Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvies piršteliai

Perkame tik tuos, kurie yra iš grynos žuvies.
Atsakyti
maniskis tai nevalgo schmoll.gif
Atsakyti
Mes neperkam zuvies pirsteliu. Nei patys valgom, ne vaikams duodam. Manau, kad tai ne vaiku maistas.
Atsakyti
as manau,kad geriau paciai mamytei zuvytes file paprieskoniut ir iskept,negu duot zuvies pirstelius.. Zinoma buna isskirtiniu atveju,kai skubama,nera kito pasirinkimo tuo metu ar pan.
Atsakyti
schmoll.gif neduodu, ten net zuvies neraaaa doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Tefnut @ 2012 01 25, 20:21)
drinks_cheers.gif taip arba žuvį juostelėm supjaustau, į kiaušą, į džiuvėsius apvolioju ir kepu. Iš pusfabrikačių vaikui ruošiu nebent koldūnus liūtuko ekologiškus  4u.gif

Oi pilnai sutinku, geriau jau taip negu vadinami "zuvies pirsteliai"
Atsakyti
Tu pagamintu jau tai neperkam ir negaminam. Kartais pagaminu naminiu zuvies pirsteliu - malta zuvyte, dziuveseliai, prieskoniukai... man rodos, bet jau zinau tada, kas i juos deta. o tai tuose pirktiniuose man tokios zuvies atliekos... na, zuvies nelabai rasta... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 07 10, 17:02)
Tu pagamintu jau tai neperkam ir negaminam. Kartais pagaminu naminiu zuvies pirsteliu - malta zuvyte, dziuveseliai, prieskoniukai... man rodos, bet jau zinau tada, kas i juos deta. o tai tuose pirktiniuose man tokios zuvies atliekos... na, zuvies nelabai rasta... unsure.gif


Tai vat kad savo kai darai zinai kad dedi tik zuvi, o ne galai zino ka ir dar uzsaldyta n menesiu ar metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milla22 @ 2012 07 09, 16:32)
schmoll.gif  neduodu, ten net zuvies neraaaa  doh.gif


Kodel nera? As perku kur is zuvies file padaryti, o ne is maltos zuvies ir priedu. Tai tiesiog file, supjaustyta i "pirstelius", bet zuvis.
Atsakyti
Neperkam nei sau, nei dukrytei, geriau zuvies pakepu essen.gif
Atsakyti
Didžiajam beveik penkeri, žuvies pirštelių jis yra valgęs gal du kartus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2012 07 14, 12:58)
Neperkam nei sau, nei dukrytei, geriau zuvies pakepu  essen.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
As megstu vaikai tai pat smile.gif aisku jie gerokai didesni.Nieko blogo nematau tame,stebiuosi mamomis(pazystamu rato,ne Jusu!) kai perka tik ''eko'' produktus,bet pietauja greito maitinimo istaigose biggrin.gif
Atsakyti