Įkraunama...
Įkraunama...

Adrenogenitalinis sindromas

ta svetaine vadinasi mazojo lauriuko ar kazkaip panasiai,as buvau ten prisiregistravusi,tik senokai berasiau ten...
Papildyta:
per google iveskite mazojo lauriuko uzeigele,tada ismeta foruma kur tik vien mamos auginancios vaikucius su negalia susirasineja
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2007 07 10, 15:25)
ta svetaine vadinasi mazojo lauriuko ar kazkaip panasiai,as buvau ten prisiregistravusi,tik senokai berasiau ten...
Papildyta:
per google iveskite mazojo lauriuko uzeigele,tada ismeta foruma kur tik vien mamos auginancios vaikucius su negalia susirasineja

va va ,gali but jog sita. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 07 10, 16:48)
va va ,gali but jog sita. thumbup.gif

tik tas forumiukas kazko labai nutiles g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2007 07 10, 15:50)
tik tas forumiukas kazko labai nutiles g.gif

idomu kodel? reiks uzeiti paziureti. gal mamytes cia perbego ax.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 07 10, 15:20)
gerai kad telefonas primena,o jei ne tai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


biggrin.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2007 07 10, 16:25)
ta svetaine vadinasi mazojo lauriuko ar kazkaip panasiai,as buvau ten prisiregistravusi,tik senokai berasiau ten...
Papildyta:
per google iveskite mazojo lauriuko uzeigele,tada ismeta foruma kur tik vien mamos auginancios vaikucius su negalia susirasineja

Bandžiau ieškoti per google kaip ir sakėte,bet nepavyko.Gal ten reikia konkrečiai tik viena kažkokį žodį ar vardą įvesti?
Atsakyti
As bandziau per 'google' ieskoti,ivedziau "mazojo Lauriuko svetaine"- tai pavyko ieiti..
Kazin,kodel tau nejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeuse @ 2007 07 11, 22:33)
As bandziau per 'google' ieskoti,ivedziau "mazojo Lauriuko svetaine"- tai pavyko ieiti..
Kazin,kodel tau nejo  g.gif

Aha,pavyko dabar ir man.Matyt kažką ne taip buvau parašius.Jeigu norite įeiti tiesiogiai,tai reikia surinkti www.lauriukas.serveriai.lt Bet aš dar ten nespėjau nieko paskaityt,ate mamytės iki kitos savaitės, nes mūsų visa šeimyna išvažiuoja ilsėtis prie ežerų.
Atsakyti
QUOTE(renute666 @ 2007 07 13, 11:21)
Aha,pavyko dabar ir man.Matyt kažką ne taip buvau parašius.Jeigu norite įeiti tiesiogiai,tai reikia surinkti www.lauriukas.serveriai.lt Bet aš dar ten nespėjau nieko paskaityt,ate mamytės iki kitos savaitės, nes mūsų visa šeimyna išvažiuoja ilsėtis prie ežerų.


Neblogas puslapiukas, tik visai neaktyvus dabar, kažin kodėl?

Gero jums poilsio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2007 07 13, 12:39)
Neblogas puslapiukas, tik visai neaktyvus dabar, kažin kodėl?

Gero jums poilsio 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dar yra forumiukas,kur bendrauja neigaliu vaikuciu mamytes www. mama.lt tik ten irgi forumiukas aprimo,nes ir as ir saulesmamyte ir joolita kazkaip pradejom cia bendraut,tai ten viskas ir nutilo blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamytės. Mes jau po atostogų. Labai gerai pailsėjom,jaučiamės tiesiog puikiai. Mūsų mergaitė šaunuolė,atlaikė visas keliones. Svarbiausia,gerai valgė,ko aš labiausia bijojau.Mes turėsim dabar susitvarkyti keletą reiukaliukų,nes atostogos jau kaip ir baigėsi.Šią savaitę eisiu pasitikslinti dar kartą į darželį, ar mus tikrai priėmė ir nuo kada pradėt lankyt. Po poros savaičių lankysimės klinikose tyrimams pas gydytojus ir tikiuosi kad mums viskas bus gerai. Atleiskit,bet dar nespėjau paskaityt kaip jums visoms sekasi ir kas naujo forume,nes dabar jau turiu lėkt į darbą. Tikiuosi greit vėl būsiu su jumis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2007 07 15, 07:43)
Dar yra forumiukas,kur bendrauja neigaliu vaikuciu mamytes www. mama.lt  tik ten irgi forumiukas aprimo,nes ir as ir saulesmamyte ir joolita kazkaip pradejom cia bendraut,tai ten viskas ir nutilo blush2.gif

va va,pastebejau jog ten labai mazai kas uzsuka. man ten tas valdymas nepatinka. viskas beveik angliskai, unsure.gif as kai pirma karta uzejau i supermamos portala. man labai patiko ir ten nebesilankau. ir slaptazodi net jau pamirsau doh.gif
Atsakyti