Įkraunama...
Įkraunama...

Pastebėjau auklės rankinuke valerijono dėžutę

Siandien ryte patebėjau pas auklę rankinukę valerijono dėžutę. Paklausiau "ar geriate valerijoną?" Ji kažką numykė, kad geria. Bandžiau klausti ar dėl širdies ar šiaip dėl ko, tai aiškiai ir neatsakė. Tik paklausė iš kur aš žinau, kad geria.
Tai visą kelią iki darbo ir dabar galvoje sukasi visokios mintys. Galvoju, gal ji mano vaiką girdo tuo valerijonu, kad jai ramiau butų. O gal pati geria? Ka man galvoti, patarkite.
Atsakyti
QUOTE(Kicka @ 2007 05 11, 06:39)
Siandien ryte patebėjau pas auklę rankinukę valerijono dėžutę. Paklausiau "ar geriate valerijoną?" Ji kažką numykė, kad geria. Bandžiau klausti ar dėl širdies ar šiaip dėl ko, tai aiškiai ir neatsakė. Tik paklausė iš kur aš žinau, kad geria.
Tai visą kelią iki darbo ir dabar galvoje sukasi visokios mintys. Galvoju, gal ji mano vaiką girdo tuo valerijonu, kad jai ramiau butų. O gal pati geria? Ka man galvoti, patarkite.


Nu žinok kaip suprantu aš tave doh.gif man irgi visokiu minčių tuoj būtų, ypač jei negaučiau aiškaus atsakymo. O valerijonas tabletemis ar lašiukais?
Atsakyti
QUOTE(Kicka @ 2007 05 11, 09:39)
Siandien ryte patebėjau pas auklę rankinukę valerijono dėžutę. Paklausiau "ar geriate valerijoną?" Ji kažką numykė, kad geria. Bandžiau klausti ar dėl širdies ar šiaip dėl ko, tai aiškiai ir neatsakė. Tik paklausė iš kur aš žinau, kad geria.
Tai visą kelią iki darbo ir dabar galvoje sukasi visokios mintys. Galvoju, gal ji mano vaiką girdo tuo valerijonu, kad jai ramiau butų. O gal pati geria? Ka man galvoti, patarkite.

suprantu tavo nerimą, bet iš kitos pusės - dauguma vyresnio amžiaus moteriškių su savimi nešiojasi valerijoną, validolį ir kt. panačius vaistus.
Jei neperdozuoji, vaikui tas valerijonas nekenkia, bet vis tiek be reikalo girdyti nereikia. Pabandyk paklausti tiesiai šviesiai vėl, paklausk ar ramus ar ne per judrus jai tavo vaikas atrodo, ar nepavargsta ji su juo, gal sužinosi reikalingos info g.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2007 05 11, 12:28)
Nu žinok kaip suprantu aš tave doh.gif man irgi visokiu minčių tuoj būtų, ypač jei negaučiau aiškaus atsakymo. O valerijonas tabletemis ar lašiukais?


Lašiukais g.gif
Papildyta:
Na vaiko elgesys tai nepasikeites sakyčiau. Ji ir anksciau yra sakiusi, kad vaikas ramus. Kad pavargsta, tai yra minėjusi. Nuo kitos savaitės bandysiu per interneta iš darbo stebėti ja (jei tik kompai nepaves).
Atsakyti
blink.gif nesuprantu tokio dalyko. Jūs tikrai manote, kad vyresnio amžiaus auklė nešiojasi valerjoną tam, kad girdytų juo vaiką???
Ir kam ta paranoja iškart, juk teigiate, kad vaikučio elgesys nepakito?
Manau, jau geriau moteris turi vaistų (atsarga gėdos nedaro), o ne tai, kad kenčia silpnumą, prastai jaučiasi + negali tinkamai prižiūrėti Jūsų vaiko.
Telieka tik įsivaizduoti, kaip nemalonu buvo tai moteriai, kai ji turėjo pasiteisinti, kodėl ji nešiojasi valerijoną unsure.gif .
Nebūkim tokie pikti ir įtarūs.

p.s. nebent šitom prielaidom yra rimtas pagrindas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neues: 11 gegužės 2007 - 13:37
QUOTE(Kicka @ 2007 05 11, 12:58)
Lašiukais g.gif
Papildyta:
Na vaiko elgesys tai nepasikeites sakyčiau. Ji ir anksciau yra sakiusi, kad vaikas ramus. Kad pavargsta, tai yra minėjusi. Nuo kitos savaitės bandysiu per interneta iš darbo stebėti ja (jei tik kompai nepaves).

Vargse aukle g.gif Negana to, kad seimininke i rankinuka zvilgcioja, tai dar ir slaptom kamerom prades stebet, vien del valerijono buteliuko g.gif Ar ne per daug paranojiska? blink.gif
Atsakyti
Na visko gali būti. Juk mama stengesi apsaugoti savo mažyli. ax.gif Iš žmogaus matosi ar jis sugebėtu taip pasielkti, ar ne. Beto nuo vaiko sklistu valerjono kvapas.... Nemanau , nors negaliu teikti..... g.gif Jums geriau matyti.... O ,susimėtė todėl,kad išsigando,susinepatogino. Gal bijo prarasti darbą. Juk maži vaikai bet ką gali išvesti iš pusiausviros.. Tai ir ižgere lašiuku moterėlė..
Atsakyti
QUOTE(maka @ 2007 05 11, 16:22)
Vargse aukle  g.gif Negana to, kad seimininke i rankinuka zvilgcioja, tai dar ir slaptom kamerom prades stebet, vien del valerijono buteliuko  g.gif Ar ne per daug paranojiska?  blink.gif


VISAI NE!!!! jei man kiltu itarimas, as irgi prikabineciau kameru! TAIGI CIA MANO VAIKAS!!! IR NEIKAS NETURI TEISES SAKYTI, KAD AS PARANOJIKE, KAI KALBA EINA APIE VAIKO SVEIKATA! o kad issigimus valstybe ir turi eiti i darba ir pati negali priziuret vaiko- tai cia kitas klausimas....
Atsakyti
QUOTE(Giedradiena @ 2007 05 11, 15:34)
o kad issigimus valstybe ir turi eiti i darba ir pati negali priziuret vaiko- tai cia kitas klausimas....

Aha, Amerikoj geriau, ten jau pirmais mėnesiais turi čiuožti į darbą, nes nieks darbo vietos nesaugo, ir palikt vaiką auklei.
Atsakyti
Nu tikrai, manau, numoti ranka ir pamiršti būtų kur kas blogiau nei kartelį pabūt paranojike ir patikrint. Dėl šventos ramybės, taip sakant. Nuoširdžiai, nemanau, kad mamos įtarimai pasitvirtins, tačiau visko juk būna, o atsargumas gėdos, anot lietuvių liaudies, nedaro. Ane 4u.gif?
Papildyta:
QUOTE(laukinukė @ 2007 05 11, 14:24)
Aha, Amerikoj geriau, ten jau pirmais mėnesiais turi čiuožti į darbą, nes nieks darbo vietos nesaugo, ir palikt vaiką auklei.


Šiuo atveju renkiesi kas tau svarbiau, ir tik nereikia keikt jokių valstybių.. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū jums mamytes už jūsų nuomones. Aš irgi galvoju geriau patikrinti jei yra galimybė. Ir visai ne dėl paranojos, bet dėl savo vaiko gi viskas.
Atsakyti
aišku geriau patikrinti...nieko čiia bloga mirksiukas.gif jei auklė protinga-supras...protingoms auklėms mamų paranojos nebaisios ax.gif (kalbu apie tuos atvjus,kai mamos kas nors pasivaidena, šiam atvejui netaikau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 11 gegužės 2007 - 17:48