Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 3

QUOTE(cameja @ 2007 12 02, 20:08)

na man kazkaip nelabai panasu i vaiku kambarius cia g.gif jet gi i jaunuolio kambari neuznasa...

o siaip graziu valdeliu yra, tik dauguma tokie per daug super, nevaikiskai tvarkingi lotuliukas.gif
Atsakyti
''pavogiau" iš parduodamo buto
user posted image
paprasta, bet visai jauku
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2007 12 03, 10:39)
''pavogiau" iš parduodamo buto
user posted image
paprasta, bet visai jauku

fainas palepinis kambarys bigsmile.gif
Atsakyti
Knielita, kur užsakinėjai baldelius, kiek kainavo ir kokiam aukšty prasideda lova? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2007 11 25, 21:05)
Jaukus kambariukas  smile.gif  O iš kur gaut tokius pataliukus, ar Lietuvoj yra, ar siųsitės iš  kur nors?

na as gyvenu UK tai bandysiu siustis,nezinau,tik kiek mokesiu uz siuntima,o del lipduku,tai cia pas mus ju pilna ir labai pigiai,as mokejau svara,tai gaunasi 5lt thumbup.gif ,o del atsiklijavimo,tai jau puse metu ir neatsiklijuoja,man tai labai patinka,toks jaukumas ir vaikiskumas tik iejus i kambari
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2007 12 04, 11:57)
Knielita, kur užsakinėjai baldelius, kiek kainavo ir kokiam aukšty prasideda lova? ax.gif


Gamino "puikio baldai". Kaina 2100 Lt. (ciuzinys, kede atskirai). Lovyte apie 80 cm. pakilus nuo zemes, nera aukstai smile.gif Paauges gales pats be laipteliu uzlipti nulipti nuo lovos, nuemus apsaugine lentute. Baldais esu patenkinta, tuo labiau labai maloni dizainere-direktore, pataria, linkus i kompromisus. As siuo metu galiu tik teigiamai atsiliepti apie sia firma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 05 gruodžio 2007 - 14:32
QUOTE(knielita @ 2007 12 02, 20:17)
Pagaliau ir mes sulaukem savuju baldu. Esu labai patenkinta 


Puikio baldai bigsmile.gif Mūsų spalvų gama irgi tokia pat, super kolkas patenkinta baldais esu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2007 12 05, 14:55)
Puikio baldai bigsmile.gif Mūsų spalvų gama irgi tokia pat, super kolkas patenkinta baldais esu wub.gif

Įdomu su tuo puikiu, susimėčiau blush2.gif Atsiliepimai ir geri, ir nekokie... Interbaldai labai brangūs verysad.gif
Atsakyti
Aha aš irgi sprendžiu tarp Inter baldų ir Puikio. Na įtariu kai Inter baldai pateiks savo kaina tai apsispręsti tada bus daug lengviau smile.gif
O Puikis siūlo tik tokias baldelių spalvas kaip jų internetinėje svetainėje ar yra platesnis pasirinkimas? Ir jei aš iš Vilniaus tai kaip su jais bendrauti? (ta prasme aš dar tvirtai neapsisprendusi kaip tie baldeliai turėtų atrodyti, tai man labai reikėtų dizainerio patarimo).
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2007 12 05, 15:46)
Aha aš irgi sprendžiu tarp Inter baldų ir Puikio. Na įtariu kai  Inter baldai pateiks savo kaina tai apsispręsti tada bus daug lengviau smile.gif
O Puikis siūlo tik tokias baldelių spalvas kaip jų internetinėje svetainėje ar yra platesnis pasirinkimas? Ir jei aš iš Vilniaus tai kaip su jais bendrauti? (ta prasme aš dar tvirtai neapsisprendusi kaip tie baldeliai turėtų atrodyti, tai man labai reikėtų dizainerio patarimo).


Dėl spalvų - nepamenu g.gif Padavė paletę, tai man ši spalva iš karto krito į akį ir tiko prie sienų.

Jie važinėja po visą Lietuvą - koks skirtumas, kad iš Vilniaus esi. Aš irgi iš Vilniaus. Jie atvažiavo, išsimatavo, tada po kelių dienų gavau keletą variantų, kaip būtų galima sudėlioti baldelius mūsų mažame kambaryje. Išsirenki labiausiai patinkantį ir vsio.
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2007 12 05, 17:02)
Dėl spalvų - nepamenu g.gif Padavė paletę, tai man ši spalva iš karto krito į akį ir tiko prie sienų.

Jie važinėja po visą Lietuvą - koks skirtumas, kad iš Vilniaus esi. Aš irgi iš Vilniaus. Jie atvažiavo, išsimatavo, tada po kelių dienų gavau keletą variantų, kaip būtų galima sudėlioti baldelius mūsų mažame kambaryje. Išsirenki labiausiai patinkantį ir vsio.

O ju atvaziavimas,ismatavimas ir projekteliai kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 12 05, 19:51)
O ju atvaziavimas,ismatavimas ir projekteliai kiek kainuoja?


Nieko
Atsakyti