Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos suknelė 12 dalis

QUOTE(remisita @ 2007 06 18, 20:11)
man tai tragiska schmoll.gif  du kibirus i rankas tik dar lotuliukas.gif


Nu cia tai per riebokai tu g.gif gal mergina ketina isigyti savo sventei cia suknute, o tu cia apie "kibirus" kazkokius doh.gif ... gal kazkam tavo suknute kaip didziausia beskonybe pasirode, bet visos nutylejo...tam tikrus dalykus manau galima pasakyti kiek subtiliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanccike @ 2007 06 18, 21:55)
Nu cia tai per riebokai tu  g.gif  gal mergina ketina isigyti savo sventei cia suknute, o tu cia apie "kibirus" kazkokius  doh.gif ... gal kazkam tavo suknute kaip didziausia beskonybe pasirode, bet visos nutylejo...tam tikrus dalykus manau galima pasakyti kiek subtiliau  smile.gif



nu cia dabar, kaip noriu taip sakau.Ji vistiek manes nepazista ir jai mano nuomone nieko nereiks,jei suknele labai patiks tai ir nusipirks ax.gif ir man visai dzin jei kam nepatiku mano suknele,svarbu man patinka...o as savo nuomone pasakiau kaip apie daikta,nu man ji negrazi visai nu
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 18, 20:31)
idomu tokia sunku pasiuti butu  g.gif  man ji tokia grazute

laaabai grazu wub.gif wub.gif neiprasta ir taip grazu wub.gif uzsinorejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 06 18, 21:08)
nu cia dabar, kaip noriu taip sakau.Ji vistiek manes nepazista ir jai mano nuomone nieko nereiks,jei suknele labai patiks tai ir nusipirks ax.gif ir man visai dzin jei kam nepatiku mano suknele,svarbu man patinka...o as savo nuomone pasakiau kaip apie daikta,nu man ji negrazi visai nu

drinks_cheers.gif as ir reziu ka galvoju ir man galit sakyt ka nori tongue.gif

beje buvau mb kostiumo atsiimt, tai sake mano suknele kas kazas nori 4 rugpjucio nuomotis...nu kaip susinervinau verysad.gif galvojau busiu pirma blink.gif dabar jau galvoju gal kita imti g.gif
Atsakyti
nors man ir neaktualu jau suknelė bet kažkaip užsuku paskaitinėt... kokie vėjai, kokios mados dabar... gražių suknyčių pasižiūriu(nostalgija matyt)... nu bet ta Valentino suknytė pasakiška, negalėliu atsižiūrėt wub.gif nereali... gaila-laiko neatsuksi...
Atsakyti
Nr1


Nr2

Kuri geriau
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 06 18, 22:12)
user posted image

Kuri geriau


Vienareikšmiškai ši wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 06 18, 20:12)



N.1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 06 18, 22:12)

O man tai antroji.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanccike @ 2007 06 18, 18:55)
Nu cia tai per riebokai tu  g.gif  gal mergina ketina isigyti savo sventei cia suknute, o tu cia apie "kibirus" kazkokius  doh.gif ... gal kazkam tavo suknute kaip didziausia beskonybe pasirode, bet visos nutylejo...tam tikrus dalykus manau galima pasakyti kiek subtiliau  smile.gif


Pritariu........
Atsakyti
Na kadangi cia dauguma pasisake uz tai,kad rezti viska i akis, tai pasisakysiu ....
Papildyta:
QUOTE(Dzada @ 2007 06 18, 22:12)


Ne viena tiesa sakant doh.gif bet jeigu kas iremes pistoleta lieptu rinktis, tai rinkciausi nr. 2, nes su antra i kiema net siuksliu nenesciau tongue.gif toks kicas, tokia beskonybe, kad ojojojojojojojoj doh.gif
Papildyta:
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 18, 12:43)


blink.gif kosmaras
Papildyta:
QUOTE(OLIUKE @ 2007 06 18, 15:41)
Kaip jums šita???


blink.gif o cia kas? blink.gif tokias sukneles renkasi mergaites neigyvendinusios svajones tapti princesemis ir sulaukti princo ant balto zirgo bigsmile.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanccike @ 2007 06 18, 20:55)
Nu cia tai per riebokai tu  g.gif  gal mergina ketina isigyti savo sventei cia suknute, o tu cia apie "kibirus" kazkokius  doh.gif ... gal kazkam tavo suknute kaip didziausia beskonybe pasirode, bet visos nutylejo...tam tikrus dalykus manau galima pasakyti kiek subtiliau  smile.gif

Aš įkėliau aną suknytę ir visai neįsižeidžiau dėl komentaro, nes pirmiausia - man nerūpi, antra - aš jos ir visai dėtis nesiruošiu smile.gif Tačiau bendrai sutinku su tavim, Jolanccike - subtilumas ir taktas dar niekam nepakenkė mirksiukas.gif
Atsakyti