Įkraunama...
Įkraunama...

Vardai pagal gimimo datą

Ka manote apie vardus pagal gimimoo data, kai gimus vaikui vardas duodamas pagal tos dienos vardadienius?
Gal patys pagal sita sistema vaikui davete varda?
Ar svarbu, kad gimtadienis ir vardadienis butu ta pacia diena?
Atsakyti
Seni zhmones taip sako: atejo vaikelis ir atsineshe varda, t.y. tos dienos varda smile.gif. Mielai buciau davus dukrai varda pagal tos dienos, na, nebutinai, kad shvestu vardadieni kartu.
Bet kad jos diena jau tokie vardai buvo... blink.gif , kad susilaikiau tongue.gif .
Atsakyti
Man tai yra visai grazu, o jei ilgai neisrenki vardo vaikui tai ir pakankamai patogu, taciau as dar neturiu ir tikriausiai negreitai turesiu vaiku, o vardu jau begalybes sugalvojau, nespesiu visu ir "suvartot" biggrin.gif . Kelios mano drauges pavadintos savo gimimo dienos vardadieniu vardais, taciau tie vardai pakankamai populiarus. Zinoma, jei vardai pasitaike nekokie, tai geriau jau vadinti savo sugalvotais vardukais. Tiesa, Valdas Adamkus pavadintas pagal savo gimimo data, o man jis didelis autoritetas, tai gal ir tiesa, ka tie senoliai sako... smile.gif
Atsakyti
Aš irgi dar nebūdama nėsčia žinojau kokiu vardu pavadinsiu savo vaikutį.O ir tą dieną kai gimė man patinkančių vardų nebuvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(virgyte @ 2005 01 09, 17:02)
Aš irgi dar nebūdama nėsčia žinojau kokiu vardu pavadinsiu savo vaikutį.O ir tą dieną kai gimė man patinkančių vardų nebuvo sad.gif



Felicisimas, Rimtas, Osvaldas
Na, tikrai nelabai pasitaike graziu... Bet nieko, labai grazu isrinkai pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monie @ 2005 01 09, 17:10)
Felicisimas, Rimtas, Osvaldas
Na, tikrai nelabai pasitaike graziu... Bet nieko, labai grazu isrinkai pati smile.gif


ačiū,ačiū biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Labai smagu butu jei vaikelis savo gimimo data atsinestu ta varda, kuris ir siaip teveliams labai patinka, butu malonus sutapimas, bet siaip tai kai kurie tie kalendoriniai vardai doh.gif ir kartais pasirinkimas gali buti is kokiu keturiu vardu, du mergaitems, du berniukams, gal ir butu duodanciu vaikui varda vien del to, kad kalendorinis, bet man tai visai nesvarbu, duociau toki, kuris mielas sirdziai ir grazus. smile.gif
Atsakyti
musu mergyte gime per Antanus tongue.gif , tai kaip ir turetu buti Antanina (Antosyte), bet man tas vardas nepriimtimas, be to mergytes varda su vyru zinojome kai dar net negalvojom tuoktis, jis lauke savo eiles penkis metus biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų vaikiukas gimė sausio 15 ir atsinešė vardą MEDA smile.gif Tokį ir išrinkome, nes mums šis vardas labai gražus smile.gif Ir iš tikro labai tinka, o be to ir mažybinis vardas gražus MEdutė, MEduliukas . Mums šis vardas thumbup.gif
Atsakyti
yra manoma, kad gimimo diena daugelis zmoniu jauciasi prastai, jauciama vidine itampa ir pan... todel senoveje buvo svenciami ne gimtadieniai, o vardadieniai. todel sakoma, kad vaikas turi tureti ir gimimo diena ir atskira vardo diena smile.gif kiek teisybes nezinau, bet taip sako mano bobulyte smile.gif
Atsakyti
Man davė vardą, o po kokių 12-13 metų sužinojom, kad pataikėm atsineštą vardą rolleyes.gif O dabar su vyru abu turim ir vardadienius, ir pavardadienius, nes mūsų pavardė yra kaip vardas biggrin.gif
Problema yra ta (neseniai ir Kauno diena rašė), kad neturime normalaus vardų kalendoriaus. Jono vardo dienų virš 20 yra. Tai nelabai gali pasikliauti stalo kalendoriais.
Atsakyti
Tai aisku, kad jei vaikeliui vardas jau seniai isrinktas (as pati issirinkus jau daugybe biggrin.gif ), tai nera labai svarbu tos gimimo dienos vardai, bet jei neisrenki vardo, tai galima atsizvelgti ir i kalendorinius... rolleyes.gif
Atsakyti