Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai V

QUOTE(Ista @ 2007 05 17, 16:41)
Sveikos merginos, prašau padėkit, gal esat ką nors girdėjusios apie grupę Medus? Kažkaip baisoka užsisakinėt negirdėjus jokių atsiliepimų.... Labai padėtumėt jei pasidalintumėt įspūdžiais... Ačiū


Šiaip "Medus" grojo pas mus pernai per vestuves. ką galiu pasakyti, kad dainuoja jie tikrai neblogai kaip vestuviu muzikantai, ypač su saksafonu kai užgroja, vesti irgi jie gali visą vakarą pusėtinai, bet nelabai man jie patiko kaip žmonės, nes ir kainą prieš vestuves norėjo kelti ir už papildomą laiką sumokėjom labai daug. na bet reziume nors ir brangu, bet likome jais patenkinti.
Atsakyti
QUOTE(minilina @ 2007 05 18, 18:14)
o kokios muzikytes norit per vestuves?


Minilina, sorry, kad neatsakiau taip ilgai, tik siandien prie supermamu prisedau po keletos dienu.... Muzikos norim kokybiskos, kad zmones ne tik vargoneliais bet ir gyvais instrumentais grotu. O repertuaras- kuo placiau- nuo liaudisku iki rokenrolo. Gal turi pasiulymu ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(magelena @ 2007 05 23, 08:32)
Šiaip "Medus" grojo pas mus pernai per vestuves. ką galiu pasakyti, kad dainuoja jie tikrai neblogai kaip vestuviu muzikantai, ypač su saksafonu kai užgroja, vesti irgi jie gali visą vakarą pusėtinai, bet nelabai man jie patiko kaip žmonės, nes ir kainą prieš vestuves norėjo kelti ir už papildomą laiką sumokėjom labai daug. na bet reziume nors ir brangu, bet likome jais patenkinti.

Ačiū, Magelena, nuraminai bent kiek.... gerai, kad pasakei apie papildoma laika ir bandymus kelt kaina pries vestuves. Kaip pasiekei kad bandymas ir liktu tik bandymu (kaip suprantu kainos nepavyko jiems pakelt)? Kiek su jais kalbejau tai atrodo tikri biznieriai (nors kas antru sakiniu nepamirsta paminet, kad kurs tikra pasaka), bet kazkaip panasiau, kad labiausiai rupi pinigai. As nepries ir sumoket (tik aisku tiek, kiek sutarta, o ne daugiau). O gali truputi apie programa placiau papasakot (mums gyresi, kad ir svecius itraukia ir angliskai kalba ir parodijas daro) bijau, kad vestuves i cirka nepavirstu. Kaip pas jus buvo (beje, filmuotos medziagos is vestuviu nerodo ir jokiu kontaktu pas ka groja irgi nesako ir tai man atrodo keisciausia)?
Atsakyti
Sveiki,klausiau jau anksciau,bet atsakymu negavau,gal dabar kas zino apie muzikanta Kestuti Visocka?vestuvese jis groja su Virgilijum.jie yra Kaunieciai,gal kam nors teko susidurti?
Atsakyti
Ieskau saksofonisto,kad pagrotu,koki pusvalandi po ceremonijos baznycioje.paskambinau vienam jis uz tiek laiko 250 litu nori.kaip jums atrodo ar tai reali kaina?nelabai turiu su kuo palyginti
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2007 05 23, 21:59)
Ieskau saksofonisto,kad pagrotu,koki pusvalandi po ceremonijos baznycioje.paskambinau vienam jis uz tiek laiko 250 litu nori.kaip jums atrodo ar tai reali kaina?nelabai turiu su kuo palyginti


man uz 1 val. sake 100 lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2007 05 23, 20:08)
Sveiki,klausiau jau anksciau,bet atsakymu negavau,gal dabar kas zino apie muzikanta Kestuti Visocka?vestuvese jis groja su Virgilijum.jie yra Kaunieciai,gal kam nors teko  susidurti?



Pavarde labai girdeta, bet neatgaminu niekaip....

O gal kas girdejo apie Valeriju is Vilniaus, kuris keliom kalbom dainuoja?
Papildyta:
QUOTE(maybe24 @ 2007 05 23, 21:59)
Ieskau saksofonisto,kad pagrotu,koki pusvalandi po ceremonijos baznycioje.paskambinau vienam jis uz tiek laiko 250 litu nori.kaip jums atrodo ar tai reali kaina?nelabai turiu su kuo palyginti



siaip mano brolis saksu groja ir visai neblogai. kada tavo vestuves?
Atsakyti
QUOTE(Ista @ 2007 05 23, 19:21)
Minilina, sorry, kad neatsakiau taip ilgai, tik siandien prie supermamu prisedau po keletos dienu.... Muzikos norim kokybiskos, kad zmones ne tik vargoneliais bet ir gyvais instrumentais grotu. O repertuaras- kuo placiau- nuo liaudisku iki rokenrolo. Gal turi pasiulymu ?  g.gif
Papildyta:

Ačiū, Magelena, nuraminai bent kiek.... gerai, kad pasakei apie papildoma laika ir bandymus kelt kaina pries vestuves. Kaip pasiekei kad bandymas ir liktu tik bandymu (kaip suprantu kainos nepavyko jiems pakelt)? Kiek su jais kalbejau tai atrodo tikri biznieriai (nors kas antru sakiniu nepamirsta paminet, kad kurs tikra pasaka), bet kazkaip panasiau, kad labiausiai rupi pinigai. As nepries ir sumoket (tik aisku tiek, kiek sutarta, o ne daugiau). O gali truputi apie programa placiau papasakot (mums gyresi, kad ir svecius itraukia ir angliskai kalba ir parodijas daro) bijau, kad vestuves i cirka nepavirstu. Kaip pas jus buvo (beje, filmuotos medziagos is vestuviu nerodo ir jokiu kontaktu pas ka groja irgi nesako ir tai man atrodo keisciausia)?

Sveika
Gal as galesiu atsakyt? smile.gif O gal tau tiktu grupe BUGS BAND, ENERGIJA( www.eb.lt) ir siap gal geriau tame psl.paieskot, nes kaip supratau tau reikia profesionaliu muzikantu , nes kiek man teko matyt, vestuvininkai daugiau su vargoneliais ir dar saksafonu groja , krtais gitara padeda del grozio smile.gif Net NERIJA ( viename kalediniame renginyje jie dalyvavo, tai net nustebau, visai gerai isjudino musu hebra, kazkaip net nepagalvojau, kad tie MOGIKANAI tokie saunus 4u.gif )
Medus pas mano grupioke pries menesi grojo, tai ji minejo, kad jie neverti tu pinigeliu. Bet kas ir kaip neklausiau nes, nenorejau "nervint" verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elis@a: 24 gegužės 2007 - 08:34
QUOTE(Elis@a @ 2007 05 24, 08:31)
Sveika
Gal as galesiu atsakyt? smile.gif O gal tau tiktu grupe BUGS BAND, ENERGIJA( www.eb.lt) ir siap gal geriau tame psl.paieskot, nes kaip supratau tau reikia profesionaliu muzikantu , nes kiek man teko matyt, vestuvininkai daugiau su vargoneliais ir dar saksafonu groja , krtais gitara padeda del grozio smile.gif Net NERIJA ( viename kalediniame renginyje jie dalyvavo, tai net nustebau, visai gerai isjudino musu hebra, kazkaip net nepagalvojau, kad tie MOGIKANAI tokie saunus 4u.gif )
Medus pas mano grupioke pries menesi grojo, tai ji minejo, kad jie neverti tu pinigeliu. Bet kas ir kaip neklausiau nes, nenorejau "nervint" verysad.gif



Tai zinoma, kad kuo profesionalesni tuo geriau. Vienintelis trukumas, kad dauguma grupiu su kuriom kalbejau groja maksimum 3-4 valandas, sako gyvai grot ilgiau sunku, o musu balius kokia 5-6 val. prasides, tai 10 valanda, kai bus pats didziausiais poreikis jie baigs grot. Bet esi teisi, svarstau ir profesionalu galimybe ir dar varianta samdyt grupe vakarui, o islydejimui is namu ir pasitikimui, bei baliaus pradziai kokius vestuvinius su armonika ir saksu. Problema tik, kad jie uz tas kelias valandas labai jau uzsipraso... Zodziu giliam pasimetime esu. Joks kitas dalykas vestuviu organizavime (kol kas) daugiau laiko ir galvos skausmo neatima.
Papildyta:
QUOTE(maybe24 @ 2007 05 23, 19:08)
Sveiki,klausiau jau anksciau,bet atsakymu negavau,gal dabar kas zino apie muzikanta Kestuti Visocka?vestuvese jis groja su Virgilijum.jie yra Kaunieciai,gal kam nors teko  susidurti?



tik tiek susiduriau, kad jam skambinau ir tai dienai jau buvo uzimtas, tai daugiau ir nebesigilinau.
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2007 05 23, 21:59)
Ieskau saksofonisto,kad pagrotu,koki pusvalandi po ceremonijos baznycioje.paskambinau vienam jis uz tiek laiko 250 litu nori.kaip jums atrodo ar tai reali kaina?nelabai turiu su kuo palyginti

manau kad brangoka g.gif
Atsakyti
o gak kas zinot ka nors apie muzikantus is marijampoles???butu idomu suzinoti nuomone apie juos smile.gif
Atsakyti
[quote=Elis@a,2007 05 24, 09:31]
Sveika
Gal as galesiu atsakyt? smile.gif O gal tau tiktu grupe BUGS BAND, ENERGIJA(




Gal gali placiau papasakoti apie BUGS BAND, nes mes gal ir noretume juos uzsisakyt, tik nesam ju muzikos girdeje.Zinau ,kad groja ivairia!
Papildyta:
Nu,kvailiuke as, tik dabar pamaciau tinklapi ,kuri idejai.!
Bet gal esi girdejusi juos gyvai? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(traktoriste @ 2007 05 23, 21:20)
Pavarde labai girdeta, bet neatgaminu niekaip....

O gal kas girdejo apie Valeriju is Vilniaus, kuris keliom kalbom dainuoja?
Papildyta:
siaip mano brolis saksu groja ir visai neblogai. kada tavo vestuves?

rugpjucio 4diena

Papildyta:
[quote=maziulele,2007 05 23, 20:17]
man uz 1 val. sake 100 lt g.gif
[/
O pas koki saksofonista klausei?ar pasisamdei ji? As tai su Serzu kalbejau telefonu,radau jo kordinates cia forume,manau jo kaina siek tiek didoka
Papildyta:
QUOTE(bagiriukas @ 2007 05 25, 21:01)
manau kad brangoka  g.gif

as irgi manau,kad brangokai,tik nelabai zinau, kur surasti kitus saksofonistus g.gif
Atsakyti