Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

oi, nejaugi????????? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Flowwer @ 2007 05 21, 14:42)
Esu girdėjusi kad krieną išnaikinti be šansų... verysad.gif

Tik rundapas išnaikina, bet purkšti reikės kokius 2-3 metus, jų palaipsniui mažės. Aš savo sklype turėjau plantaciją krienų, bet per kelis metus karo laimėjau aš ir rundapas 4u.gif
Atsakyti
kas link skruzdėlių.... tai šiandien nusipirkau Mettox - pardavėja patikino kad pamiršiu skruzdėles visai vasarai (bet tik šiai vasarai). Kaina ne taip jau didelė - 7,30 Lt. Ar bandėt kas nors?
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 21, 14:58)
Tik rundapas išnaikina, bet purkšti reikės kokius 2-3 metus, jų palaipsniui mažės. Aš savo sklype turėjau plantaciją krienų, bet per kelis metus karo laimėjau aš ir rundapas  4u.gif


Bet kaip juo purkst, kai jis tarp geliu isdyges???? verysad.gif Juk nunyks ir geles su juo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 21, 13:58)
Tik rundapas išnaikina, bet purkšti reikės kokius 2-3 metus, jų palaipsniui mažės. Aš savo sklype turėjau plantaciją krienų, bet per kelis metus karo laimėjau aš ir rundapas  4u.gif


ačiū už paguodą verysad.gif mūsų dirvone jų irgi nemažai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 21, 15:00)
Bet kaip juo purkst, kai jis tarp geliu isdyges????  verysad.gif  Juk nunyks ir geles su juo g.gif

Nebūtina purkšti, galima pasidarius tirpalą su teptuku nutepti krieno lapus.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 21, 15:04)
Nebūtina purkšti, galima pasidarius tirpalą su teptuku nutepti krieno lapus.


o kaip daznai? kas savaite tiktu?
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 21, 15:00)
Bet kaip juo purkst, kai jis tarp geliu isdyges????  verysad.gif  Juk nunyks ir geles su juo g.gif

na, o kas sakė, kad roundap'u galima tik purkšti? - pasidarai tirpalą ir su teptuku tepi tarp gėlių ( o šiaip tai yra tam kauptukas ar toks technologinis gelbėtojas kaip fiskar'o pienų rautuvas tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 05 21, 15:05)
na, o kas sakė, kad roundap'u galima tik purkšti? - pasidarai tirpalą ir su teptuku tepi tarp gėlių ( o šiaip tai yra tam kauptukas ar toks technologinis gelbėtojas kaip fiskar'o pienų rautuvas tongue.gif )


turbut niekad neturejote krieno, jei siulote kauptuku darbuotis:) jo saknys ir sakneles unikaliai traskios, tad nepadejo nei rovimas iskasus pusmetrio duobe, nei bandymas perkasti darzeli rudeni..
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 21, 15:08)
turbut niekad neturejote krieno, jei siulote kauptuku darbuotis:) jo saknys ir sakneles unikaliai traskios, tad nepadejo nei rovimas iskasus pusmetrio duobe, nei bandymas perkasti darzeli rudeni..

hmm, turėjau, tik jis man buvo vietoj ir netrukdė ( net gi reikalingas buvo nuovirams, agurkų rauginimui ir kaip antiseptinių savybių turintis augalas tongue.gif ). Nebent ten tokios džiunglės, kad eilinį kartą ravint ypatingai sunku vienu kauptuko kirčiu jauną ūgliuką nukirst ir nebematyt.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 05 21, 15:14)
hmm, turėjau, tik jis man buvo vietoj ir netrukdė ( net gi reikalingas buvo nuovirams, agurkų rauginimui ir kaip antiseptinių savybių turintis augalas tongue.gif ). Nebent ten tokios džiunglės, kad eilinį kartą ravint ypatingai sunku vienu kauptuko kirčiu jauną ūgliuką nukirst ir nebematyt.


aa, jei netrukdo, tai kitas reikalas.... pas mus pievoje kazkur auga, bet kai nuolat sienaujam, net nebeatsekciau kur. Bet matomai is tos pievos iki darzelio atsliauze.. Tai per ji man linai nususo, visos vasarines per vasara kentejo ir mes su mama ji bedraskydamos daug nervu ir jegu paklojom... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2007 05 21, 15:14)
hmm, turėjau, tik jis man buvo vietoj ir netrukdė ( net gi reikalingas buvo nuovirams, agurkų rauginimui ir kaip antiseptinių savybių turintis augalas tongue.gif ). Nebent ten tokios džiunglės, kad eilinį kartą ravint ypatingai sunku vienu kauptuko kirčiu jauną ūgliuką nukirst ir nebematyt.


o tam momentui vistiek nepritariu, nes nera taip, kaip sakot. Is nukirtimo jokios naudos, o kad pamatysi - faktas:) po savaites, kitos, iskels savo lapelius kazkodel ne i pievos puse, o gilyn i mano gelyna.
Atsakyti
QUOTE(holiday @ 2007 05 21, 09:16)
mes irgi šeštadienį įvykdėm akciją - Rundapas  biggrin.gif bet kol kas piktžolės stėro kaip naujos  g.gif gal per silpną padarėm, nu gal dar nuvys  g.gif

Man po Lontrelio tas pats,tai ir pamaniau kad per silpną koncentratą užtaisiau ax.gif Ir dar nusigandau,kad parašyta jog negalima jo purkšti kai temperatūra aukštesnė kaip +28 o vakar ant saulutės tai tikrai daugiau buvo.Tai mastau gal ji per greitai viską nugarino ir to Lontrelio mano piktžolės negavo g.gif
Ir nors niekas neatsakė,bet savo "puikiąjai" kaimynei atspausdinau kad jis nekiankia ir kad braškes po derliaus juo galima purkšti thumbup.gif o juk aš ir nepurškiu kai uogos bus,dar nesu visai tokia kvaila.

QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 21, 09:47)
Aha kaimynu gelynus, tokiu kaip Kalitejos  lotuliukas.gif

Tai kad ten gėlių nelabai rasi,tik braškes,pupas ir kur tiek braškių suvalgyti doh.gif pas mane tik mažas lopinėlis o uogų blink.gif kibirais dalinu,nes mes nevalgome blush2.gif

QUOTE(Cypas @ 2007 05 21, 13:42)
Na aš jau su nusibodusiu klausimu blush2.gif , bet kažkaip neužfiksavau jo anksčiau, o per kiek laiko pasireiškia Lontrelio poveikis, vakar vakare išpurškiau, bet dar kolkas visos visam gražume g.gif

Ir mane tai sudomino,bet jau mačiau kad atsakė knifofija aciuks.gif tai lauksiu.

QUOTE(Sraunius @ 2007 05 21, 15:05)
( o šiaip tai yra tam kauptukas ar toks technologinis gelbėtojas kaip fiskar'o pienų rautuvas tongue.gif )

Mane domina ar jis tikrai efektyvus,nes gal pirkčiau,ar jūs juo naudojatės.

Labai atsiprašau knifofijos aš čia nesu labai jau senai,bet gal vistiek galite atsakyti blush2.gif nes telefonu nepaskambinau o dabar jau kaip suprantu lelijų svogūnėlių jau nebėra laisvų. Dėkoju už atsakymą aciuks.gif
Atsakyti