Įkraunama...
Įkraunama...

Adrenogenitalinis sindromas

QUOTE(Ramunka:) @ 2007 07 09, 16:35)
aciuks.gif
Jau sudejau nuotraukytes kitoj temelej  mirksiukas.gif
Papildyta:
Ir as neradau,apie musu liga irgi nieko nera  verysad.gif

gal yra kokiu kitu forumeliu kur mamytes susirasineja. vat zinojau viena. bet nepamenu,ten mamyte sukurus ta svetaine,vien tik neigaliuku mamytems ir teveliams. kazkokio berniuko vardu lygtais vadinasi. mamos portale buvau radus.
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 07 09, 22:49)
gal yra kokiu kitu forumeliu kur mamytes susirasineja. vat zinojau viena. bet nepamenu,ten mamyte sukurus ta svetaine,vien tik neigaliuku mamytems ir teveliams. kazkokio berniuko vardu lygtais vadinasi. mamos portale buvau radus.


Ir as toki zinojau tik dabar nepamenu kur ir kaip jis vadinasi drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2007 07 10, 00:45)
Ir as toki zinojau tik dabar nepamenu kur ir kaip jis vadinasi  drinks_cheers.gif  4u.gif

zinau jog autistukas berniukas. o daugiau nepamenu nieko doh.gif
Atsakyti
Gal kuri kita mamytė prisimins tą svetainę g.gif būtųsmagu ir su dar daugiau mamyčių pasidalint savo patirtim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokenytė @ 2007 07 10, 08:56)
Gal kuri kita mamytė prisimins tą svetainę  g.gif būtųsmagu ir su dar daugiau mamyčių pasidalint savo patirtim smile.gif

pabandysiu prisimint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokenytė @ 2007 07 10, 08:56)
Gal kuri kita mamytė prisimins tą svetainę  g.gif būtųsmagu ir su dar daugiau mamyčių pasidalint savo patirtim smile.gif


Na gal,bet kai turiu siuo metu "gera" atminti tai abejoju lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2007 07 10, 11:02)
Na gal,bet kai turiu siuo metu "gera" atminti tai abejoju  lotuliukas.gif  doh.gif

blush2.gif mane irgi paveda ta atmintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 07 10, 11:10)
blush2.gif  mane irgi paveda ta atmintis doh.gif


as tai bilobilo jau nusipirkau lotuliukas.gif lotuliukas.gif geriu dabar biggrin.gif sakau mazu pades bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2007 07 10, 11:33)
as tai bilobilo jau nusipirkau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif geriu dabar  biggrin.gif sakau mazu pades  bigsmile.gif

reiks ir man,vakar jau pervede pasalpa. tai reiks kokiu pirkt. o tu jau kiek laiko geri. ar jauti pagerejima? ax.gif
Atsakyti
Mano draugė nupirko savo vyrui bilobilio. Gal būtų ir padėję tie vaistai, bet svarbiausia kad jis pamiršdavo juos išgert doh.gif Tai va,tokia ir nauda iš to bilobilio(chi chi chi biggrin.gif ) Labai būtų smagu jeigu kuri nors surastumėt dar kokią nors panašią svetainę apie mūsų vaikučių ligas. Aš pati tuo domiuosi kiek leidžia mano galimybės ir jei ką nors sužinosiu tikrai parašysiu
Atsakyti
QUOTE(renute666 @ 2007 07 10, 14:40)
Mano draugė nupirko savo vyrui bilobilio. Gal būtų ir padėję tie vaistai, bet svarbiausia kad jis pamiršdavo juos išgert doh.gif Tai va,tokia ir nauda iš to bilobilio(chi chi chi biggrin.gif ) Labai būtų smagu jeigu kuri nors surastumėt dar kokią nors panašią svetainę apie mūsų  vaikučių ligas. Aš pati tuo domiuosi kiek leidžia mano galimybės ir jei ką nors sužinosiu tikrai parašysiu


Renute as nepamirstu lotuliukas.gif biggrin.gif tel priminimai yra tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2007 07 10, 14:55)
Renute as nepamirstu  lotuliukas.gif  biggrin.gif tel priminimai yra  tongue.gif  thumbup.gif

gerai kad telefonas primena,o jei ne tai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(renute666 @ 2007 07 10, 14:40)
Mano draugė nupirko savo vyrui bilobilio. Gal būtų ir padėję tie vaistai, bet svarbiausia kad jis pamiršdavo juos išgert doh.gif Tai va,tokia ir nauda iš to bilobilio(chi chi chi biggrin.gif ) Labai būtų smagu jeigu kuri nors surastumėt dar kokią nors panašią svetainę apie mūsų  vaikučių ligas. Aš pati tuo domiuosi kiek leidžia mano galimybės ir jei ką nors sužinosiu tikrai parašysiu

reikia uzeit i mama.lt portala. kazkada ten buvau radus
Atsakyti