Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Seną temą rasite čia
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 05 14, 09:43)
gal galetum parodyt papuosimus masinoms?  mirksiukas.gif


galesiu parodyt tik po vestuviu kai bus nufotografuoti mirksiukas.gif

QUOTE(inc @ 2007 05 14, 14:30)
geras  4u.gif na bet tu čia labai pigiai sakyčiau prasisukai...


tai butent, kad visai nebrangiai. Jaunosios puokste ten kainuoja 70 litu. Mano bus is roziu.

Visi papuosimai, puokstes ir t.t. bus suderinti.
Atsakyti
QUOTE(Carisma @ 2007 05 14, 15:05)
galesiu parodyt tik po vestuviu kai bus nufotografuoti  mirksiukas.gif
tai butent, kad visai nebrangiai. Jaunosios puokste ten kainuoja 70 litu. Mano bus is roziu.

Visi papuosimai, puokstes ir t.t. bus suderinti.


sakyciau kad labai pigiai, del to ir klausiau ar patys puosit, nes mums trigubai ar dar brangiau viskas gaunasi
Atsakyti
o man graži šita puokštė
tik įdomu kokios ten gėlės tarp rožių įmaišytos

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 05 14, 15:26)
sakyciau kad labai pigiai, del to ir klausiau ar patys puosit, nes mums trigubai ar dar brangiau viskas gaunasi


Visus papuosimus desim patys, tam salone viska padarys taip, kad liks tik uzdeti., su raisciukais, lipdukais ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carisma: 14 gegužės 2007 - 15:44
QUOTE(tikurila @ 2007 05 14, 15:44)
4u.gif  o kokia ta kaskadine yra?  blush2.gif


kaskadinės yra tokios, kurios yra ilgesnės. žodžiu, su uodegomis nutysusiomis mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image


QUOTE(Carisma @ 2007 05 14, 16:05)
galesiu parodyt tik po vestuviu kai bus nufotografuoti  mirksiukas.gif
tai butent, kad visai nebrangiai. Jaunosios puokste ten kainuoja 70 litu. Mano bus is roziu.

Visi papuosimai, puokstes ir t.t. bus suderinti.


jei ne paslaptis, kiek ir kokius augalus į tavo puokštelę dės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 14 gegužės 2007 - 16:18
QUOTE(diora @ 2007 05 14, 16:27)
o man graži šita puokštė
tik įdomu kokios ten gėlės tarp rožių įmaišytos

user posted image

man sita puokstyte irgi grazi,man atrodo,kad tarp rozyciu ideti gulbinai.
Atsakyti
BLUE ROSE,
ta gelyte tikrai glorioza, tik nepasakyciau, kas ji kambarine. Nebent LT, nes joms cia per daug salta mirksiukas.gif Laikosi labai neblogai. Tik prie tavo sukneles as siulyciau ta kita varianta su rozytem. Mano nuomone, glorioza labiau tiktu tokiai paselusiai nuotakai pasirinkusiai kitoki sukneles stiliu pvz. trumpa ar su spalvotais akcentais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2007 05 14, 17:05)
BLUE ROSE,
ta gelyte tikrai glorioza, tik nepasakyciau, kas ji kambarine. Nebent LT, nes joms cia  per daug salta mirksiukas.gif Laikosi labai neblogai. Tik prie tavo sukneles as siulyciau ta kita varianta su rozytem.  Mano nuomone, glorioza labiau tiktu tokiai paselusiai nuotakai pasirinkusiai kitoki sukneles stiliu pvz. trumpa ar su spalvotais akcentais  smile.gif


Cia ne as sakiau,kad ji kambarine blush2.gif ir kaip ji vadinasi jau issisniukstinejau mirksiukas.gif bet cia ne esme!!!!
Tai manai kaip cia sake, kaskadine puokste reiktu rinktis.... ir svelniu spalvu?

p.s.gal tu pati darai puokstes?
Atsakyti
O as dabar sprendziu dilema is kokiu geliu daryti puokste: kaliju ar leliju g.gif nes mano suknele tai labai tokia kukli, be jokiu neriniu ir siuvinejimu ir blizguciu... tiesiog tiesus audinys..
Papildyta:
as tau TUSINA galeciau nuotrauka atsiusti - pasiziuretum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 05 14, 16:27)
o man graži šita puokštė
tik įdomu kokios ten gėlės tarp rožių įmaišytos

user posted image


oi kokia grazi puokstele. mano garantuotai kazkas panasaus bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 05 14, 20:15)
Cia ne as sakiau,kad ji kambarine  blush2.gif  ir kaip ji vadinasi jau issisniukstinejau  mirksiukas.gif  bet cia ne esme!!!!



cia aš sakiau wink.gif ji tikrai yra kambarinis augalas

QUOTE(Ribosiuke @ 2007 05 14, 21:22)
O as dabar sprendziu dilema is kokiu geliu daryti puokste: kaliju ar leliju g.gif nes mano suknele tai labai tokia kukli, be jokiu neriniu ir siuvinejimu ir blizguciu... tiesiog tiesus audinys..
Papildyta:
as tau TUSINA galeciau nuotrauka atsiusti - pasiziuretum smile.gif


abi gražios gėlės, bet kalija dabar top viršūnėse thumbup.gif
Atsakyti