Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada anksčiausiai į darželį?

QUOTE (Upsiukas @ 2004 07 26, 18:59)
Na ir as esu priversta savo greit gimsianti leliuka vest darzan nuo metu. Norejau pasiteiraut, nuo kada vaika reikia registruot darzan??pazystami minejo, kad tik gimusi, jau reikia kazkokion eilen irasyt, nes i darzus eiles nerealios???gal cia jie nesamone pasake, bet noreciau tiksliai zinot, kad netektu sukt galvos, kam metuku leliuka palikt.

Aš manu, kad viskas priklauso nuo darželio, vietos kuriame jis yra. Atokesniuose, mažesniuose darželiuose gal priima iš karto, didesniuose gali būti eilės. Jeigu užrašysi vos tik gimusį, manau nepakenks. wink.gif
Atsakyti
siaip tai svarbiausia yra susirasti darzeli, i kuri nuo metuku priima, o tada jau teirautis, kokia ten situacija su eilemis.
Atsakyti
Berods vobla minejo darzeli pelesos gatveje, ne prie pat mano namu, bet netoli. Gal galetum pasakyt, kokia ten situacija su uzrasymu??
Ir siaip, gal kas vaikiuka veda i darzeli nuo metuku kur nors centre (Mindaugo, Naugarduko, Svitrigailos gatvese...ar tame kvartale).
Buciau labai dekinga uz informacija wink.gif
Atsakyti
Darželis "Žiedas" pašilaičiuose, skambinau, sakė, kad priima nuo vienerių metukų clap_1.gif
Bet ar ne baisu atiduoti tokį pipirą? Juk nežinai kaip visą dieną auklėtojos elgiasi su tavo mažyliu. g.gif
Atsakyti
QUOTE (Upsiukas @ 2004 07 27, 13:51)
Berods vobla minejo darzeli pelesos gatveje, ne prie pat mano namu, bet netoli. Gal galetum pasakyt, kokia ten situacija su uzrasymu??
Ir siaip, gal kas vaikiuka veda i darzeli nuo metuku kur nors centre (Mindaugo, Naugarduko, Svitrigailos gatvese...ar tame kvartale).
Buciau labai dekinga uz informacija wink.gif

mano Juneta nuo rugsejo zygiuos i "Berzyneli". jai bus beveik 1.5 m. Ten priima vaikus nuo metuku. mano drauge veda ir labai gerai apie si lopseli atsiliepia, nors pati yra be galo reikli visokioms ugdymo istaigoms ir pedagogams juo labiau.

bet idomiausia, jog man net telefonu buvo pasakyta, jog vietu yra. o kai atejau pildyti prasymo, jokiu uzuominu apie parama darzeliui ar papildomas rinkliavas neisgirdau. Nors, kiek teko girdeti, visur kitur be tokios izangos neapsieinama.

Tiesa, "berzynelis" yra Berzyno gatveje, iskart uz Konarskio gatves
Atsakyti
"Zvangutis" Rinktines g. priima nuo metuku. Cia Vilniuj. Reikalavimas, sake, vienas - kad pats moketu vaikscioti. Bet cia pat man parode vaikuti, kuri prieme dar nevaiksciojanti, " nes jo teveliai labai prase". Eile neatrodo, kad butu didele. As savo maziu zadu nuo kokiu 2 metu leist. Salygos tai man pasirode siaip sau. Na bet neturiu su kuo palygint...
Atsakyti
Jei ką domina lopšeliai Šiauliuos, tai aš nuo rugsėjo savo pupą į "Voveraitę" leisiu, ten nuo metų ir 2 mėn priima, bet manau, kad galima išsiderėti ir nuo ankščiau rolleyes.gif . Maniškė tai 1,4 beveik bus... Bet ten yra eilės....
Atsakyti
QUOTE (Upsiukas @ 2004 07 27, 13:51)

Ir siaip, gal kas vaikiuka veda i darzeli nuo metuku kur nors centre (Mindaugo, Naugarduko, Svitrigailos gatvese...ar tame kvartale).
Buciau labai dekinga uz informacija wink.gif

Vytenio g, priešais rubikoną, kieme yra l/d ŠNEKUTIS, eilės nėra, priima nuo metukų, jei labai reikia, ir anksčiau.
mano vyresnioji lankė lopšelį nuo 2 m, auklėtojos man patiko, tai mažasis pradės kitą savaitę.


Čia biskį ne į temą, bet krikšto mama pasakojo, ji dirba kaune šeinininkute. Kol yra tėvai, auklėtoja vaiką laiko ant rankų, myluoja ir pan. Tėvai išeina, vaikas sėdi ant grindų ir žliumbia. Vakare, prieš išeinant auklėtoja duoda saldainį. Jei tėvai klausia: auklėtoja gera? vaikas sako: gera... niam niam...
Atsakyti
as saviske dar nevaiksciojancia i lopseli isleidau.
Ir manau gerai pasidomejus svietimo ministerijos nuostatais, vargu ar rastume toki reikalavima, kaip kad vaikas privalo vaikscioti.
Atsakyti
pirmadieni einu i lopseli Justiniskese "Zilvinelis" berods vadinas uzrasyt.maniskiui vieneri metai.But gerai, kad nuo rugsejo galeciau pradet leisti, laisvesne buciau.Bet realiai tai galvoju nuo pavasario uzrasyt, kai epidemijos praeis.
Gal kuri turi kokiu atsiliepimu, apie si darzeli?
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 07 28, 09:50)
QUOTE (Upsiukas @ 2004 07 27, 13:51)
Berods vobla minejo darzeli pelesos gatveje, ne prie pat mano namu, bet netoli. Gal galetum pasakyt, kokia ten situacija su uzrasymu??
Ir siaip, gal kas vaikiuka veda i darzeli nuo metuku kur nors centre (Mindaugo, Naugarduko, Svitrigailos gatvese...ar tame kvartale).
Buciau labai dekinga uz informacija wink.gif

mano Juneta nuo rugsejo zygiuos i "Berzyneli". jai bus beveik 1.5 m. Ten priima vaikus nuo metuku. mano drauge veda ir labai gerai apie si lopseli atsiliepia, nors pati yra be galo reikli visokioms ugdymo istaigoms ir pedagogams juo labiau.

bet idomiausia, jog man net telefonu buvo pasakyta, jog vietu yra. o kai atejau pildyti prasymo, jokiu uzuominu apie parama darzeliui ar papildomas rinkliavas neisgirdau. Nors, kiek teko girdeti, visur kitur be tokios izangos neapsieinama.

Tiesa, "berzynelis" yra Berzyno gatveje, iskart uz Konarskio gatves

O kur ta gatve, arciau vingio parko? g.gif
Atsakyti
Kad reikia anksti uzsirasyt tai tikra tiesa va mes jau laukiam metai ir niekaip neitilpom i sarasus sad.gif tai dabar kitur zvalgomes g.gif siulau uzsirasyt i kelis is kart vis vien kazkur pateksit.Ko mes nepadarem sad.gif .
Atsakyti