Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(guci @ 2009 03 08, 20:10)
Jei ne paslaptis kurioje vietoje dareisi (na ten kur neskauda ir aparatas naujesnis)? bigsmile.gif


High Care Kaunas placiau cia
Atsakyti
QUOTE(almukass @ 2009 01 26, 12:14)
Perskaiciau visa foruma ir taip ir nezinau ka supratau...  doh.gif Sau pasidariau isvada, kad jei daryciau tai su lazeriu, bet is paskutiniu postu supratau, kad tai skaisminga procedura... Gal kas galetu placiau kaip daroma depiliacija lazeriu, kame tas skaismas? As ziauriai bijau skausmo ir jau taip buvau nusiteikusi, kad lazeris neskauda... Kaip as supratau tai ten tipo kaip ir apsvitina o po to tie plaukau iskrenta, bet dabar jau nesuprantu kaip istikro yra  doh.gif


Skausmu to niekaip nepavadinciau. Dilgteli retkatciais. Kaip adatele bakstelejus (tikrai ne taip, kaip giliau isidurus). Pasikasai ir lazeriuoji toliau.
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2009 03 09, 21:46)
High Care Kaunas placiau cia


Ar as cia kazka praziurejau ar kaip, bet ju paslaugose radau tik fotoepiliacija blink.gif , tai ne lazerinis salinimas, o sviesos impulsais... O jus lyg ir sakete, kad lazeriu daretes?
Atsakyti
QUOTE(guci @ 2009 03 10, 21:57)
Ar as cia kazka praziurejau ar kaip, bet ju paslaugose radau tik fotoepiliacija blink.gif , tai ne lazerinis salinimas, o sviesos impulsais... O jus lyg ir sakete, kad lazeriu daretes?


Taip apie sviesos impulsus t.y. fotoepiliacija rasiau, gal kada ne taip issireiskiau blush2.gif Sorry, jei netycia suklaidinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2009 03 10, 23:12)
Taip apie sviesos impulsus t.y. fotoepiliacija rasiau, gal kada ne taip issireiskiau  blush2.gif  Sorry, jei netycia suklaidinau  4u.gif



Dabar viskas aisku smile.gif Tai is principo kaip supratau esate patenkinta rezultatais, taip? bigsmile.gif O jokiu kazkokiu salutiniu blogu poveikiu nebuvo??? bigsmile.gif
Bandau pasiryzti tokiai procedurai, tik vis dar kazkaip baisoka blush2.gif ir aisku noretusi efektyvumo, nes jau depiliacija vasku ikyrejo negyvai gun_bandana.gif
Atsakyti
As irgi planuoju darytis sau plaukeliu salinimo procedura. As buvau nuejusi pokalbiui pries metus laiko, tai sake plaukeliai pasalinami visam gyvenimui, reikia 4-6 proceduru kas pora menesiu. JAV kaina apie $2000 vienai vietai. Tai kojos man kainuotu $2000, bikini +$2000. Bet man buvo dave pasiulyma, kad jeigu perku viena procedura tarkim kojoms, tai bikini man bus nemokamai. Tai va butent tai ir planuoju daryt kadanors ateinanciais metais. Sake, kad neskausminga, ir garantija visam gyvenimui, tai manau, kad gal visai verta. jeigu 100% zinociau, kad neataugs, tai net nedvejociau, nes pas mane padidejes plaukuotumas doh.gif O be to JAV gyvenu, tai cia plaukas ant kojos yra didziausia geda, tai ir vargstu kasdien skusdama verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(guci @ 2009 03 11, 01:52)
Dabar viskas aisku smile.gif Tai is principo kaip supratau esate patenkinta rezultatais, taip? bigsmile.gif O jokiu kazkokiu salutiniu blogu poveikiu nebuvo??? bigsmile.gif
Bandau pasiryzti tokiai procedurai, tik vis dar kazkaip baisoka blush2.gif ir aisku noretusi efektyvumo, nes jau depiliacija vasku ikyrejo negyvai gun_bandana.gif


Taip, is principo esu patenkinta. Bijot tikrai nera ko, vaskas tikrai daug skaudziau.


QUOTE(lasvegiete @ 2009 03 12, 23:02)
As irgi planuoju darytis sau plaukeliu salinimo procedura. As buvau nuejusi pokalbiui pries metus laiko, tai sake plaukeliai pasalinami visam gyvenimui, reikia 4-6 proceduru kas pora menesiu. JAV kaina apie $2000 vienai vietai. Tai kojos man kainuotu $2000, bikini +$2000. Bet man buvo dave pasiulyma, kad jeigu perku viena procedura tarkim kojoms, tai bikini man bus nemokamai. Tai va butent tai ir planuoju daryt kadanors ateinanciais metais. Sake, kad neskausminga, ir garantija visam gyvenimui, tai manau, kad gal visai verta. jeigu 100% zinociau, kad neataugs, tai net nedvejociau, nes pas mane padidejes plaukuotumas  doh.gif  O be to JAV gyvenu, tai cia plaukas ant kojos yra didziausia geda, tai ir vargstu kasdien skusdama  verysad.gif


100% nenunaikins visu plauku arba reikes daryti tikrai daugiau negu 6 proceduras. Taip, kad dings visi plaukai ir niekad gyvenime nereikes rupintis ju salinimu tikrai nebus. Laikui begant islys vis nauji plaukai, todel proceduras reikes karts nuo karto pakartoti. Del keliu plauku gi nebegsit vel 2000$ moket, todel lauksit kol daugiau ju atsiras, o kol lauksit reikes skustis.
Nesitikekit stebuklo, kad visa gyvenima vaiksciosit plikos kaip ka tik nusiskutusios, taip nebus.
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti, gal kuri esate pirkusios lazerini aparata is is argos, cia puslapis http://www.argos.co......p;Submit=GO > nes nzn ka daryti ar pirkti ji, ar ne ax.gif ar bent gal esant girejusios apie ji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2009 03 09, 20:46)
High Care Kaunas placiau cia



as irgi cia dariausi, labai dziaugiuosi atsikraciusi tais peiliukais, vaskais, berimais, pulinukais....
Atsakyti
gal kas zinot siauliuose kur daro depiliacija lazeriu???
Atsakyti
Na noriu ir as pasidalin ti savo istorija apie salinima lazeriu.Esu tamsaus gimio, po leliuku gimimo plauku augimas dar paintensyvejo, nebezinojau, ka daryti, nes oda jautri,po depiliacijos, skutimo plauku tik daugedavo, jie augdavo po oda, nuolatines zaizdos ir randeliai, o ne kojos budavo, apie bikinio sriti is viso patyliu. Pirma karta darytis susigundziau, pamaciusi drauges rezultatus:daresi BAK, bet skausmas nerealus, sake, buvo, o ir kaina g.gif Nuejau as virsutine lupa i Grozio ir terapijos(berods, taip vadinasi) centra pasidaryti: kaina kiek mazesne, bet irgi lotuliukas.gif :su nuolaidom visas kunas, paskaiciavo ~~3000lt gavosi(tai cia tik 1 kartas, o kur dar kartojimai: nesiryzau tokiu pinigu isleist)antrasyk nuejau i GK klinika, virsutine lupa pasidaryt.Ten dar brangiau.Kokybe patiko, dar jie naudoja priemone, pripildancia plauka melaninu) . O po to kazkaip is kalbos isejo ir drauge viena pazystama parekomendavo. Na tikrai atsidziaugt negaliu, nes lazeris galingas, tai daug greiciau gaunasi, ir skausmas pakenciamas, lazeriuko plotas net 6cm kvadratiniai, na ir priemones tas pacias kaip GK naudoja. o kaina viso kuno tai kaip koju centruose gavosi thumbup.gif Tai va , dabar jau pazastys ir bikini esu pasidarius, vasara dar kartosiu, o kitas vieteles nukeliau rudeniui.verta buvo, nes labai dabar komfortiskai tiek fiziskai, tiek psichologiskai jauciuosi cool.gif Uz men vel eisiu, tai galesiu vel parasyt, kokie rezultatai. Sekmes visoms, siekiancioms tobulumo.
Atsakyti
QUOTE(galimagalima @ 2009 07 03, 11:12)
Na noriu ir as pasidalin ti savo istorija apie salinima lazeriu.Esu tamsaus gimio, po leliuku gimimo plauku augimas dar paintensyvejo, nebezinojau, ka daryti, nes oda jautri,po depiliacijos, skutimo plauku tik daugedavo, jie augdavo po oda, nuolatines zaizdos ir randeliai, o ne kojos budavo, apie bikinio sriti is viso patyliu. Pirma karta darytis susigundziau, pamaciusi drauges rezultatus:daresi BAK, bet skausmas nerealus, sake, buvo, o ir kaina g.gif Nuejau as virsutine lupa i Grozio ir terapijos(berods, taip vadinasi) centra pasidaryti: kaina kiek mazesne, bet irgi  lotuliukas.gif  :su nuolaidom visas kunas, paskaiciavo ~~3000lt gavosi(tai cia tik 1 kartas, o kur dar kartojimai: nesiryzau tokiu pinigu isleist)antrasyk nuejau i GK klinika,  virsutine lupa pasidaryt.Ten dar brangiau.Kokybe patiko, dar jie naudoja priemone, pripildancia  plauka melaninu) . O po to kazkaip is kalbos isejo ir drauge viena pazystama parekomendavo. Na tikrai atsidziaugt negaliu, nes lazeris galingas, tai daug greiciau gaunasi, ir skausmas pakenciamas, lazeriuko plotas net 6cm kvadratiniai, na ir priemones tas pacias kaip GK naudoja. o kaina viso kuno tai kaip koju centruose gavosi thumbup.gif Tai va , dabar jau pazastys ir bikini esu pasidarius, vasara dar kartosiu, o kitas vieteles nukeliau rudeniui.verta buvo, nes labai dabar komfortiskai tiek fiziskai, tiek psichologiskai jauciuosi cool.gif Uz men vel eisiu, tai galesiu vel parasyt, kokie rezultatai. Sekmes visoms, siekiancioms tobulumo.


O tai cia kur daretes jei ne paslaptis? bigsmile.gif
Atsakyti