Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos dėmės: tepalai, klijai, riebalai...

QUOTE(darbė @ 2014 03 15, 10:36)
Žiūrint kokie tapetai, jei stipresni -pabandykit melamino kempinėle


Esate bandę šias kempinėles? Ar jos tikrai tokios "stebuklingos" ir taip gerai valo?
Mačiau parduotuvėje lyg ir lietuviškas (2vnt. apie 5Lt) ir kitos firmos 1 kempinėlė - 3Lt.
Atsakyti
Esu bandžius visur-atsisiunčiau didelį kiekį internetu, gal po 20ct. gavos, nuvalo neblogai-ypač kas yra prilipę, pridžiuvę, jei įsigėrus spalva į odą, sieną, tada spalvos negražina. yra video youtubėj kur jas pritaiko
Atsakyti
DYZELINAS
jei turite dyzelinu sulietų drabužių, vasara- pats tinkamiausias laikas juos "atgauti" thumbup.gif žiemą suliejau visą krūvą drabužių dyzelinu. skalbiau juos daug kartų, bet kvapas buvo šlykštus. vyras patarė juos kabinti saulėje. tad išskalbiau vėl ir pakabinau saulėje. ir ka? baltiems užteko vos karto, tamsiems reikėjo poros, bet beveik visi drabužiai išsigaravo. dar skalaujant į minkštiklio skyrių galit įpilti acto.
sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
Pas mane spintoj stovinti nenaudojama patalyne,ranksluosciai pasidare demeti.Tokie geltoni taskiukai per sulenkimus atsiranda.Nors kai kurie nauji ,dar su etiketem.gal zinot kaip tuos taskiukus pasalint?
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2014 07 27, 16:28)
Pas mane spintoj stovinti nenaudojama patalyne,ranksluosciai pasidare demeti.Tokie geltoni taskiukai per sulenkimus atsiranda.Nors kai kurie nauji ,dar su etiketem.gal zinot kaip tuos taskiukus pasalint?

Skalbiant.
tačiiau būna, kad atsiplauna sunkiai, arba neatsiplauna.
Atsakyti
Laba laba Supermamos! Skubiai reikia pagalbos...sugadinau kelnes vašku (t.y. man sugadino...sad.gif(

Kreipiuosi su pagalba dėl vaško dėmės (daug smulkiu demyciu)! Išnaršiau visą intiką - kad vaškas valomas su popierium ir lygintuvu, lyginti tol kol popierius sugers. Na ką popierius daugiau nebesugeria, o dėmės tamsios vistiek liko (sviesiai kremines kelnes), perskaiciau kazkur kad reikia tada su ukiniu muilu praplauti - bet man neisplauna! Net kai vanduo patenka ant kelniu kai skalbiu matau kur tos vasko demes! Kaip jas isimti?

Atsakyti
merginos, labai reiai jusu pagalbos. Sudejo man plastmasisnius langus, bet vsi remai tepaluoti, liko juodi pirstu antspaudai, vanduo su valikliu nepadeda... Kuo jus nuvalot? tragiskai atrodo langai... cry.gif
Atsakyti
Vaškinės kreidelės ant sofos gobeleno sad.gif Patarkit kaip išvalyti?
Atsakyti
QUOTE(spraite @ 2014 08 26, 11:15)
Vaškinės kreidelės ant sofos gobeleno sad.gif Patarkit kaip išvalyti?

Aš vaškines kreideles nuo sienų (tapetų) nuvaliau su makiažo valikliu smile.gif tai gal jis ir čia padėtų wink.gif
Atsakyti
Kuo išimti pelėsio dėmeles iš vežimuko audinio? Bandžiau Ringuvos konc.valiklį su tulžimi, Ūlos dėmių išėmėją... tryniau ūkiniu muilu. Kažkiek pašviesėjo, bet vis tiek matosi. Audinys spalvotas, todėl Ace bijau naudoti. Gal dar kokią priemonę ar būdą žinote. Audinio nuimti negaliu, todėl viską valau šepečiu.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2014 08 26, 22:53)
Kuo išimti pelėsio dėmeles iš vežimuko audinio? Bandžiau Ringuvos konc.valiklį su tulžimi, Ūlos dėmių išėmėją... tryniau ūkiniu muilu. Kažkiek pašviesėjo, bet vis tiek matosi. Audinys spalvotas, todėl Ace bijau naudoti. Gal dar kokią priemonę ar būdą žinote. Audinio nuimti negaliu, todėl viską valau šepečiu.

Aš išvaliau su Wanish OxiAction granulytėm tom, aišku, užtrukau kelias dienas, nes įtrini, laikai, patrini, vėl palaikai, išplauni ir vėl iš naujo...na, bet man išvalė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2014 08 27, 14:18)
Aš išvaliau su Wanish OxiAction granulytėm tom, aišku, užtrukau kelias dienas, nes įtrini, laikai, patrini, vėl palaikai, išplauni ir vėl iš naujo...na, bet man išvalė  4u.gif

Ačiū. Šiandien nusipirkau spec valiklį pelėsiui. Žiūrėsiu kaip seksis. Jei veiksmingas, rekomenduosiu, jei ne - išpeiksiu. smile.gif
Atsakyti