Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kur susipažinote su antrąja puse?

Visalaik svajojau, kad su savo busimu vyru turiu susipazint kazkaip neiprastai, romantiskai. Kadangi su visais savo buvusiais vaikinais pazintys buvo butent tokios, romantiskos, tai kaskart galvodavau, kad cia JIS biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Osu savo tikruoju JUO susipazinau klube netoli namu smile.gif
Atsakyti
Aš tai draugavau su vyro geriausiu draugu smile.gif Tris mėnesius kartu pasitąsėm, paskui labai draugiškai išsiskyrėm ir pažintį toliau palaikėm jau kaip draugai. Maždaug po metų susipažinau su jo draugu (iš tiesų buvau mačius ir anksčiau, bet praktiškai nebendravau), kažkaip per vieną vakarėlį labai susibendravom ir va - jau devyni metai kartu, du vaikai... O tas draugas iki šiol visiems giriasi, kad jis čia pagrindinis veikėjas, tipo, "jei ne aš...."
Atsakyti
pirma karta saviski pamaciau budama 12,tai buvo mano pusbrolio 16 gimtadienis ir mano busimasis buvo su pana...jei kas tada butu man pasakes kas manes laukia su siuo zmogum niekada gyvenime nepatikeciau smile.gif paskui susitikom to paties pusbrolio vestuvese po 5 metu..as buvau pamerge poroje ne su juo,jis buvo poroje pats su savim(svecias-vienisius wink.gif ) ir tai kazkaip labai buvau nepatenkinta savo pabroliu tai reikejo gi kazkuom uzsiimt,o kadangi as tais laikais buvau labai veikli mergina(visus vaikinus uzkariaudavau pati-toks savotiskas sportas)emiausi veiksmu ir su siuo...taip sakant jis buvo mano eiline auka biggrin.gif ir tas jau tesesi 4 metus,bet niekas is musu aukom nesijaucia wink.gif

P.S.labai dekoju savo pusbroliui,kad pastate mane i poras su tokiu man nepatinkanciu berniuku... rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
laugh.gif Esu gatova, kaip shniura, brt bandysuy poaajiskint. Ciupau uz gerles, ir pasakiau, zteik cia, kol dar i ,liuki negavai. Jis bijojo gaut i liuki ir afrteo

Nu blyn, tikras Brigitois Dzouns dienorSTSA laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2003 12 10, 00:31)
laugh.gif Esu gatova, kaip shniura, brt bandysuy poaajiskint. Ciupau uz gerles, ir pasakiau, zteik cia, kol dar i ,liuki negavai. Jis bijojo gaut i liuki ir afrteo

Nu blyn, tikras Brigitois Dzouns dienorSTSA laugh.gif laugh.gif laugh.gif

kai pratrezvesi, isversk laugh.gif
Atsakyti
Na.. rolleyes.gif
As jau kokius metus lankydavausi vienoj interneto kavinej, centre.. Sededavau BANGOS forumuose... Ir viena diena..: is vakaro susipykau su tuometiniu draugu, telefono saskaita tuscia, papildymui pinigu neuztenka.. Ryte issikrapsciau paskutinius centus is taupykles, ir i centra, i interneto kavine (gerai, kad mokykloj ta diena kazkoks renginys vyko ir reikejo tik i 4 pamoka), aiskintis SMS'ais (is interneto), nes susitikti vietoj paskaitu vaikinas grieztai atsisake.. Knapsau, laukiu atsakymo i eiline zinute ir, aisku, forumuojuos, kaip visada.. .. Supypsi mobilus. Niu, galvoju, atrase.. Pasirodo ne. Pranesimas apie privacia zinute BANGOJE ..ohmy.gif.. Nickas matytas.. Zinau, kad moderatorius kazkokio forumo.. Nuzzz, mastau, jau ko pridirbau- ismoderavo unsure.gif.. Begu i privata ir skaitau (tekstas originalus):
Labux... na zhinai toki walio? negirdejusi apie ji? xexe... o tu man tiesiai priesh akis sedi:)
Atrasau:
Kaip tai 'pries akis'?
Atsakymas:
Na priesh mano akis sedi smile.gif labai gerai tave matau o tu mane irgi turetum atpazhinti kadangi mano profily nuotraukos yra... ir ash tikrai panashus kaip ten atrodau smile.gif vuo... smile.gif

Po dar poros zinuciu issiaiskinau, kad dirba jis ten nuo siandienos.. Anksciau kitam filiale dirbo, o tadien persiunte i ana, nes truko darbuotoju.. Veliau priejo, pakalbejom.., dar laiko pridejo..
Tuo kartu taip ir issiskyrem.., bet bendravimas nebenutruko smile.gif Kaip nuejau karta i svecius filmo ziuret, taip visus metus paskutiniu autiku gryzdavau, iki kol gime lialia, ir persikraustem pas mano tevus biggrin.gif..
Kas idomiausia (likimo isdaigos)..:
1. kita diena vaikinas susipyko su sefo pavaduotoju ir mete darba, taigi dirbo tame filiale tik viena diena.
2. tadien buvau prisijungusi BANGOJE gal su 5 loginais, o laiskutis buvo adresuotas butent tikrajam.
3. susipazinome lapkricio 11, per jo vardadieni.
Niu sunku cia viska papasakot, aisku, bet esme isdesciau rolleyes.gif..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 10 gruodžio 2003 - 02:40
Mano istorija panasi i Spring. Man buvo 19, buvau pakviesta i pusseseres vestuves pamerge, o pabrolys buvo mano pusbrolis. O JIS buvo vienas, eiliniu sveciu, bet su chebra visur vazinejo kartu: i gamta, baznycia, zaksa ir t.t. Nu ir pastebejau gamtoj, kad labai jau akis ant manes pakabines rolleyes.gif Tada savo pabroliui ir sakau: tu ziurek, va sitas kai pavogs, tai paskui neissipirksi biggrin.gif Ir kazkaip ties tuo ir pamirsau as ta "nepazistamaji". Paskui jau grizus i sale vel pamaciau ji, ziopsanti i mane ir vis mirksinti. O jau kai prasidejo sokiai, tai as vis pasistengdavau pasiplauti nuo pabrolio, mat labai norejau, kad JIS pakviestu sokti. Pakviete. Nuo to viskas ir prasidejo. Pabrolys buvo graziai nugirdytas ir nuvestas miegoti biggrin.gif O mes sokom visa nakti, paskui vaiksciojom svintant (vestuves buvo 2 dienas), daug kalbejomes ir t.t. Taip ir nenuejom miegoti. Tik ryte persirengem rolleyes.gif Kas keisciausia, baigiantis vestuvems, jau kai vaziavau namo, jis net telefono nepaprase blink.gif blink.gif Bet paskambino po 2 dienu, o telefona suzinojo is mano puskes. Norejo staigmena padaryti. Taip ir pradejom susitikineti. Tuo metu dar draugavau su kitu vaikinu, bet taip savaime viskas issisprende, su anuo issiskyrem, o su situ jau daugiau kaip 3 metai kartu smile.gif O kaip mano puske dziaugesi per musu vestuves, kad savo laime dar kazka laimingais padare smile.gif
Atsakyti
QUOTE (jaunute @ 2003 12 09, 16:57)
buvo juros svente


Aš irgi su savuoju susipazinau Jūros šventėj. Man tebuvo 16, o jam 21.
Teatro aikštėj kaip visada vyko koncertas ir daug nepažįstamų ratuku šokom (tam ratelyje ir aš buvau su pussesere). Kai užgrojo romantiška lėta muzika, pasičiupo jis mane. Šokio sukūrys labai svaigino wub.gif .
Vėliau jis palydėjo mus namo. Sekančią dieną pakviete prie jūros. Na, ir prasidėjo: nuo stogo nakčia nuleistos rožės ties mano kambario langais, gėlės į namus, ilgi pasivaikščiojimai ir t.t.
Beveik visą laiką draugavom per atstumą: jis mokėsi Kaune, o aš gyvenau Klaipėdoj (beveik kiekvieną savaitgalį partranzuodavo). Vėliau jis vis dar tebe Kaune, o aš išvažiavau mokytis į Vilnių. Dabar turim darbus Vilniuje, kartu jau 7 metus, susituoke 1,5.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smulkute: 10 gruodžio 2003 - 12:15
QUOTE (TauRe @ 2003 12 09, 23:06)
QUOTE (Smurka @ 2003 12 10, 00:31)
laugh.gif Esu gatova, kaip shniura, brt bandysuy poaajiskint. Ciupau uz gerles, ir pasakiau, zteik cia, kol dar i ,liuki negavai. Jis bijojo gaut i liuki ir afrteo

Nu blyn, tikras Brigitois Dzouns dienorSTSA laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

kai pratrezvesi, isversk laugh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif Oi oi oi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Rasiau ir masciau sianakt taip, kaip budama blaivi nemastyciau ir nekalbeciau. Bet tiek to, isversiu pazodziui:


Esu gatova, kaip sniuras, bet pabandysiu paaiskint. Ciupau uz gerkles ir pasakiau, ateik cia, kol i liuli negavai. Jis bijojo gaut i liuli ir atejo

laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
Atsakyti
Po smurkos istorijos, ka cia bepridursi, vis tiek juokingiau nepapasakosi biggrin.gif.
As su savo vyru susipazinau tradiciskai, kavineje, tiesiog jis buvo su draugu, o as su drauge. Pirma karta, kai lydejo namo sugebejom kelis kartus susipykti, nu galvoju, neeeaa, jau su situo tai as neprasidesiu, mane tik prasau namo palydeti mad.gif. Bet pamazu pradejom susitikineti, vienas kitam kazkaip tikom su visom savo gerom ir blogom pusem. Pabendravom taip "audringai" trejus metus, su visokiais issiskyrimais, susitaikymais. O labai nustebino [jis saip neromantiskas zmogus], kai buvome kelioneje, vaiksciojom prie juros, nuejom i toki ramu uzuteki ir jis... taip labai graziai romantiskai pasipirso:wub:. Gyvenam kartu metus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (smulkute @ 2003 12 10, 13:12)
Na, ir prasidėjo: nuo stogo nakčia nuleistos rožės ties mano kambario langais, gėlės į namus, ilgi pasivaikščiojimai ir t.t.

Ech, romancika to kakaja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnele: 10 gruodžio 2003 - 13:24
QUOTE (liepsnele @ 2003 12 10, 11:24)
QUOTE (smulkute @ 2003 12 10, 13:12)
Na, ir prasidėjo: nuo stogo nakčia nuleistos rožės ties mano kambario langais, gėlės į namus, ilgi pasivaikščiojimai ir t.t.

Ech, romancika to kakaja rolleyes.gif

Va, taip ir uzkariavo mano širdį--Resize_Images_Alt_Text--
Gerai, kad ta romantika neuzsibaigė ties vestuvėmis, mėgsta romantiškas staigmenas ir dabar biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smulkute: 10 gruodžio 2003 - 13:48