Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(zmonele @ 2007 05 19, 20:12)
Vienas tikrai kompetetingas zmogus sake, kad skinti nereikia, nes tada vaismedziai prades prameciuot (vienais metais bus vaisiu, kitais ne).. Ir dar sake, kad nuskint ziedus, tai kaip is zmogaus nora atimt ax.gif Sake, tik kaip jaunas medelis, tai po to uzsimezgusius vaisius nuskint pirmais metais.


as "n" metu dirbau Danijos soduose, tai mes darydavom taip: ziedu neskabydavom, naturalia atranka ne visi uzsimegzdavo; o skabydavom uzmegztus obuoliukus (~1 cm skersmens) kekeje jaunoms obelims palikdami po 1, vyresnems po 2 obuoliukus. Ir taip kokius 3 metus 4u.gif
Tarp kitko panasiai su braskem - pirmais metais isvis visus ziedus nuskabudavom, tai sekancius du metus jos eidavo is proto... blink.gif Kaip zingsnis, taip kibiras... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 21, 13:20)
oi, kaip grazuuuuuu...... ir ji is tikruju buna tokia rozine????

Rausva tampa tik rudenį, kai atvėsta oras, o šiaip būna gražiai žalia.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 14, 13:03)
o aš šiemet "platinsiu" kochiją - stokit į eilę vilnietės lotuliukas.gif   


Ar jau per velu??? g.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif ,
kad jau apie vabalus prakalbot unsure.gif , tai pasidalinsiu ir aš doh.gif vakar sodinau gėles prie pušelių, tai žiūriu toks vienas ant viršaus toks vabalas su kietu rudu apvalkalu, o galva juda kaip lerva blink.gif Pakasus dar tokių keletą radau blink.gif Išrinkau kiek radau, bet gal dar liko unsure.gif jaučiu čia irgi kokie kenkėjai unsure.gif kaži ar nepekenks pušelėms unsure.gif

Nu bet žinokit kokie šlykštynės dry.gif
Atsakyti
tik nepasirodyk cia kokia dienele dvi - tai kol viska perskaitai - puse dienos kaip nebuta.... doh.gif
Kaip jus taip spejat: ir "uki apeit" ir cia papliurpt? g.gif Mane jau panika ima kad as nieko nebespeju, o dar vat "pagalbininka" antra vyras parveze - tai darai ka viena akim ziuri darba - kita ar isdaigas kokias nekrecia... "Parvelki klumpes" vakare - ogi matai kad langai vis dar be uzuolaidu, nesvarbu kad kitiems siuvu - sau juk nera kada blink.gif ... blink.gif
UPS, ir issiliejau jums cia - tiesiog nuotaika tokia kad rodos tuoj ka primushiu blink.gif blush2.gif eisiu geriau akmenukus savo kelyne padeliosiu, o veliau pasirodysiu ax.gif
Papildyta:
Jolaxus, ka daryti jei as noriu stoti i eile del kochijos ax.gif Pernai terasai bandziau uzsiauginti, kazkaip nepavyko man blink.gif
Atsakyti
Sveikutės, vaikutį parėjau iš kiemo užmigdyti ir čia kelioms minutėms įlindau, negaliu nepaskaityti ax.gif
Na aš jau su nusibodusiu klausimu blush2.gif , bet kažkaip neužfiksavau jo anksčiau, o per kiek laiko pasireiškia Lontrelio poveikis, vakar vakare išpurškiau, bet dar kolkas visos visam gražume g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2007 05 21, 13:42)
Sveikutės, vaikutį parėjau iš kiemo užmigdyti ir čia kelioms minutėms įlindau, negaliu nepaskaityti ax.gif
Na aš jau su nusibodusiu klausimu blush2.gif , bet kažkaip neužfiksavau jo anksčiau, o per kiek laiko pasireiškia Lontrelio poveikis, vakar vakare išpurškiau, bet dar kolkas visos visam gražume g.gif

Po poros dienų pradės vysti lapai, o jei per savaitę nepamatysi rezultatų, truputį didink koncentraciją ir pakartok purškimą.
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 21, 08:28)
O kur jus purskiate situo Rundapu? Gelynus, pievutes? g.gif


pas mus aplink namą kol kas dirvonas biggrin.gif tai nupurškėm, dabar lauksim rezultato, bet įtariu, kad per silpną dozę padarėm g.gif jei iki trečiadienio nepasimatys rezultatas, kartosim procedūrą biggrin.gif paskui dar vešim juodžemį, tada lauksim, kol sudygs su juodžemiu parsivežtos piktžolės, tada tirbūt vėl teks purkšti g.gif

QUOTE(Knifofija @ 2007 05 21, 08:46)
Rundapo poveikį pamatysite tik po 10 dienų. 10 litrų vandens 150-200 ml rundapo.


ačiū 4u.gif

QUOTE(Manyka @ 2007 05 21, 10:58)
"Nieku" prisirankiojau "Senukuose" per konsultantus.
o taip va!


nepasitikėk jais schmoll.gif

QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 21, 11:10)
doh.gif As tai i  Senuku konsultantus kreipiuosi jau dabar tik vienu klausimu, jei ko nors nerandu, kad pasakytu, kur ka galima rasti  ax.gif Nes instrukcija pati skaityti moku  tongue.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Knifofija @ 2007 05 21, 11:15)
Nuo šitų zarazų pamuilės nepadės, reikėtų AKTAROS arba FASTAKO. Jie sisteminiai insekticidai todėl veikia per lapus, kenkėjai užgrauže lapo žūna. Tik negalima purkšti 2 savaitės iki derliaus nuėmimo. Žinoma padės ir decis, tik reikės purkšti kas dvi tris dienas, nes jis kontaktinis ir lietus jį nuplauna. Visi chemikalai nustoja veikti kai oro temperatūra aukščiau 20 laipsnių, todėl purkškit vakare.
Insekticidai - nuo vabzdžių
Herbicidai - nuo žolių
limocidai - nuo šliužų ir sraigių
fungicidai - nuo grybinių ligų


o vakare rasa krenta, ji nesumažina poveikio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(holiday @ 2007 05 21, 14:26)
pas mus aplink namą kol kas dirvonas  biggrin.gif tai nupurškėm, dabar lauksim rezultato, bet įtariu, kad per silpną dozę padarėm  g.gif jei iki trečiadienio nepasimatys rezultatas, kartosim procedūrą  biggrin.gif paskui dar vešim juodžemį, tada lauksim, kol sudygs su juodžemiu parsivežtos piktžolės, tada tirbūt vėl teks purkšti  g.gif
ačiū  4u.gif
nepasitikėk jais  schmoll.gif
drinks_cheers.gif
o vakare rasa krenta, ji nesumažina poveikio?  g.gif

Ne kaip tik augalas palaipsniui absorbuoja chemikalą ir poveikis padidėja, rasa gi ne lietus nenuplauna. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(holiday @ 2007 05 21, 14:26)
nepasitikėk jais  schmoll.gif


tai jau taip... mes taip pernai viskuo labai domejomes, kai tik sodyba nusipirkom su hektaru 'neapdorotos' zemes.... dabar jau siek tiek apsitvarkem, siek tiek ismokom. Labai noreciau ideti nuotrauku, parodyti, bet nemoku..sad.gif blush2.gif
Papildyta:
O sakykit, mergaites, ar jums yra teke kovoti su krienu??? Perskaiciau visus 30psl., bet apie ju naikinima nieko neradau. O pas man gelyne eina kokios tris ju linijos, vakar apziurejau - aplink roze ratuku pridyge..... swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 21, 14:39)
tai jau taip... mes taip pernai viskuo labai domejomes, kai tik sodyba nusipirkom su hektaru 'neapdorotos' zemes.... dabar jau siek tiek apsitvarkem, siek tiek ismokom. Labai noreciau ideti nuotrauku, parodyti, bet nemoku..sad.gif  blush2.gif
Papildyta:
O sakykit, mergaites, ar jums yra teke kovoti su krienu??? Perskaiciau visus 30psl., bet apie ju naikinima nieko neradau. O pas man gelyne eina kokios tris ju linijos, vakar apziurejau - aplink roze ratuku pridyge..... swoon.gif

Esu girdėjusi kad krieną išnaikinti be šansų... verysad.gif
Atsakyti
SOS SOS SOS kazkas buvo zadejas parasyti chemikalu pavadinima, kuris naikina tuos nuostabius ir gerus zmones mylincius vabaliukus KURKLIUS doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti