Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Jutare, jei nepaslaptis kuom slifuoji ? Na ta prasme kokio grudetumo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 05 24, 15:35)
Jutare, jei nepaslaptis kuom slifuoji ? Na ta prasme kokio grudetumo?  blush2.gif


aišku ne paslaptis biggrin.gif Žiūrint, kokie nelygumai. Jeigu pakankamai dideli, tai galima pradėti netgi su 400 šlifuoti. O po to jau vis smulkesnį popierių imti. Šiaip aš turiu 320, 400, 500, 600, 800, 1000, 1500 ir 2000 biggrin.gif Na, tie 1500 ir 2000 praktiškai jau tik poliravimui mirksiukas.gif
Atsakyti
niu tai dekui smile.gif)
Atsakyti
Ir as isbandziau Fimo,cia priveriau visokiu,neuzbaigta wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 05 24, 21:19)
Ir as isbandziau Fimo,cia priveriau visokiu,neuzbaigta wub.gif
user posted image

rulle, kokia tu šaunuolė darbštuolė, jau ir fimo išbandei, ir sages darai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aš irgi visko noriu, tik nieko nespėju
Atsakyti
QUOTE(rooma @ 2007 05 24, 21:52)
rulle, kokia tu šaunuolė darbštuolė, jau ir fimo išbandei, ir sages darai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Aš irgi visko noriu, tik nieko nespėju

Aciu,galiu pasakyti,malonus dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 05 24, 20:19)
Ir as isbandziau Fimo,cia priveriau visokiu,neuzbaigta wub.gif
user posted image


rulle, paskui tave neįmanoma suspėti netgi per temas lakstyti doh.gif o ką jau bekalbėti apie pačius darbus blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pilka @ 2007 05 24, 23:55)
rulle, paskui tave neįmanoma suspėti netgi per temas lakstyti  doh.gif  o ką jau bekalbėti apie pačius darbus  blink.gif  thumbup.gif

Aciu, tokie papuosaliukai greit pasidaro,paprasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 05 25, 08:56)
Aciu, tokie papuosaliukai greit pasidaro,paprasti smile.gif


o kuom lakavai? irgi specialiu laku ar akriliniu?

beje, ar jus, darbstuoles modelino minkytojos bigsmile.gif visus karoliukus lakuojat ar ne?
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 05 25, 11:35)
beje, ar jus, darbstuoles modelino minkytojos  bigsmile.gif  visus karoliukus lakuojat ar ne?


nu aš tai visus - ir šlifuoju, ir lakuoju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 05 25, 11:35)
o kuom lakavai? irgi specialiu laku ar akriliniu?

beje, ar jus, darbstuoles modelino minkytojos  bigsmile.gif  visus karoliukus lakuojat ar ne?

Ne,turiu viena laka,juo viska ir lakuoju,nes nebegaliu daugiau investuoti blush2.gif
Lakas vandens pagrindu,bet nelabai, manau, tinka,nelabai blizgus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 05 25, 10:35)

beje, ar jus, darbstuoles modelino minkytojos  bigsmile.gif  visus karoliukus lakuojat ar ne?


Aš tikrai ne visus. Kai kurios detalės man gražesnės visiškai matinės, niekuo nepadengtos...
Atsakyti