superinis.
brangi procedūra, bet kas turit problemų su kažkuria sritim tai verta. Dermatologė sakė efektyviausiai lazeris veikia bikini ir pažastų plaukus.
beto, turiu pasakyti nerealiai skauda. jeigu norit didesnio efekto, lazerio spindulys turi būti stipresnis, o kuo jis stipresnis tuo labiau skauda.




O kur daretes jei ne paslaptis? bigsmile.gif
Atsakyti
man tai labai idomu isgirsti nuomone tu, kurios jau pasidare pries keleta metu sia procedura smile.gif
Atsakyti
Balandį parsisiunčiau tą "naminį" lazerį Rio, kur šalina po vieną plauką. Siunčiausi ebay iš UK, mokėjau apie 120lt, prisitaikiau adapterį (nes rozetės netinka) iš senukų už kelis litus ir pradėjau vargelį doh.gif Pradėjau visur ir nelabai supratau poveikio. tada "paėmiau" vieną bikini pusę ir pradėjau kankinti. kitur neliečiau, nes norėjau pamatyti skirtumą. Tam, kad būtų patogu naudoti (plaukeliai matytųsi, bet nedegtų) reikia apie 2mm ilgio. Taip kad kasdien lazeriuoti neišeidavo. kokias tris dienas padirbu po kokias 10-15min, tada nuskutu, palaukiu ir vėl procedūra iš naujo. iš pradžių buvo labai sunku, nes tų plaukų dafiga buvo. Po to "lyg" pradėjo mažėti. Su bikini sritim pradėjau gegužės vidury. Ir galiu pasakyti, kad liko tik keli plaukeliai (koks 15-20). Žymų poveikį pajaučiau tik dabar, nes nuo rugpjūčio atostogavau ir nesilazeriavau, tai per tą laiką ir labiausiai skirtumas pasijautė. tikrai reikia duoti laiko plaukeliams sunykti. Net jei ir neiškris tie keli plaukeliai, tai nebėda, nes vaizdas kaip, kad ir kojas epiliuojant. Keli plaukeliai yra, bet bendras vaizdas geras. O ir nuepiliuot juos bus visai neskausminga, nes nedaug. Pribaigsiu bikini, imsiuos pažastų. Tikiuosi iki kitos vasaros jau būsiu graži ir plika thumbup.gif
Tikrai rekomenduoju. Ir paskaičiavus, tai ir pigu. Tik kantrybės reikia. Ir laiko.
Atsakyti