Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos dėmės: tepalai, klijai, riebalai...

Sveiki, neseniai vonioje isklojome juodas plyteles, bet liko sviesios demes nuo cemento. Kaip jas isvalyti???
Atsakyti
QUOTE(dardari @ 2008 11 07, 15:47)
Sveiki, neseniai vonioje isklojome juodas plyteles, bet liko sviesios demes nuo cemento. Kaip jas isvalyti???


o plyteles speju ne glazura?jeigu taip ir demes cmemines tai niekas nepades.
Atsakyti
QUOTE(dardari @ 2008 11 07, 15:47)
Sveiki, neseniai vonioje isklojome juodas plyteles, bet liko sviesios demes nuo cemento. Kaip jas isvalyti???



Klinkerinėms plytoms valyti Senukuose pirkom specialų skystį (tik nepamenu, kaip vadinasi doh.gif ), gal ir plytelėms padėtu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endendu: 07 lapkričio 2008 - 15:28
o as vyro paklausiau sake yra specialus skystis senukuose valyti cementa(pavadinimo neprisimena doh.gif ), jei ne storas sluoksnis, tai turetu iveikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irise: 07 lapkričio 2008 - 21:09
QUOTE(Vyckaju @ 2008 11 07, 16:54)
o plyteles speju ne glazura?jeigu taip ir demes cmemines tai niekas nepades.

ne, ne glazura schmoll.gif
reikes Senukuose tada patikrinti, aciu smile.gif
Atsakyti
HELP!
kaip iš džinsų išvalyti gumą? Prilipau mokykloje prie suoliuko, dabar nežino mama kaip išvalyti tą gumą.. cray.gif
Atsakyti
Siaip tai esu girdejusi, kad reik tuos dzinsus i saldykli idet, keliom valandom ir po t isemus nusikrapsto lengvai. Pati bandziau viena karta, bet jau pries tai buvau krapscius, tai sunkiai atsikrapste. Tada kazkaip su verdanciu vandeniu bandziau, bet dar blogiau, po biski su rankom atkrapsciau smile.gif
Jei stipriai nekrapstei tai geriausiai bandyk i saldykli. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyLadybird* @ 2008 11 20, 17:37)
HELP!
kaip iš džinsų išvalyti gumą? Prilipau mokykloje prie suoliuko, dabar nežino mama kaip išvalyti tą gumą.. cray.gif

Yra tokia Amway priemonė SA8™ Pre-Wash Spray. Išstumia gumą iš audinio, tinka ir visokiom riebalinės kilmės dėmėm thumbup.gif
Atsakyti
atsargiai su sausu skuduru. yra dar kempinies, indus valyti, su tokiais bandziau. man paviko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyLadybird* @ 2008 11 20, 19:37)
HELP!
kaip iš džinsų išvalyti gumą? Prilipau mokykloje prie suoliuko, dabar nežino mama kaip išvalyti tą gumą.. cray.gif

Kramtomos gumos deme bandziau isimti lygintuvu - nepadejo, 3 paras saldiklyje laikiau - nesutrupejo.
Deme pasalinau ziebtuvelius pildanciomis dujomis, tiesiog prispaudi dujas paduodanti purkstuka prie demes ir purski (atsargiai, pirktu nereikia prie tu duju kisti) , uztrunki max 3-5 min, o deme pati savaime isnyksta.
Atsakyti
mano ignas užlipo ant ukurto špizinio zidinio su guminem tapkutem doh.gif kaip išvalyti gumos dėmę nuo metalo nes tapkės prisvilo lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,
patarkit kaip nuvalyti lipnios juostos likucius. Ant dazytos sienos buvo priklijuoti su lipnia juosta piesiniai, o nuklijavus liko lipnios demes unsure.gif

Aciu is anksto labai labai 4u.gif
Atsakyti