Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos dėmės: tepalai, klijai, riebalai...

o kaip isnaikinti medzio sakus nuo ale panasios y silka,bet gurbesnes,(nezinau kaip vadinas tiksliai) medziagos? 4u.gif
Atsakyti
gal kas žino, kuom panaikinti šuns kvapą iš kilimo? g.gif
Atsakyti
tai gal jis buvo 6lapias, tas kilimas? 6iaip reik4t7 labai gerai i6d=iovinti, o tuomet jau visokiais kvepian2iais valikliais pabandyt i6valyt 4u.gif
Atsakyti
Su kuo išvalyt riebalų (aliejaus) dėmes nuo dažytos sienos?
Atsakyti
Sitoj temoj ziuriu vien klausimai liko, kuo isvalyti ta ar ana doh.gif o kur atsakymai, ar taip nieks ir nezino g.gif
Atsakyti
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pingvinka @ 2008 09 12, 19:59)
o kaip isnaikinti medzio sakus nuo ale panasios y silka,bet gurbesnes,(nezinau kaip vadinas tiksliai) medziagos? 4u.gif

as isvaliau sortus taip sakuotus,istepiau sviestu,palaikiau keleta min.ir iskalbiau.gal pavyktu ir su silku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amileta: 17 rugsėjo 2008 - 15:47
QUOTE(amileta @ 2008 09 17, 14:49)
4u.gif
Papildyta:

as isvaliau sortus taip sakuotus,istepiau sviestu,palaikiau keleta min.ir iskalbiau.gal pavyktu ir su silku...



dekuim smile.gif bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 09 12, 17:33)
Sveikos. Gal kas zinot - kuo valyti demes is medzio plauso lenteliu  unsure.gif  pas mus koridorius tokiom iskaltas, ir dar labai sviesiom  unsure.gif  visai neseniai (apie metai laiko) issikalem ir ziuriu prie razeciu, prie jungikliu, tose vietose kurios daznai lieciamos, bjaurios demes lieka, atrodo jos tokios isigerusios, kaip taukinos  unsure.gif  labai gaila nauju sienu, ka daryti? Bandziau tik vandeniu valyti, bijau koki valikli deti, kad nenutrint su visu pavirsium  unsure.gif Kas turit tokias lenteles tikrai mane supranta, apie kokias demes cia kalba, pas mano mama irgi tokios pat lenteles ir tokios pat demes  unsure.gif



Nejaugi niekas namuose neturite tokiu medzio plauso lenteliu unsure.gif papasakokit su kuo jas valot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 09 20, 09:04)
Nejaugi niekas namuose neturite tokiu medzio plauso lenteliu  unsure.gif  papasakokit su kuo jas valot  unsure.gif

pas mane yra naturalaus medzio durys, rodos niekuo nedengtos, tai irgi kur nuolat lieciama tokkios kaip riebios demes yra. turiu nuliudinti - visiskai ju isvalyti nelabai iseina, nesinori medzio sudrozti, bet ir zmoniu visokiu dauiau nei bute cia ciupineja tas duris. as purskiu paprasta valikli (ajax) ir svelniai valau. kazkiek pasvieseja. valikliai medziui man nepadejo.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif,

aš gal čia nelabai į temą, bet turiu vieną bėdą - ištepiau savo mėgstamiausia suknelę superglue klijais verysad.gif Tais, kur atseit viską klijuoja... verysad.gif Dėmė labai negraži, net nebežinau, kuo ją galima išvalyti schmoll.gif Gal kuri nors turi daugiau išminties nei aš ir žino, kaip šitoj sunkioj bėdoj man padėti? bigsmile.gif Būčiau labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2008 09 17, 16:49)
4u.gif
Papildyta:

as isvaliau sortus taip sakuotus,istepiau sviestu,palaikiau keleta min.ir iskalbiau.gal pavyktu ir su silku...

Mano lietpaltis sakuotas issivale su Ringuvos muilu ukisku su tulzimi thumbup.gif
Atsakyti
Pagalbos!
Gal kas zino kaip iš drabužių išvalyti printerio rašalo dėmes? Taip "netyčia" vaikai pakratė kapsulę, kad geriau spausdintų...
Bandžiau jau skalbti įvairiai, bet nepadeda niekas...
Atsakyti