Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos dėmės: tepalai, klijai, riebalai...

pas mane panasi beda, tik is lauko puses tinkuodami meistari nutepliojo langu remus doh.gif tai neisivaizduoju kuo ta cementa (tinka) nuvalyti...
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2006 10 03, 16:35)
pas mane panasi beda, tik is lauko puses tinkuodami meistari nutepliojo langu remus doh.gif tai neisivaizduoju kuo ta cementa (tinka) nuvalyti...



Tas tinkas su gausiai vandens turėtų nusiimti. Mano "kruopštieji" statybininkai tą patį buvo pridarę, tai aš mirkiau kempinę į vandenį, sušlapinau tą tinką ir po kiek laiko nuploviau. Gal ir tau nusivalys taip.
Atsakyti
QUOTE(bzzz... @ 2006 08 26, 20:41)
Bėda ta, kad budama durna ior išsigandus, bandžiau nuvalyt tą makrofleksą dar tirštą doh.gif Taip, kad dabar tiesiog švyti ta dėmė lotuliukas.gif Arba kitaip tariant kaip toj reklamoj, pas mane dėmė liko...Tik vat kaip tą dėmę dabar išnaikinti g.gif


Aš irgi išsigandusi, kad ištepėm duris puoliau jas valyti dar neišdžiūvus makrofleksui doh.gif , tai dabar turim įtrintą dėmę... Esu girdėjusi, kad yra kažkoks specialus valiklis, bet ar jis nepakeks medžiui??
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2006 09 30, 16:10)
Mes tai po remonto nusipirkom senukuose "blicą" nueik į dažų skyriu ir papasakok savo bėda, konsultantai tikrai ras ką tau pasiūlyti  smile.gif

superinis dalykas yra Blicas thumbup.gif be jokio vargo nuvaliau pritaškytus dažus, glaistus ir pan. bigsmile.gif
Atsakyti
nudilus lipdukui bandau jį visai pašalinti, bet lieka klijų žymės, kurių nei karštas vanduo, nei valikliai netirpdo. chemikai, patarkit, kaip išvalyti tokius klijus - nuo medžio, metalo, plastmasės.
Atsakyti
su wd 40 smile.gif
Atsakyti
Arba su paprasciausiu nagu lako nuemeju
Atsakyti
kas tas wd?
su valikliu reikės pabandyti. ačiū.
Atsakyti
Apie WD 40 galite pasiskaityti ČIA
Atsakyti
QUOTE(pupa_uoga @ 2006 11 16, 02:18)
su wd 40  smile.gif


bigsmile.gif geras, nejaugi ir cia wd40 pades g.gif na reiks isbandyti
Atsakyti
Aš tai su vaitspiritu nuvalau.
Atsakyti
Su visagale soda nutrinu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti