Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos dėmės: tepalai, klijai, riebalai...

QUOTE(Vidam @ 2013 10 28, 20:02)
Nusipirkau peilius su šakutėmis...popieriniai lipdukai su kodais nusiėmė, bet visas blynas (to lipduko dydžio) klijų liko  doh.gif ko tik nebandžiau ir fairy mirkinau, radau patarimą, kad aliejumi ištepus ir palaikius kol įsigers ,nusivalo... na niekas nepadeda verysad.gif  Su kempinėle porą nubrūžinau, bet pražilsiu, kol dvylika porų nubrūžinsiu, o be to šakutės dantukus iš vis sunku nuvalyti. Gal kuri nors su tuo susidūrėte ir žinote kas gali ištirpinti tą brudą, nepakenkus įrankiui?

Senukuose yra spec. priemone, zalios sp. buteliukas uz 5 lt. Nuima dazus,klijus ir t.t.
Atsakyti
Neringiux ačiū, kad užvedėt ant kelio 4u.gif atsiminiau, kad po remonto liko White-Spirit , pabandžiau ir o džiaugsme...valo thumbup.gif jau nuvaliau visus smile.gif kur triniau su kempinėle matosi nubrūžinimas, o čia nusivalė ir nė žymės... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2006 07 20, 16:13)
nepadeda niekas, reik gramdyt, teko net kelias dienas, uztat dabar dedu pirstines  doh.gif

Patarimas patiko.
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2013 02 18, 12:39)
sveikos merginos, keliu tema i virsu nes turiu klausimuka, gal zinote efektingas priemones su kuo isvalyti riebalus ir gartraukio groteliu? ax.gif


nuriebalintojas AQUAGEN Sprint foam pats efektuviausias kiek esu bandziusi smile.gif
Atsakyti
man labai patinka away produkcija, tikrai geri produktai, gal brangu, bet tiktai kokybe.
Atsakyti
Gal zinot kaip isvalyt balta dermantina.Turiu striukyte balta.Siandien pasibaisejau,kai gryzau is lauko,visa apykakle nusidaze!!!!!!!! Nezinau tik nuo ko ar nuo megztinio,ar nuo skareles?Viskuo jau bandziau,nieks negelbsti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(taja78 @ 2013 12 15, 15:36)
Gal zinot kaip isvalyt balta dermantina.Turiu striukyte balta.Siandien pasibaisejau,kai gryzau is lauko,visa apykakle nusidaze!!!!!!!! Nezinau tik nuo ko ar nuo megztinio,ar nuo skareles?Viskuo jau bandziau,nieks negelbsti.  blink.gif

Man isvalo stebuklinga kempinele.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2013 12 15, 19:14)

Gail,bet pas mus tokiu nera............ unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(taja78 @ 2013 12 15, 23:47)
Gail,bet pas mus tokiu nera............  unsure.gif


yra assorti.lt kitokios firmos, 2vnt. kempinėlių 8Lt., lengvai nusivalo ir vaikų teplionės, net kreidelės vaškinės wink.gif
Atsakyti
ffadefe
Atsakyti
Perskaičiau visą temą, na bet gal dar atsiras kokių pasiūlymų: nešiau vakar šiukšles iš garažo su išeigine striuke (kažkaip nepagalvojau, kad galiu išsitepti doh.gif ) nu ir išsiliejo dyzelino ant striukės. Išvaliau su Fairy, dėmės neliko, bet kvapas tai yra. Kaip man dabar tą kvapą panaikint? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu klausimą, kaip išvalyti kraujo dėmę iš spalvoto sintetinio drabužio matomoje vietoje? Ūkiškas muilas su tulžimi, mirkymas šaltame vandenyje ir skalbimas šiltame vandenyje su milteliais nepadėjo. Mąstau dar pamirkyti sūriame vandenyje, ir skaičiau patarimą pasidaryti košelę iš vandenilio peroksido, druskos ir krakmolo, tačiau bijau, kad peroksidas išbalins tą vietą. Ar yra žmonių išbandžiusių šį būdą? 4u.gif
Atsakyti