Įkraunama...
Įkraunama...

Clinique kosmetika

QUOTE(oriole @ 2009 03 06, 22:55)
DDML. Tik va man toks itarimas - DDML nera kremas, greiciau serumas, ir ant jo dar reikia tepti krema, nes jo vieno neuztenka. Ekspertes tegu patikslina.

As taip irgi pagalvojau kad kalba eina apie DDML. Bet kad jis visiskai ne kremas. hihihi.gif
Atsakyti
Nuo kokio amziaus galima teptis Moisture On Line ?
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2009 03 06, 22:55)
DDML. Tik va man toks itarimas - DDML nera kremas, greiciau serumas, ir ant jo dar reikia tepti krema, nes jo vieno neuztenka. Ekspertes tegu patikslina.

Dramatically different moisturizing lotion arba gel - skirtas tik riebalu ir dregmes balansui atstatyti, tai nera kremas ir jokiu kitu maitinamuju, raminamuju, apsaugomuju ar kitu savybiu savyje neturi. del to naudoti vien tik ji nerekomenduojama, reikalingas kremas.
Atsakyti
QUOTE(Vavidvake @ 2009 03 09, 11:46)
Dramatically different moisturizing lotion arba gel - skirtas tik riebalu ir dregmes balansui atstatyti, tai nera kremas ir jokiu kitu maitinamuju, raminamuju, apsaugomuju ar kitu savybiu savyje neturi. del to naudoti vien tik ji nerekomenduojama, reikalingas kremas.

Tai gi oriole taip ir pasake. Nelabai supratau kodel butent jos posta cituoji. Cia Chardonnay... sake kad tai kremas.
Atsakyti
QUOTE(Vavidvake @ 2009 03 09, 11:46)
Dramatically different moisturizing lotion arba gel - skirtas tik riebalu ir dregmes balansui atstatyti, tai nera kremas ir jokiu kitu maitinamuju, raminamuju, apsaugomuju ar kitu savybiu savyje neturi. del to naudoti vien tik ji nerekomenduojama, reikalingas kremas.

truputis Off topic,bet gal kas norit pabandyt DDMG?turiu likuti apie 30ml is 125ml,atiduociau pigiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 03 09, 14:58)
Tai gi oriole taip ir pasake. Nelabai supratau kodel butent jos posta cituoji. Cia Chardonnay... sake kad tai kremas.


"DDML. Tik va man toks itarimas - DDML nera kremas, greiciau serumas, ir ant jo dar reikia tepti krema, nes jo vieno neuztenka. Ekspertes tegu patikslina." - tikrai necitavau svetimu postu, nei DDML nei DDMG nera serumai. Sorry sad.gif
Atsakyti
as irgi turiu daug priemoniu is Clinique amn tai labai viskas patinka pas mane sausa ir jautri veido oda tai butent is tos serijos turiu viska,tusus esu isbandziusi visus,bet dabar pakeiciau i Helene R,labai fainas tusas
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 03 08, 12:13)
Nuo kokio amziaus galima teptis  Moisture On Line ?


nera amziaus ribu clinique
Atsakyti
shopingas turiu klausimeli. bye1.gif
Buvau sen pardeja ir apziurejau ta Take The Day Off Cleansing Balm. Jis man pasirode riebus kaip taukai, ir konsultante pasake kad nevelnio jis ne putoja kai su susijungia su vandeniu. Zinau kad konsultantes nevisada ismano,o kadangi tu bandei tai klausisiu taves o ne konsultantes. biggrin.gif
Ar nelieka tas riebunas, ar jis gerai putoja, ar gerai nuema kosmetika? Ir dar gal bandei Take The Day Off Cleansing Milk. Kazin o kaip jis nuplauna kosmetika? g.gif Nes nezinau ka pirkti.
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 03 12, 19:43)
shopingas turiu klausimeli. bye1.gif
Buvau sen pardeja ir apziurejau ta Take The Day Off Cleansing Balm. Jis man pasirode riebus kaip taukai, ir konsultante pasake kad nevelnio jis ne putoja kai su susijungia su vandeniu. Zinau kad konsultantes nevisada ismano,o kadangi tu bandei tai klausisiu  taves o ne konsultantes. biggrin.gif
Ar nelieka tas riebunas, ar jis gerai putoja, ar gerai nuema kosmetika? Ir dar gal bandei Take The Day Off Cleansing Milk. Kazin o kaip jis nuplauna kosmetika? g.gif Nes nezinau ka pirkti.


Ne, jis neputoja - ir neturi putot. Jis toks kaip vazelinas - pasiimu kazkur pupos dydzio to balzamo ir issimauzoju veida (pradedant nuo akiu), lengvai patrinu ir nuplaunu siltu vandeniu. Man jokio riebumo nelieka. Man is daug bandytu valikliu jis pats lengviausiai nuimantis kosmetika (as vandneiui atsparu tusu gerbeja) - kitaip ir nepirkciau jo kelis kartus is eiles. Dar siuo metu turiu Sephoros pieneli ir Dior tonika+valikli viename, tai jais abejais tenka aptepus akytes palaikyt kol tusas atmirksta (o ta labai tingiu daryt ir nemalonu apsitepusiai but), o su Clinique viskas labai paprasta ir greitai - uztepi ir nuplauni. rolleyes.gif O to Milk nebandzius, tai negaliu patart.

Siaip as ji visai atsitiktinai pirmakart pirkausi - buvau Macy's ir ten kazkaip sustojau ties Clinique stendu, tai tik uzklausiau del makiazo vlaiklio, nes maniskis baiginejosi, tai man sita rekomendavo. Na ir isbandyt dave - uztepe ant rankos vandeniui atsparu piestuka, o po to siuo balzamu labai graizai ir lengvai nuvale - tai taip ir likau suzaveta. thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, shopingas. Manau kad reiktu nupirkti. Akiu valiklis Clinique man labai patinka, tai manau ir sitas tiks.
poto parasysiu savo atsiliepimus. biggrin.gif
Niu kas dar kokiu mandru dalikeliu naudoja is Clinique, prasau pasisakytis. biggrin.gif
Atsakyti
Buvau sen Sarmoj ir paprasiau to balzamo meginuka kas pabandit pries pirkdama visa.
Tik ka ploviau su juo pagalba kosmetika. Padariau viska kaip sake shopingas. Tai tas balzamas visiskai nenuplove mano tuso. Kai pakeliau akis ir paziurejau i savia i veidrodi, net juokas paeme. Buvau kaip panda su juodais rutuliais aplink akis. hihihi.gif Teko gramdyti ta tusa (paprastas, ne vandens atsparus MAC). Viska kita balzamas nuplove, va tik tusa visiskai ne. Todel mano isvada. Kogero as ta balzamcika nepirksiu. Dar liko meginuke, po keliu dienu pabandisiu dar, bet vis tik nemanau kad jo ne noresiu. unsure.gif
Atsakyti