Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia 10-ą mėnesį

Man irgi terminas rytoj, bet jau nuo ano pirmadienio atrodo, kad kiekviena diena "jau gal siandiena", bet vis dar ne. As kiekviena ryta pabundu su mintim, kada pagaliau isvysiu savo maziuka, labai nesinori pernesioti... O kaip jums ginekologe nustatinejo gimdymo data? Man nustayta tik ta vienintele pagal paskutines menesines (ir dar as mazdaug plius minus 2-3 dienas zinau, kada pastojau), o kaip skaiciau, kitoms dar nustatineja pagal echoskopa, nors man ji dare pries 2 men., tai tik 1 dienele realiai neatitiko.
Atsakyti
Buvau šiandien į GN nuvažiavus, tai sakė kaklelis jau 4 cm atsivėręs, tai nepažadėjo, kad šiąnakt gimdysiu, bet sakė jau ryt poryt turėtum... laukiu su nekantrumu
Atsakyti
as ir jau pernesioju 6 dienas...seip savijauta nesiskundziu.. smile.gif tik su keviena diena vis galvoju gal senden..atsigulus vakare nu galvoju uzmigt greiciau kad atsibusciau ir reiketu vaziuoti i ligonine,bet kaip uzmiegu taip ir atsikeliu ryte... doh.gif smile.gif irvis tas pats...o jau tas laukimas begalinis tai varo mane is proto doh.gif smile.gif
Atsakyti
Mano terminas buvo geguzes 1diena, bet..vis dar esam 2in1 smile.gif naktim uzeina tokie paruosiamieji saremiai, jau tris naktis is eiles, bet sia nakti tai taip sueme, ir reguliariai, kad galvojom jau, tad vykom i ligonine, patikrino, viskas gerai nestuke.gif kaklelis atsiveres tik 1cm, sake galiu gult i ligonine, kad ramiau butu paciai, bet sakom ir namuose busim ramus smile.gif tai va, dave tableciu nuo skausmo ir grizom namo, sake jei vel bus skausmai dideli ar vandenys nubegs ar kraujuot pradesiu, atvaziuot iskart. Ziuresim kokia si naktele bus smile.gif Nes diena lyg ir gerai, bet va, tik naktis ir prasideda...
Atsakyti
Man irgi jau neramu... Jau viena diena po termino, bet niekaip aukselis nenori islyst... Gydytoja sake kaklelis atsidares per pirsta, kaip suprantu nedaug,koki 1 cm,bet laikas jau prailgo...Labai nesinori pernesioti... O siaip pilvukas kieteja tai kas pusvalandi,tais kas 15 min. Gal jau greit pasirodys leliukas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panelee: 15 gegužės 2009 - 08:30
Mano pirmasis lelius velavo gera savaite. Bet pries 12 metu nei jokiso info apie pernesiojimus nebuvo, nei gydytoja panikavo - tiesiog nustatinejo atejimo data kas kelios dienos ir sake, kad viskas OK.
Tai ir buvo viskas OK. Lelius praejus savaitei po termino pats islindo, beje, labai lengvai ir supersveikas thumbup.gif Tik va jau placenta buvo tokia mazute ir sunykusi, o vandenuke jau plaukiojo keli zalsvi kresuliukai. Zodziu, lelius paciu laiku sumaste gimti.
Atsakyti
Ar jau nebera nesiojanciu 2.gif po termino?
Atsakyti
QUOTE(claudija @ 2009 06 02, 14:04)
Ar jau nebera nesiojanciu 2.gif po termino?

Yra.... jau dvi dienos soske sedi sau ramus po termino.... bet gydytoja sake kad ilgai uzsibuti neleis tik iki penktadienio, tai vat ir laukiu.... nors dabar tokie idomus veiksmai vyksta g.gif g.gif g.gif , galvoju ar neteks nakti pasivazinet schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(geda @ 2009 06 02, 16:12)
Yra.... jau dvi dienos soske sedi sau ramus po termino.... bet gydytoja sake kad ilgai uzsibuti neleis tik iki penktadienio, tai vat ir laukiu.... nors dabar tokie idomus veiksmai vyksta g.gif  g.gif  g.gif , galvoju ar neteks nakti pasivazinet schmoll.gif .


Mano terminas si sekmadieni buvo. Tai irgi antra diena ax.gif Siandie vakare einu pas gine. Nesnori pernesioti, bet ir skatinimo nenoriu. Pirmi du vaikai tai patys pasiprase. Noreciau, kad ir trecias pats ateitu...

O Tau ko tik iki penktadienio dave laiko?
Na, bet jei ten kas idomaus darosi - tai sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O man nieko nesidaro ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudija: 02 birželio 2009 - 15:45
Persikeliau ir as i sia tema, seniai laikas blush2.gif Man terminas, kaip jau kitur rasiau, toks isplaukes, birz. 2-5 d., nors pagal echoskopija tai jau praeita penktadieni buvo... Et... Prisipazinsiu, kad jausmas man labai dvejopas. Nera taip, kad beprotiskai troksciau dabar pat pulti gimdyti. Bijau turbut? Jau atrodo, visai gerai taip ramiai, letai sau po kambarius slitineti... Jau taip savotiskai pripratau prie tokios neapibreztos busenos, kad pries nakti, zinokit, visai nebesijaudinu, tiesiog neatrodo, kad pradesiu gimdyt, ir tiek. Is kitos puses, na, kokia ta ramybe doh.gif Nervas gi vienas, kai zinai, kad visvien, diena, na savaite, anksciau ar veliau, teks patirti tai, ko bijai. Bijau as, turiu prisipazint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(geda @ 2009 06 02, 16:12)
Yra.... jau dvi dienos soske sedi sau ramus po termino.... bet gydytoja sake kad ilgai uzsibuti neleis tik iki penktadienio, tai vat ir laukiu.... nors dabar tokie idomus veiksmai vyksta g.gif  g.gif  g.gif , galvoju ar neteks nakti pasivazinet schmoll.gif .

Tik ka grizau is savo gines. Ji man irgi laiko iki penktadienio dave. Sake, jei nepagimdysiu, atvaziuot su daiktais verysad.gif
Toks ispudis, kad gines susitare del to penktadienio tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(klara c @ 2009 06 02, 17:21)
Persikeliau ir as i sia tema, seniai laikas blush2.gif Man terminas, kaip jau kitur rasiau, toks isplaukes, birz. 2-5 d., nors pagal echoskopija tai jau praeita penktadieni buvo... Et... Prisipazinsiu, kad jausmas man labai dvejopas. Nera taip, kad beprotiskai troksciau dabar pat pulti gimdyti. Bijau turbut? Jau atrodo, visai gerai taip ramiai, letai sau po kambarius slitineti... Jau taip savotiskai pripratau prie tokios neapibreztos busenos, kad pries nakti, zinokit, visai nebesijaudinu, tiesiog neatrodo, kad pradesiu gimdyt, ir tiek. Is kitos puses, na, kokia ta ramybe doh.gif Nervas gi vienas, kai zinai, kad visvien, diena, na savaite, anksciau ar veliau, teks patirti tai, ko bijai. Bijau as, turiu prisipazint unsure.gif

Vat ir as -patenkinta tvarkausi namuose, 2.gif neskuba, as rami - lelyte svelniai kuiciasi diena-nakti, atrodo, jai viskas gerai.... Na, megaujuosi paskutine galimybe miegot kiek noriu ir kada noriu, daryt ka noriu, eit kur noriu...
Gimdyti ir noriu ir prisibijau (na, nera tai itin didis malonumas). Bijot ner ko, vistiek teks ta daryt, ale nezinomybe neramina ax.gif
O va bijau as ko kito - skatinimo. Daktareliai siais laikais ta skatinima, kaip ir antibiotikus, naudoja del visa ko - na, neduok dieve, kazko napamate ir leliukui kas blogai. Tai vietoj to, kad atliktu tyrimus, skatina gimdyma doh.gif
Po to skatinimo kineziterapeutai, masazuotojai ir kiti darbuotojai turi uztektinai darbelio....
o dar kai paskaitau, kas gali skatinant gimdyma gresti leliui - galvutės odos pažeidimai; įvairios hematomos; kraujavimas kaukolės viduje; bilirubino kiekio kraujyje padidėjimas; tinklainės kraujosrūvos ir kt. akių traumas; neurologiniai pažeidimai .. doh.gif
(http://supermama.lt/portal/content/view/2965/2/)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudija: 02 birželio 2009 - 18:43
o tai echoskopu neziurejo? ar ta termina iki penktadienio dave "is lempos"? g.gif
Atsakyti