Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos dėmės: tepalai, klijai, riebalai...

Merginos o gal teko susidurti su siom
demem ant medzio? nezinome kuo nuvalyti . g.gif
Atsakyti
QUOTE
Atlante Paskelbta Vakar, 19:13
  Merginos o gal teko susidurti su siom
demem ant medzio? nezinome kuo nuvalyti . 



Juk jis turi isdziuti,paskui atsargiai galesi nuimti
Atsakyti
Pas mane darbininkai ganėtinai nuniokojo plastikinius langus - apterlino juos sienų dažais. Dažai vandeniniai, ir daugumoj nusiplovė, bet kadangi pas mane langai yra tamsios medžio imitacijos ir yra tokie mikro grioveliai ant rėmų, juose liko ir tiesiog šviečiasi dažai... Nepadėjo ir šepetėliais valyti. Gal kas susidūrėt su tokia problema ir žinot kokių skiediklių ar pan (na tiems dažams skiediklis vanduo.. bet nepadeda..).
Atsakyti
Nelabai supratau iš ko pas tave langų rėmai? Medžio imitacija tai čia iš ko jinai padaryta? g.gif
Plastikui tai žinau yra specialios įvairios priemonės.
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2006 09 28, 12:46)
Nelabai supratau iš ko pas tave langų rėmai? Medžio imitacija tai čia iš ko jinai padaryta?  g.gif
Plastikui tai žinau yra specialios įvairios priemonės.


Na plastikiniai langų rėmai, bet jie atrodo kaip iš raudonmedžio. tokie tamsiai rudi ir su faktūriniu paviršiumi..
Atsakyti
Mano vyras kažkada buvo langininkas rolleyes.gif tai jisai sako kad yra įvairių priemonių plastikui. Yra netgi kažkokia priemonė kur įbrėžimus ar įdubimus sulygina, ten patrini su ja ir kažkaip biški aptirpsta tas plastikas ir išsilygina duobutės ir nelygumai visokie. Bet jeigu pas tave toks visas plastikas su grioveliais, na tokia faktura, tai jeigu vienoj vietoj ištirpinsi griovelius tai jaučiu tada ir atrodys toj vietoj kaip sugadinta o ne pataisyta doh.gif hihihi.gif
Siūlyčiau paklausti kurioj nors iš firmų kurios prekiauja tokiais medžio imitacijos langais, jie turėtų tikrai žinot ką daryt tokiu atveju. Nemanau kad situacija beviltiška, juk turi būti išeitis 4u.gif
Atsakyti
Pabandyk praplauti actu arba aliejum praskiestu vandeniu 4u.gif
Atsakyti
dėkui už patarimus.. bandysim
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2006 09 29, 13:01)
dėkui už patarimus.. bandysim



dar prisiminiau , su Porterio alum, arba kitu kokiu is juodu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis @ 2006 09 29, 14:00)
dar prisiminiau , su Porterio alum, arba kitu kokiu is juodu  ax.gif

oho kaip įdomu bigsmile.gif o tai kokių tie juodi alūs turi savybių kad gali būti naudojami tokiam reikalui?
Atsakyti
Mes tai po remonto nusipirkom senukuose "blicą" nueik į dažų skyriu ir papasakok savo bėda, konsultantai tikrai ras ką tau pasiūlyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2006 09 29, 21:22)
oho kaip įdomu bigsmile.gif o tai kokių tie juodi alūs turi savybių kad gali būti naudojami tokiam reikalui?


Nezinau kokiu savybiu konkreciai, bet naudos gali ispesti daugiau, nei jo isgerus tongue.gif Po remonto butent jis man padejo atsikratyti visokiu kalkiu, kreidos, ir visokiu kitokiu dulkiu, prilindusiu i mazutelius plyselius ax.gif Tik kai plaunu didelius plotus, skiedziu vandeni alumi . Puse arba vienas buteliukas kibirui. Priklausomai nuo nesvarumu tongue.gif

Shyna, butinai parasyk ar kas padejo! 4u.gif
Atsakyti