Įkraunama...
Įkraunama...

Adrenogenitalinis sindromas

QUOTE(ignesa @ 2013 04 29, 23:14)
Aš norėjau paklausti, ar kam nors pasireiškia pablogėjimai, ar kam tenka leistis hidrokortizoną, ar dažnai?Ar po to nustato dėl ko taip įvyksta? Mes vėl dėl nežinomų priežaščių staiga pradėjom vemti, staigiai jai viskas pablogėjo. Šeimos centre suleido vaistus. Budinti klinikų endokrinologė pasiūlė vakare ir ryte padivigubinti geriamojo dozę, jei bus blogai- vėl susileisti, ir tik esant blogai būklei važiuoti pas juos. Bet suleidus vaistus ji jautėsi gerai, lyg nieko nebūtų buvę.
Taip pat buvo prieš 4 mėn. Tada Kauno klinikose lyg ir viską ištyrinėjo, nieko nepasakė. Ar kam yra taip buvę?

ignesa, tik ką perskaičiau vienam forume, mama pasakojo, kad jos sūnui tokie staigūs pablogėjimai užeina, rodos iš niekur ima vemti ir prasideda krizė. Tik amžiaus neparašė. Labai panašu į tai, kaip tu papasakojai apie savo mažają. Jie ten tyrėsi, ieškojo priežasčių, bet nieko tikslaus nesužinojo. Numanoma priežastis, kodėl taip vyksta, tai cukraus kiekio svyravimai. Kai staiga pritrūksta cukraus, organizmas patiria stresą ir ima reikalauti daugiau kortizolio, kurio geriant įprastą dozę, nebepakanka. Kai tik suleidžiamas hydrokortizonas, atsistato kortizolio ir cukraus pusiausvyra ir vėl vaikas jaučiasi, kaip nieko nebuvę. Nežinau, ar tau nuo to ramiau, bet tikrai taip būna mirksiukas.gif Kai dukružė bus didesnė, gal pati pajus, kad savijauta blogėja, čiups saldainį ir tiek smile.gif
musone, kaip tavo vyrukas laikosi po operacijos?
Miklioji, kaip gaila mažiukės verysad.gif Aš ir pati ko gero būčiau apsiverkus kartu... Mums arba sekasi, arba venas geras turi, kad niekada jokiu problemų imant kraują nebūdavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GUGUTE: 07 gegužės 2013 - 19:08
Mikliojitikrai kaip gaila mažylės unsure.gif oi, maniškiui iš venos imti irgi kol kas sekės, bet dabar, kai jis jau tokiam amžiui, kai supranta kas tai yra, ir kad skauda - tai oi kiek būna rėkimo doh.gif nors ėmimas iš piršto jam 'lafa' - tik bac ir viskas g.gif tikiuosi išauš ir ta diena, kai ramiai žiūrės ir ėmimą iš venos...

GUGUTE na žinok neblogai laikos vyrukas - vakar ištraukė siūlus, šiandien maudėmės jau vonioj, vaikšto šiaip kaip niekur nieko mirksiukas.gif kai tariausi su endokrinologu - tai tik porą dienų didinom dozę, ir kažkaip viskas gerai atrodo. Nors ligoninėj prašiau žiūrėti ir K, Na, bet koks jis buvo - taip man ir nepasakė, nors labai nepergyvenau - nes jam ten vis kapsino lašelines ir šiaip gerai jautėsi vyrukas mirksiukas.gif ir chirurgas sako - nu nepanašu, kad sirgtų - nu galvoju koks jis įdomus, o tai kaip kaži jam atrodytų tas, kuris panašu, kad serga g.gif

man kažkaip ramu paskutiniu metu - jis puikiai auga, krizių neturim - tai džiaugiuos, kad tiesiog geriam vaistukus ir tiek biggrin.gif va važiuosim į Kauna kažkada jau - tada man vis pakirba, ar nekaulėja per greit, ar tie 17ohp geras, o šiaip kažkaip nebestresuoju tiek, kiek anksčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(musone @ 2013 05 07, 23:26)
Mikliojitikrai kaip gaila mažylės unsure.gif oi, maniškiui iš venos imti irgi kol kas sekės, bet dabar, kai jis jau tokiam amžiui, kai supranta kas tai yra, ir kad skauda - tai oi kiek būna rėkimo doh.gif nors ėmimas iš piršto jam 'lafa' - tik bac ir viskas g.gif tikiuosi išauš ir ta diena, kai ramiai žiūrės ir ėmimą iš venos...

GUGUTE na žinok neblogai laikos vyrukas - vakar ištraukė siūlus, šiandien maudėmės jau vonioj, vaikšto šiaip kaip niekur nieko mirksiukas.gif kai tariausi su endokrinologu  - tai tik porą dienų didinom dozę, ir kažkaip viskas gerai atrodo. Nors ligoninėj prašiau žiūrėti ir K, Na, bet koks jis buvo - taip man ir nepasakė, nors labai nepergyvenau - nes jam ten vis kapsino lašelines ir šiaip gerai jautėsi vyrukas mirksiukas.gif ir chirurgas sako - nu nepanašu, kad sirgtų - nu galvoju koks jis įdomus, o tai kaip kaži jam atrodytų tas, kuris panašu, kad serga g.gif

man kažkaip ramu paskutiniu metu - jis puikiai auga, krizių neturim - tai džiaugiuos, kad tiesiog geriam vaistukus ir tiek biggrin.gif va važiuosim į Kauna kažkada jau - tada man vis pakirba, ar nekaulėja per greit, ar tie 17ohp geras, o šiaip kažkaip nebestresuoju tiek, kiek anksčiau mirksiukas.gif

Šaunuolis Jūsų vyrukas thumbup.gif Kaip gerai girdėti, kad viskas gerai. Kad ir toliau taip, tik vaistukai, o gal kada ir be vaistukų wub.gif
Jo, tie vizitai pas gydytoją visuomet labai neramina...

Tiesa, noriu paklausti, ar į kelionę imate kokį medicininį išrašą apie mūsų vaikučių ligą, kad reikalui esant galima būtų parodyti medikams? g.gif Mes savo endokrinologės paprašėme, kad ant ligoninės kokios spec. blanko, lapo (nežinau kaip pavadinti) trumpai aprašytų visą reikalą:
diagnozė
atlikta korekcija
geriami vaistai ir jų dozės
kritiniu atveju sekti K, Na
gydančio gydytojo kontaktai (mūsų gydytoja pasiūlė nurodyti jos mob., ir ligoninės endokrinologijos vaikų skyriaus tel.nr.

Taip pat paprašėme, kad pagrindinius pavadinimus (diagnozė ir kt.) rašytų lotynų kalba, juk tai tarptautinė, visiems medikams suprantama kalba smile.gif Tą dokumentėlį norime imti su savimi į keliones, reikalui esant versti į reikiamą kalbą, kad neduokdie kas nors, galėtume susikalbėti su gydytoju. Praeitą vasarą atostogavome Lenkijoje, tai net kalio ir natrio pavadinimai visai kitaip skamba negu lietuviškai, tai ką jau kalbėti apie visos situacijos išaiškinimą doh.gif Angliškai irgi reikia mokėti viską medicinine kalba pasakyti doh.gif Tai va, tikiuosi, kad mūsų gydytoja to nepamirš, nes ji tokia užmaršuolė. Kažką reikės daryti ir kai eis į mokyklą. Kad jei kas, kiti galėtų perspėti, ar reaguoti. Endokrinologė pasakojo, kad diabetu sergantys vaikai segi kažkokias apyrankes g.gif
Atsakyti
Labas vakaras! 4u.gif Ir vėl aš pasisakysiu biggrin.gif Penktadienį buvome bužavimo pas Verkauską. Viskas gerai, mažiukė visai normaliai viską atlaikė, šaunuolė, bet blogai tai, kad labai randėja, susitraukia, vos įkišo reikiamo dydžio tą ,,pagaliuką". verysad.gif Galima bužuoti kas savaitę, anksčiau mamos pamokytos galėjo tą atlikti namuose, bet šiuo metu gydytojai laikosi nuomonės, kad toks kaišiojimas nėra gerai psichologine prasme. Taigi maniškė yra iš tų, kurioms neužteks vienos operacijos, ateityje bet kuriuo atveju reikės dar kartą operuoti, nes yra polinkis viskam susitraukti verysad.gif Taigi dabar po 3 savaičų vėl turėsime pasirodyti gydytojui, o paskui žiūrėsime. Kaip kitoms mergaitėms? Spėju, kad tikrai nebereikia lankytis ir visko ,,ten" tampyti doh.gif g.gif Taip jau pavargau psicholigiškai važiuoti pas chirurgą. Atrodo, kad su vaistukais, diagnoze seniai susitaikiau, bet labai išgyvenu gėl tų genitalijų, chirurginės pusės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Miklioji @ 2013 05 12, 21:22)
Labas vakaras! 4u.gif Ir vėl aš pasisakysiu biggrin.gif Penktadienį buvome bužavimo pas Verkauską. Viskas gerai, mažiukė visai normaliai viską atlaikė, šaunuolė, bet blogai tai, kad labai randėja, susitraukia, vos įkišo reikiamo dydžio tą ,,pagaliuką". verysad.gif Galima bužuoti kas savaitę, anksčiau mamos pamokytos galėjo tą atlikti namuose, bet šiuo metu gydytojai laikosi nuomonės, kad toks kaišiojimas nėra gerai psichologine prasme. Taigi maniškė yra iš tų, kurioms neužteks vienos operacijos, ateityje bet kuriuo atveju reikės dar kartą operuoti, nes yra polinkis viskam susitraukti verysad.gif Taigi dabar po 3 savaičų vėl turėsime pasirodyti gydytojui, o paskui žiūrėsime. Kaip kitoms mergaitėms? Spėju, kad tikrai nebereikia lankytis ir visko ,,ten" tampyti doh.gif  g.gif Taip jau pavargau psicholigiškai važiuoti pas chirurgą. Atrodo, kad su vaistukais, diagnoze seniai susitaikiau, bet labai išgyvenu gėl tų genitalijų, chirurginės pusės verysad.gif

unsure.gif Vajei kaip liūdna girdėt, kad dar teks operuoti verysad.gif labai tikiuosi, kad susitvarkys viskas greitai ir neskausmingai...

galvoju, pas mus ar yra mokyklinukų? kiek pamenu nėra, man taip įdomu kaip mokylkoj pavyks sutart, ar su sesute, ar su mokytoja dėl vaistukų davimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(musone @ 2013 05 13, 12:06)
unsure.gif Vajei kaip liūdna girdėt, kad dar teks operuoti verysad.gif labai tikiuosi, kad susitvarkys viskas greitai ir neskausmingai...

galvoju, pas mus ar yra mokyklinukų? kiek pamenu nėra, man taip įdomu kaip mokylkoj pavyks sutart, ar su sesute, ar su mokytoja dėl vaistukų davimo g.gif

Aha... nors gydytojas sako, kad tai nebebus tokia sudėtinga operacija, be šlaplės plastikos ir kt., bet vis tiek - operacija. Ir ją atlikti reikės, kai mažiukė jau bus pana, turės mėnesines. Žodžiu jooo, liūdina tie dalykai, labai, labai...

Man dėl to irgi neramu ir įdomu. Pagal viską, turėtų duoti med. sesutė, kaip ir darželyje. Jūsų berniukas lanko darželį? Ten sesutės duoda? g.gif Domėjausi kaip su tais reikalais mūsų darželyje, tai sakė, kad sesutė, ji turi tam reikalingą išsilavinimą ir parašius prašymą, suduos reikiamus vaistukus.
Atsakyti
QUOTE(Miklioji @ 2013 05 13, 12:54)
Man dėl to irgi neramu ir įdomu. Pagal viską, turėtų duoti med. sesutė, kaip ir darželyje. Jūsų berniukas lanko darželį? Ten sesutės duoda? g.gif Domėjausi kaip su tais reikalais mūsų darželyje, tai sakė, kad sesutė, ji turi tam reikalingą išsilavinimą ir parašius prašymą, suduos reikiamus vaistukus.

na mes jokio prašymo nerašėm, tiesiog nešu vaistukus, per šventes kavos, saldainių ir suduoda mirksiukas.gif tik va kaip moykloj įdomu, juk ten vis tiek didesnis kolektyvas g.gif nu išsiaiškinsiu ir galėsiu papasakot mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Miklioji @ 2013 05 12, 20:22)
Labas vakaras! 4u.gif Ir vėl aš pasisakysiu biggrin.gif Penktadienį buvome bužavimo pas Verkauską. Viskas gerai, mažiukė visai normaliai viską atlaikė, šaunuolė, bet blogai tai, kad labai randėja, susitraukia, vos įkišo reikiamo dydžio tą ,,pagaliuką". verysad.gif Galima bužuoti kas savaitę, anksčiau mamos pamokytos galėjo tą atlikti namuose, bet šiuo metu gydytojai laikosi nuomonės, kad toks kaišiojimas nėra gerai psichologine prasme. Taigi maniškė yra iš tų, kurioms neužteks vienos operacijos, ateityje bet kuriuo atveju reikės dar kartą operuoti, nes yra polinkis viskam susitraukti verysad.gif Taigi dabar po 3 savaičų vėl turėsime pasirodyti gydytojui, o paskui žiūrėsime. Kaip kitoms mergaitėms? Spėju, kad tikrai nebereikia lankytis ir visko ,,ten" tampyti doh.gif  g.gif Taip jau pavargau psicholigiškai važiuoti pas chirurgą. Atrodo, kad su vaistukais, diagnoze seniai susitaikiau, bet labai išgyvenu gėl tų genitalijų, chirurginės pusės verysad.gif

Miklioji, o kiek laiko praėjo po operacijos? Mums tik po mėnesio siūlus išėmė ir apžiūrėjo, kaip gyja. Ar tai vadinosi bužavimu, net neprisimenu g.gif Mums dar prieš operaciją Verkauskas sakė, kad jokios garantijos nėra, kad neprireiks daugiau korekcijų. Tai bus aišku tik kai paaugs, taip, kad ir mūsų tas pats laukia friends.gif Bus kaip bus, dar toli tas laikas, pabijosim, kai jis ateis smile.gif
Dėl vaistų sugirdymo daželyje jokių problemų neturėjom, nors pakeitėm jų gal 3. Tarėmės su grupės auklėtojomis, o seselė turėjo tik išrašą iš gydytojo apie diagnozę ir pati papasakojau, ką daryti nelaimės atveju. Dovanojom, kaip ir musone, saldainiukų, kavytės. Šiaip ir pačią dukrą visą laiką skatinu pačią paprašyti, nors vaikas yra vaikas, ne tas dar galvoj...
Atsakyti
QUOTE(GUGUTE @ 2013 05 13, 21:30)
Miklioji, o kiek laiko praėjo po operacijos? Mums tik po mėnesio siūlus išėmė ir apžiūrėjo, kaip gyja. Ar tai vadinosi bužavimu, net neprisimenu g.gif Mums dar prieš operaciją Verkauskas sakė, kad jokios garantijos nėra, kad neprireiks daugiau korekcijų. Tai bus aišku tik kai paaugs, taip, kad ir mūsų tas pats laukia friends.gif Bus kaip bus, dar toli tas laikas, pabijosim, kai jis ateis  smile.gif
Dėl vaistų sugirdymo daželyje jokių problemų neturėjom, nors pakeitėm jų gal 3. Tarėmės su grupės auklėtojomis, o seselė turėjo tik išrašą iš gydytojo apie diagnozę ir pati papasakojau, ką daryti nelaimės atveju. Dovanojom, kaip ir musone, saldainiukų, kavytės. Šiaip ir pačią dukrą visą laiką skatinu pačią paprašyti, nors vaikas yra vaikas, ne tas dar galvoj...

Mėnuo tikrai praėjo. Mes operavomės vasario 27d. po savaitės atvažiavome siūlųs išimti, paskui dar reikėjo apsilankyti, bet nieko nedarė, nes susirgo angina, tai atvažiavome dar kitą savaitę, o praeitą penktadienį vėl buvome. Dažnai, tiesa? Jau gaunasi 4 apsilankymai pas Verkauską doh.gif Iš pradžių viskas buvo gerai (na, ir dabar neblogai), bet kai dabar paaiškėjo yra polinkis randėti. Ir mums Verkauskas sakė, kad nėra jokios garantijos, kad nereikės operacijos. Tik tiek, kad ji bus reikalinga jau po mėnesinių. Ir tuomet labiau minėjo ne operaciją, bet bužavimą, o dabar jau ir apie operaciją prakalbo. Esate teisi, kad nėra čia ko jaudintis ir nerimauti dėl to, kas dar bus, arba net nebus drinks_cheers.gif Ačiū Jums už palaikymą wub.gif Iš tiesų mokate labai teigiamai ir optimistiškai nuteikti 4u.gif O Jums dabar nereikia lankytis pas chirurgą profilaktiškai? g.gif Svarbiausia, kad su šlapinimusi viskas būtų gerai, nes ta šlaplės plastika labai jau subtilus dalykas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miklioji @ 2013 05 15, 13:46)
Mėnuo tikrai praėjo. Mes operavomės vasario 27d. po savaitės atvažiavome siūlųs išimti, paskui dar reikėjo apsilankyti, bet nieko nedarė, nes susirgo angina, tai atvažiavome dar kitą savaitę, o praeitą penktadienį vėl buvome. Dažnai, tiesa? Jau gaunasi 4 apsilankymai pas Verkauską  doh.gif Iš pradžių viskas buvo gerai (na, ir dabar neblogai), bet kai dabar paaiškėjo yra polinkis randėti. Ir mums Verkauskas sakė, kad nėra jokios garantijos, kad nereikės operacijos. Tik tiek, kad ji bus reikalinga jau po mėnesinių. Ir tuomet labiau minėjo ne operaciją, bet bužavimą, o dabar jau ir apie operaciją prakalbo. Esate teisi, kad nėra čia ko jaudintis ir nerimauti dėl to, kas dar bus, arba net nebus drinks_cheers.gif Ačiū Jums už palaikymą wub.gif Iš tiesų mokate labai teigiamai ir optimistiškai nuteikti 4u.gif O Jums dabar nereikia lankytis pas chirurgą profilaktiškai? g.gif Svarbiausia, kad su šlapinimusi viskas būtų gerai, nes ta šlaplės plastika labai jau subtilus dalykas g.gif

Miklioji, gi tam ir esam čia visos, kad palaikytume viena kitą, kada reikia 4u.gif Mes pas Verkauską po operacijos tik vienąkart tesilankėm. Gal kad mūsų atveju šlaplės nelietė - ji buvo normaliai išsivysčiusi. Randėjimo irgi neakcentavo. Nors ir pokalbis mūsų apie tai ant laiptų tebuvo. Pasakė prabėgdamas, kad maždaug viskas gerai, kiek šiuo atveju gali būti gerai, ir paskyrė pasimatymą po 12-13 metų. Dar liko 6 metai laukti lotuliukas.gif
Vokietijoje niekas detaliai neapžiūrinėjo, tik iš išorės kiek matėsi, nes dukra jau tokio amžiaus, kad viską supranta ir be pasekmių tokia apžiūra nepraeitų unsure.gif Kita vertus, jeigu operacija tik po mėnesinių numatoma, ko ten be reikalo lįst ir traumuot vaiką. Bus joms gyvenime išbandymų ir be to sočiai. Teko skaityt, kad gydytojai ir papiktnaudžiaudavo anksčiau tokiom apžiūrom, nes labai smalsu buvo, kaip per laiką keičiasi ir vystosi operuotos vietos. Yra moterų, kurioms tokios apžiūros virto rimtomis psichologinėmis problemomis verysad.gif Žodžiu, kaip ir sakai, subtilūs tai dalykai, tad subtiliai ir prieti reikia flirt.gif
Pasigirsiu blush2.gif Priėmė šiandien mano merginą į pirmąją klasę, nors dar ir 6 metų neturi, bus liepos gale. Čia Vokietijoj tokia tvarka, kad nuo 6 pradeda vaikai eiti, bet ji pati mažiausia ir dar vokiečių kalba kažkiek šlubuoja. Bet puikia atliko visas užduotis, tad priėmė. Vaikšto dabar visa patenkinta. Mama irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GUGUTE @ 2013 05 15, 18:10)

Pasigirsiu blush2.gif Priėmė šiandien mano merginą į pirmąją klasę, nors dar ir 6 metų neturi, bus liepos gale. Čia Vokietijoj tokia tvarka, kad nuo 6 pradeda vaikai eiti, bet ji pati mažiausia ir dar vokiečių kalba kažkiek šlubuoja. Bet puikia atliko visas užduotis, tad priėmė. Vaikšto dabar visa patenkinta. Mama irgi lotuliukas.gif

aš jau ir užklaust norėjau, kaip jums ten sekas su darželiais ar mokyklom - labai džiugu, kad taip gerai sekas thumbup.gif o kaip ji vokiečių išmoko? juk jūs neseniai ten išvažiavę g.gif bet kokiu atveju, sveikinimai didžiausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GUGUTE @ 2013 05 15, 18:10)
Miklioji, gi tam ir esam čia visos, kad palaikytume viena kitą, kada reikia 4u.gif Mes pas Verkauską po operacijos tik vienąkart tesilankėm.  Gal kad mūsų atveju šlaplės nelietė - ji buvo normaliai išsivysčiusi. Randėjimo irgi neakcentavo. Nors ir pokalbis mūsų apie tai ant laiptų tebuvo. Pasakė prabėgdamas, kad maždaug viskas gerai, kiek šiuo atveju gali būti gerai, ir paskyrė pasimatymą po 12-13 metų. Dar liko 6 metai laukti lotuliukas.gif
Vokietijoje niekas detaliai neapžiūrinėjo, tik iš išorės kiek matėsi, nes dukra jau tokio amžiaus, kad viską supranta ir be pasekmių tokia apžiūra nepraeitų unsure.gif Kita vertus, jeigu operacija tik po mėnesinių numatoma, ko ten be reikalo lįst ir traumuot vaiką. Bus joms gyvenime išbandymų ir be to sočiai. Teko skaityt, kad gydytojai ir papiktnaudžiaudavo anksčiau tokiom apžiūrom, nes labai smalsu buvo, kaip per laiką keičiasi ir vystosi operuotos vietos. Yra moterų, kurioms tokios apžiūros virto rimtomis psichologinėmis problemomis verysad.gif Žodžiu, kaip ir sakai, subtilūs tai dalykai, tad subtiliai ir prieti reikia  flirt.gif
Pasigirsiu blush2.gif Priėmė šiandien mano merginą į pirmąją klasę, nors dar ir 6 metų neturi, bus liepos gale. Čia Vokietijoj tokia tvarka, kad nuo 6 pradeda vaikai eiti, bet ji pati mažiausia ir dar vokiečių kalba kažkiek šlubuoja. Bet puikia atliko visas užduotis, tad priėmė. Vaikšto dabar visa patenkinta. Mama irgi lotuliukas.gif

Hm, kaip įdomiai g.gif Mes kaip tik apipilti dėmesiu biggrin.gif Ir aš, ir vyras vis ko nors klausinėjome. Galbūt ir atvejis mūsų sudėtingesnis, todėl :-) Kažkaip gydytojui sakiau, kad buvau išsigandusi, kad operacijos viskas, nežinia, ką daryti ir kaip stebėti, o jis ir atsakė, kad neee, reikės lankytis, negalima va taip imti ir paleisti. Tikiuosi, kad mažiukei jokių psicholiginių rūpesčių dėl to nekils, bent jau kol kas, kol maža g.gif Mano vyras taip vis pajuokauja, neva kaip gerai, jokių rūpesčių, skylutės nėra, nėra ir problemų doh.gif biggrin.gif Vis bando mane pralinksminti. Labai džiaugiuosi, kad vyras išmintingas, neleidžia depresuoti ir kišti galvon nesąmonių.

Labai džiaugiuosi dėl Jūsų mažylės thumbup.gif Nors kokia ten jau mažylė, visa pirmokė drinks_cheers.gif Ir man įdomu dėl kalbos, ar jau prieš tai, dar Lt ruošėte, ar tik Vokietijoje išmoko kalbėti vokiškai bigsmile.gif Na super tiesiog. Mano vyras tai vis negaili pagyrų vokiečiams, kokie jie atsakingi, pedantiški ir pan. (daug dirba su jais, kiekvienais metais po kelis kartus važiuoja į Vokietiją į įvairias parodas), tai nenustebčiau, jei kada nors priimtų sprendimą ten apsigyventi, bent jau kuriam laikui biggrin.gif Kitais metais apeliuos į kelias darbo vietas, tai gal prisijungsime prie Jūsų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miklioji: 16 gegužės 2013 - 09:20