Įkraunama...
Įkraunama...

Vardai pagal gimimo datą

QUOTE(maksas @ 2005 01 13, 07:58)
musu mergyte gime per Antanus tongue.gif , tai kaip ir turetu buti Antanina (Antosyte), bet man tas vardas nepriimtimas, be to mergytes varda su vyru zinojome kai dar net negalvojom tuoktis, jis lauke savo eiles penkis metus biggrin.gif


Na nors jusu dukrele gime per Antanus, bet ta diena vardadieniai buvo - Antanas Kunotas Skalvė Akvilina. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
o as buvau mintyse sugalvojusi varda pries gimima. Vaikas gime beveik menesiu anksciau... per ta vardadieni. Mistika, ane? Tadien buvo tokie vardai: Pijus, Kipras, Benediktas, Sarunas. Dar ir dabar saugau ta kalendoriaus lapeli.. biggrin.gif
Atsakyti
nepritariu tokiems dalykams cool.gif
as rinkciausi varda pagal patikima, o ne pagal data biggrin.gif
Atsakyti
mes tai jei būtumėm davę pagal dieną vardą tai jau tada Gintarų mūsų šeimoje ui kiek būtų, nes mano vaikelis gimė per mano vardadienį, o man vardas yra duotas pagal tėvo vardą biggrin.gif
Atsakyti
Nu kad jau tuose kalendoriuose ir vardai doh.gif , gaila man savo vaiko būtų su tokiu vardu. Ir beto kiekvienam kalendoriuj skirtingai, vienam yra, kitam nėra. Nesamonė kažkokia.
Atsakyti
Jei neklystu Valdo Adamkaus vardadienis ir gimtadienis ta pacia diena, tai gal sekme nesa g.gif smile.gif
Atsakyti
Kai laukiausi mergaitei varda buvom isrinke o berniukui turejom 2 variantus vienas grazesnis man kitas vyrui smile.gif gimdyt turejau sausio 19-25 dienomis bet pagulde su komplikacijom i ligonine sausio 6 diena gimde palatos kaimyne kuri laukesi berniuko tai as juokais ir sakau tai jau tikrai bus Kaspariukas-karaliukas-vaiduokliukas smile.gif mano vyrui pasirode labai grazus vardas
o ka jus manot mane ir pacia extra operavo 6 dienos vakare biggrin.gif tai su vardu issiprende problema taip atsirado mano Karaliukas biggrin.gif
Atsakyti
Kalendoriuje truksta labai daug graziu vardu tongue.gif , taip , kad manau jog geriausiai rinktis labiausiai patinkanti varda nesvarbu is kur jis bebutu thumbup.gif
Atsakyti
kai laukiausi pirmojo vaikucio tai vardus buvau susirasius ant lapelio ir galvojau kuris labiau tiks tas ir bus.jei butu gimus mergaite butu buvus Jore,o jei berniukas tai Joris.toliau saraseli buvo :Kajus,Dominykas,Titas ir t.tmergaiciu vardu buvau maziau issirinkus.taigi gime berniukas ir ta diena buvo KAJAUS vardadienis.taigi varda atsinesem tongue.gif o antrajam liko seniai isrinktas JORIS.tai dabar ir juokiames kad turim savo pavasario dieva,kuris gime pries kaledas 2.gif tongue.gif
Atsakyti
Bet vis delto labai grazu, kai vaikelis gimdamas sau varda atsinesa wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano pacios vardadienis yra per gimimo diena smile.gif Taciau smagiausia, kad man tevai pagal tai nerinko vardo, isvis apie tai suzinojom tik kai man buvo apie 10 metuku rolleyes.gif Paskui as ilgai teveli "prie sienos" spaudziau, kad "prisipazintu", jog tycia toki varda parinko blush2.gif Bet pasirodo, tai atsitiktinumas, taip kad iseina, jog savo varda tiesiog atsinesiau 4u.gif Specialiai savo vaiko tos dienos vardu tikrai nevadinciau, vaikas atsinesa savo varda, nesvarbu, kada to vardo diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(monie @ 2005 01 09, 16:39)
Man tai yra visai grazu, o jei ilgai neisrenki vardo vaikui tai ir pakankamai patogu, taciau as dar neturiu ir tikriausiai negreitai turesiu vaiku, o vardu jau begalybes sugalvojau, nespesiu visu ir "suvartot" biggrin.gif . Kelios mano drauges pavadintos savo gimimo dienos vardadieniu vardais, taciau tie vardai pakankamai populiarus. Zinoma, jei vardai pasitaike nekokie, tai geriau jau vadinti savo sugalvotais vardukais. Tiesa, Valdas Adamkus pavadintas pagal savo gimimo data, o man jis didelis autoritetas, tai gal ir tiesa, ka tie senoliai sako... smile.gif

Visu pirma, jis buvo Valdemaras Adamkevicius!!!Paskui tik patapo Valdu Adamkumi blink.gif
Atsakyti