Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada anksčiausiai į darželį?

Abu savo vaikus paleidom nuo 3 metu. Apsiprato, kur dings neapsiprate smile.gif
Atsakyti
Mano mažoji bus 2 m. 10 mėn. smile.gif
Atsakyti
pasiskaiciau cia visu komentarus ir vistiek nesugalvoju ka daryti doh.gif kaip manot,jei yra galimybe vaiko dar neleisti i darzeli (anyta pensininke sutinka pasaugoti dar) leisti ar neleisti? didziausias galvosukis cia man doh.gif rugseji musu bernuzeliui bus 2,5 metu
Atsakyti
vyresnįjį leidau 3 metų su trupučiu - priprato puikiai. mazasis bandys eiti 2 metų, jei bus asaru pakalne - atsiimsiu... bet visgi labai labai tikiuosi, kad jam ten patiks smile.gif
neisprotejus, jei leisite i darzeli, tada labai realus variantas, kad puse laiko eis i darzeli, o kita pusę - sirgs ir reikes, kad kas paziuretu (anytai?)... smile.gif
Atsakyti
abu vaikus pradėjau leisti nuo 3 m. Pirmais metais daug sirgom.
Atsakyti
Dukra i darzeli nuejo 11men ( pratinosi nuo 9 men). Esminis dalykas, kuri turejo ismokti - uzmigti pietu miegelio be MP.
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2012 08 21, 16:16)
pasiskaiciau cia visu komentarus ir vistiek nesugalvoju ka daryti doh.gif  kaip manot,jei yra galimybe vaiko dar neleisti i darzeli (anyta pensininke sutinka pasaugoti dar) leisti ar neleisti? didziausias galvosukis cia man doh.gif rugseji musu bernuzeliui bus 2,5 metu


Jusu vietoje leisciau pabandymui ir paskui kokiai pusei dienos, jei mociute gyvena arti darzelio ir gali pasiimti. Nes kai ateis ziema, salta, nera ka veikti namie, tai ugtelejusiam vaikui gali darzely buti net labai smagu neilgai pabuti. Bet jei busit issibrauke, bus saukstai po pietu smile.gif Tik tiek, kad visi menesiai kainuos pinigeliu, o Vilniuj net neleidziama nenoret pietu ar vakarienes - uz viska turi susimoket, nors ir buni per diena 3-4 val. Bet kokiu atveju sekmes jums smile.gif
Atsakyti
Iskeliavom i darzeli 3 metu su trupuciu. smile.gif
Atsakyti
Mano vyresnelis pradejo eiti 1 metu ir 3 menesiu, teko i mokslus vaziuot, nebuvo kam palikineti, o mazuli leisiu kita rugsejo 1, jam bus 2 metai ir 1 menuo, tikiuosi viskas bus tvarkoje. blush2.gif
Atsakyti
Mano dama pradejo lankyti darziuka 2,5men smile.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2012 07 12, 21:26)
Sveiki,
Registruoju vaiką į darželį ir kilo abejonė dėl pradžios datos... Ar galiu rašyti bet kokią (norėčiau pradėt leisti pavasarį, dar nesuėjus 2 metukams) ar geriau, kad pradėtų lankyti nuo rugsėjo 1?
Abejoju, nes jeigu vaikas pradeda lankyti darželį ne nuo rugsėjo 1 ir ateina į jau seniau suformuotą grupę, ar nebus prisitaikymas sunkesnis prie jau susibendravusių ir susidraugavusių vaikų?
O leist nuo rugsėjo 1 reiškia pora mėnesių gyvent be pajamų...

Paprotinkit kas nors "žalią" mamą smile.gif


jei tik darželyje yra galimybė eiti nuo pavasario, tai taip ir siūlyčiau. Aš pati taip daryt planuoju.
Maniškei 2m bus birželį, tai bandysim eiti nuo balandžio gal. Kad apsiprastų. Aišku per vasarą vėl teks atprasti (nes darželis nedirbs), bet bus jau žinoma, ko laukti rugsėjo 1ąją, kai jau norėsiu/turėsiu pilnu tempu dirbti.
Dėl susibendravusių dvimečių labai nepergyvenčiau, manau, kad tai amžius, kai vaikai greit susidraugauja ir nelabai ten skirsto "šitas" mano draugas, o "šitas"- nedraugas g.gif mažiukai jie dar ax.gif

***
dičkis pradėjo eiti 1m10mėn. gerai adaptavosi, nors buvo ir ašarų, bet viskas normos ribose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo September_Lady: 07 rugsėjo 2012 - 16:32
Pradedam tik dar. Nuo 10.5 men.. Bet cia pas mus jau ne anksti skaitosi.. Eina leliukai ir nuo 3menesiu.. 6men jau isvis normalu.. Noretusi aisku ilgiau pabuti, bet atostogos motinystes baigiasi.. verysad.gif
Atsakyti