Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(inc @ 2007 05 14, 22:09)
cia aš sakiau wink.gif ji tikrai yra kambarinis augalas

na Graikijoj, Italijoj ar toj pacioj Airijoj jos puikiai auga lauke mirksiukas.gif


Ribosiuke, siusk foto-ka nors sugalvosim biggrin.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryte: 14 gegužės 2007 - 23:11
ausryte, tavo ikeltos puokstes fantastiskos bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Matau, kad cia yra ismananciu savo darba zmoniu, tad noriu paprasyti, kad ir man patartumete, kokios geles prie mano sukneles tiktu ir kokios formos puokste 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2007 05 15, 09:34)
Matau, kad cia yra ismananciu savo darba zmoniu, tad noriu paprasyti, kad ir man patartumete, kokios geles prie mano sukneles tiktu ir kokios formos puokste  4u.gif
user posted image

Turėtų gražiai atrodyti kalijų puikštė - elegantiška.
Jei rinktumeisi kokią nors didelę, ar nutysusią, tai ji netiktų, nes prie tokios elegantiškos suknelės reikia kažko gragštaus ir švaraus (t.y. ne su daug įvairių gėlių).
Nesirink puokštės su daug spalvų ir atspalvių gėlių, nes suknelė yra pakankamai dekoruota, todėl apsistok prie porą trejetą spalvų, arba gėlių mirksiukas.gif Nors gražiausiai tūrėtų atrodyti vienos rūšies gėlės ir vienos spalvos smile.gif
O ten kur ant šono kažkas lig gėlės prisiūtos????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valerija: 15 gegužės 2007 - 08:59
Valerija, gal tu kartais nusimanai sioj srity ar tik siaip savo nuomone issakei? mirksiukas.gif as irgi tada parodyciau savo suknele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 05 15, 08:56)
Turėtų gražiai atrodyti kalijų puikštė - elegantiška.
Jei rinktumeisi kokią nors didelę, ar nutysusią, tai ji netiktų, nes prie tokios elegantiškos suknelės reikia kažko gragštaus ir švaraus (t.y. ne su daug įvairių gėlių).
Nesirink puokštės su daug spalvų ir atspalvių gėlių, nes suknelė yra pakankamai dekoruota, todėl apsistok prie porą trejetą spalvų, arba gėlių mirksiukas.gif Nors gražiausiai tūrėtų atrodyti vienos rūšies gėlės ir vienos spalvos smile.gif
O ten kur ant šono kažkas lig gėlės prisiūtos????


ne ne, nenoriu nei dideles, nei nutisusios blush2.gif gerai, kad ir netinka biggrin.gif Taip, ten ant sono prisiutos geles, mano suknele dar be geliu, turiu issirinkti kokios noriu. Vat jei kaliju puokste rinksiuos, tai kokia ant sono siut? medziagines kalijos nesu maciusi unsure.gif
Atsakyti
Beje, kokios geles liepos antroje puseje vyrauja? Na, kokiu be vargo galima gauti, as cia apie idomesnes, neiprastas geles klausiu blush2.gif Vat baisiai noriu tulpiu puokstes, bet tuo laiku turbut be sansu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2007 05 15, 11:08)
Beje, kokios geles liepos antroje puseje vyrauja? Na, kokiu be vargo galima gauti, as cia apie idomesnes, neiprastas geles klausiu  blush2.gif Vat baisiai noriu tulpiu puokstes, bet tuo laiku turbut be sansu?  unsure.gif


thumbup.gif man irgi labai grazu baltos tulpes mirksiukas.gif
Atsakyti
man labai grazios tos ikletos oranzines kalijos,tik galvoju ar nebus man per daug ryskios g.gif
pati esu sviesi ir plaukai sviesus,o akys rudos g.gif
Atsakyti
kazkas prase raudonu geliu 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gita_tiesiog: 15 gegužės 2007 - 14:29