Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada anksčiausiai į darželį?

mes pradėjom eiti, kai buvo 2m.1 mėn.
Atsakyti
Mes pradėjom nuo metų ir 4 mėnesių smile.gif
Atsakyti
spalio 19 d. bus dukrytei 2 metukai. Darzeli pradejom lankyti nuo rugpjucio vidurio, kai grupeje buvo tik keli vaikai. Leidom po 2 val, kad priprastu, nebijotu. Nuo rugsejo grizo visi i grupe, tad jau 18 zmogeliuku. Ji priprato, jauciasi drasiau, bet asaru bovo vis tiek smile.gif
Atsakyti
Maniškis pradės eiti kitą rugsėjį ir jam bus 3m6mėn.
Čia skaičiau tokius postus, kad kai vaikui ir jau virš 2m yra iš aplinkinių sakančių "kodėl taip anksti ir t.t." tai man žinokit atvirkščiai net gėda sakyt tampa, kad jis neina į darželį ir dar neis, nes reakcija būna "eina į darželį, ne??? kaip čia taip" blink.gif
Atsakyti
Vienas vaikutis ėjo nuo 2m.5mėn. kitas eis nuo 2m.3mėn., manau nereikėtų leisti anksčiau nei nuo 2 metukų, bet čia mano asmeninė nuomonė, prisižiūrėjau tų mažiukų lopšelyje, viskas sunkiau jiems.
Atsakyti
maniske eis nuo rugsejo, jai jau bus 3m3men. rankas plaut moka, apsirengt moka, ant puodo be problemu, pavalgo pati, na as dziaugiuosi kad butent tokiu metu prades eiti. aisku ne visi gali tiekistempti, bet 2m na ji buvo nepasiruosusi, dar pasisiodavo i kelnes, ranku plaut nemokejo, rengti taip pat... kao pagalvoju kad svetima teta tai darys kuriai dar pulka tokiu priziuret, tai aisku ta prieziuros kokybe minimali...
Atsakyti
As ir manau, kad vaikui i darza geriausia keliauti nuo triju metuku, aisku jei galimybes leidzia. Mano mergina pakankamai savarankiska, bet skirtumas tarp 2 ir 3 metu labai didelis. Dabar ji jau pati nori, klausineja kada eis i darzeli. Ir as pati dabar jau jauciu, kad laikas eiti, o dvieju metu dar tikrai nenorejau jos vesti.
Atsakyti
vyriausia dukryte leidom nnuo 4 metu nuo pirmos dienos tiko ir patiko, antroji pradejo nuo 3 metu buvo visko ir asaru ir rekimu bet lyg ir priprato, nors dar pasitaiko visko ir dabar.treciaj dukryte isleisim nuo rugsejo, bbus metai ir keturi menesiai.nezinau kaip seksis, bet noriu kad ismoktu buti be mamos ir pradetu bendrauti su vaikais.na o maziausia i darzeli uzrasyta nuo kito rugsejo taigi ir bus 1.4 menesiai.
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2013 07 01, 14:47)
Maniškis pradės eiti kitą rugsėjį ir jam bus 3m6mėn.
Čia skaičiau tokius postus, kad kai vaikui ir jau virš 2m yra iš aplinkinių sakančių "kodėl taip anksti ir t.t." tai man žinokit atvirkščiai net gėda sakyt tampa, kad jis neina į darželį ir dar neis, nes reakcija būna "eina į darželį, ne??? kaip čia taip"  blink.gif

Nematau nieko baisaus. Mano vyresnėlis į darželį iškeliavo taip pat 3m. 6mėn. Puikiai adaptavosi. Į darželį ėjo noriai. Mažąjį išleidom, kai jam buvo 2m. 4mėn. Sunkiai adaptavosi. Iki šiol darželis jam nemielas. Žinoma daug kas priklauso ir nuo vaiko, bet jei dabar reikėtų apsispręsti, neleisčiau į darželį jaunesnio nei 3 m. vaiko.
Atsakyti
Mano vaikas eis i darzeli nuo rytojaus. jam vieneri ir du menesiai. Ankstokai, bet reikia dirbti. O darzelis manau, kad geriau, nei namie su aukle.
Atsakyti
Šiandien isleidau 2m ir 2 men vaikuti i darzeli. Hm sedziu namuose ir laukiu, kol reiks pasiimti, kazkaip neramu , kaip jam ten sekasi, isejau tai verkė. sad.gif
Atsakyti
Mano panelė irgi vakar pirmą dieną išėjo, bet ji jau norėjo, visą vasarą klausinėjo, kada eis į darželį smile.gif bet jai jau 3 m 9 mėn, ir džiaugiuosi, kad pernai dar neišleidom, adaptacija tikrai būtų buvus sunkesnė, tuo labiau, kad pernai neramino jos psichologinė būsena po didelės nelaimės šeimoje... šiandien antrą dieną irgi išėjo noriai, nors vakar grįžo truputį irzli. Matyt, nuo vaiko priklauso, kada jam praddėti lankyti, bet aš pati geriau jaučiuos, kai išleidau jau pasiruošusią - mokančią ir apsirengt, ir į puodą daryt, ir apsirengt, ir kalbėt...tik pietų miegot nenori, nežinau, kaip dėl to bus smile.gif
Atsakyti