Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Sraunius @ 2007 05 21, 15:14)
hmm, turėjau, tik jis man buvo vietoj ir netrukdė ( net gi reikalingas buvo nuovirams, agurkų rauginimui ir kaip antiseptinių savybių turintis augalas tongue.gif ).

drinks_cheers.gif As kaip tik dziaugiuosi kaip pamatau kad krienas ishdygo biggrin.gif Na aisku ne gelyne lotuliukas.gif Bet o kodel tu leidi jiems augti, kol maziukas gi lengviau susidoroti be pasekmiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 22, 10:11)
Bet o kodel tu leidi jiems augti, kol maziukas gi lengviau susidoroti be pasekmiu  g.gif



Tai jei jis išlenda vidury rožės ar kitos gėlės, jo nėra kaip rauti. Tiesiog trauki už 'ausų', kiek išsirauna, tiek.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2007 05 21, 16:25)
Aciu reikes ir man po Siaulius pasiausti gal kur nors rasiu as tu italisku chemiokalu , nes dar to rupuzes vabalo nemaciau bet labai bijau pamatyti , tai sakiau visa darza nubarstysiu ar palaistysiu gal pabegs ir neteks to slykstynes akyse regeti , o dar kaiminka isgazdino kad jis ir kandziojasi tai man visai nieko gero doh.gif

Ten tuos nuodus reikia berti i ju takus, ir po kokiu 3-4 valandu ziureti, nes kurkliai ishlenda biski apsvaige, ir tada reikia juos rinkti. Kurkliu lervos yra ryskios raudonos spalvos, gan storos lervos, tai perkasant darza lengvai pastebimos.
O del ikandimu, nu ka as zn, siaip sunku tokio krokodilo nepastebeti ir uzminti blink.gif Na bet ko nebuna doh.gif Tada turekit omeny, kad kurkliu ikandimas yra nuodingas, turiu paralizuojanciu nuodu blink.gif Net zinau, kad juos augina, nes daro kazkokius vaistus is ju (liaudes medecinoj, jei neklistu doh.gif )
Papildyta:
Knifofija, kaip pirkau Lotreli ( une taip tap girdejo blink.gif ), pardaveja sake, kad lontrelis yra naudojamas brashkes purksti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 22, 10:20)
turekit omeny, kad kurkliu ikandimas yra nuodingas, turiu paralizuojanciu nuodu  blink.gif Net zinau, kad juos augina, nes daro kazkokius vaistus is ju (liaudes medecinoj, jei neklistu  doh.gif )


o dieve.... swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 22, 10:14)
Tai jei jis išlenda vidury rožės ar kitos gėlės, jo nėra kaip rauti. Tiesiog trauki už 'ausų', kiek išsirauna, tiek.. verysad.gif

sugalvojau! rudenį ( ar kada nebegaila persodint gėleles) išsikasi, ką norėtum pasilikt daržely, susitvarkai žemę, pasitiesi juodą agroplėvelę, padarai skylutes gėlėms, pasodini ir mulčuoji - kelis metus turėtum ramybę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 22, 10:22)
Knifofija, kaip pirkau Lotreli ( une taip tap girdejo  blink.gif ), pardaveja sake, kad lontrelis yra naudojamas brashkes purksti  blink.gif


va čia irgi taip rašo: http://www.litagra.l...dex.php?cid=450
Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2007 05 22, 10:23)
sugalvojau! rudenį ( ar kada nebegaila persodint gėleles) išsikasi, ką norėtum pasilikt daržely, susitvarkai žemę, pasitiesi juodą agroplėvelę, padarai skylutes gėlėms, pasodini ir mulčuoji - kelis metus turėtum ramybę  hihihi.gif


o siaube, kiek būtų darbo...... doh.gif
pabandysiu aš jam lapelius rundapu patept mirksiukas.gif
pažiūrėsiu, ar patiks bigsmile.gif
Papildyta:
štai mano darželio dalis, kuriame karaliauja krienas. Prisodinta visko, dar pernai, šiemet viskas išbujoję, suaugę, pasidauginę, tikrai nėra kaip visko perkast.
Va jei nepadės nė Rundapas, tada nžn, ką reiks daryt..
Gal krienų plantaciją pasidarysiu...
user posted image
Atsakyti
[quote=Ju.Ju,2007 05 22, 10:22]
Ten tuos nuodus reikia berti i ju takus, ir po kokiu 3-4 valandu ziureti, nes kurkliai ishlenda biski apsvaige, ir tada reikia juos rinkti. Kurkliu lervos yra ryskios raudonos spalvos, gan storos lervos, tai perkasant darza lengvai pastebimos.
O del ikandimu, nu ka as zn, siaip sunku tokio krokodilo nepastebeti ir uzminti blink.gif Na bet ko nebuna doh.gif Tada turekit omeny, kad kurkliu ikandimas yra nuodingas, turiu paralizuojanciu nuodu blink.gif Net zinau, kad juos augina, nes daro kazkokius vaistus is ju (liaudes medecinoj, jei neklistu doh.gif )
O jazau , jazau negana kad visas mano gerybes sugriaus, dar juos šlykštynes apsvaigusias susirinkti ir dar nunuodyti gali.... Skelbimas parduosiu nuodams kurkliu ( jeigu galesiu paimti i rankas ) kaina sutartine .....Gal kas veislynui norite , galiu netgi dovanoti jeigu patys susirinksite bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 22, 10:22)
Ten tuos nuodus reikia berti i ju takus, ir po kokiu 3-4 valandu ziureti, nes kurkliai ishlenda biski apsvaige, ir tada reikia juos rinkti. Kurkliu lervos yra ryskios raudonos spalvos, gan storos lervos, tai perkasant darza lengvai pastebimos.
O del ikandimu, nu ka as zn, siaip sunku tokio krokodilo nepastebeti ir uzminti  blink.gif Na bet ko nebuna  doh.gif Tada turekit omeny, kad kurkliu ikandimas yra nuodingas, turiu paralizuojanciu nuodu  blink.gif Net zinau, kad juos augina, nes daro kazkokius vaistus is ju (liaudes medecinoj, jei neklistu  doh.gif )


Panasu kad as toki radau sestadieni pas save darzely blink.gif bijau.gif swoon.gif jau koks slykstunas padaras.... Brrrrr...
O pas mus dar ir grambuoliu invazija prasidejo... kai tik pritemsta tai zvimbia oras - migruoja jie kazkur jei neatsitrenkia i tvora ar namo stoga ir nelieka pas mus bijau.gif Man vyras bande viena atnesti parodyti tai tokia isterija uzkeliau, kad uch... Nu nemegstu as tokiu gyviu... o grambuoliai gali ka bloga augaleliams padaryti? g.gif
Tiesa, dar pastebejau pavesy skraidancius tokius juodus vabalelius ~1 cm ilgio, jie buna dar "prikibe" ant lapu, jei papurtai sakele, tai jie nukrenta, bet neskrenda... Zalos kols kas nesusekiau, bet gal kas esat susidure su tokiais padarais? Jei pavyks rasti tupinti nufotkinsiu siandien
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2007 05 22, 10:46)
O jazau , jazau negana kad visas mano gerybes sugriaus, dar juos šlykštynes apsvaigusias susirinkti ir dar nunuodyti gali.... Skelbimas parduosiu nuodams kurkliu ( jeigu galesiu paimti i rankas ) kaina sutartine .....Gal kas veislynui norite , galiu netgi dovanoti jeigu patys susirinksite  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Tai gal turi kokią "gerą" kaimynę? wink.gif Jai ir padovanok kokį vakarą... hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 05 22, 10:47)
o grambuoliai gali ka bloga augaleliams padaryti? g.gif


nuėda braškių šaknis...
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 22, 10:49)
Tai gal turi kokią "gerą" kaimynę? wink.gif Jai ir padovanok kokį vakarą...  hihihi.gif
Papildyta:
nuėda braškių šaknis...

nono.gif jei numesi kaimynei, visvien pati turesi. Nebuna taip, kad salia esantys sklypai , vienas turi kitas ne, tik skiriasi kiekis hihihi.gif. Del to su jais reikia kovot drauge drinks_cheers.gif
Ir jie nesiaip slykstus, bet svarbiausia jie kaip eina po zeme, tai su savo znypliais kaip as vezi, kerpa saknis, ir stebelius doh.gif Pas kaimyne siemet nukando 3 kalafiorus ir pomidora jau unsure.gif doh.gif Man pernai nukando gladiole blink.gif Nuostoliu pridaro sios baisybes fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 22 gegužės 2007 - 09:58
biggrin.gif
QUOTE(Manyka @ 2007 05 22, 10:49)
Tai gal turi kokią "gerą" kaimynę? wink.gif Jai ir padovanok kokį vakarą...  hihihi.gif
Papildyta:
nuėda braškių šaknis...

Tai kad ir kaimynai ju turi, baisiai bijau juos uzrustinti, kad jie man nepridovanotu su geriausiais linkejimais ...... Matot as naujokas sode nu dar nieko nenuskriaudziau ir manes neskriaudzia dar, o tai tie rupuzes gi dauginasi ir manau kad greitai , gali ir perdaug buti
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 22, 10:55)
Ir jie nesiaip slykstus, bet svarbiausia jie kaip eina po zeme, tai su savo znypliais kaip as vezi, kerpa saknis, ir stebelius  doh.gif Pas kaimyne siemet nukando 3 kalafiorus ir pomidora jau  unsure.gif  doh.gif Man pernai nukando gladiole  blink.gif Nuostoliu pridaro sios baisybes fool.gif


jezau marija...
gal ir gerai, kad pas mane kurmiu pilna........ g.gif
Atsakyti