Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

QUOTE(Inguteliute @ 2009 08 11, 11:57)
Bandziau groti viena kurini, tik vat sustojau ties viena vieta. Gal kas galetu paaiskinti kaip sugroti sia vieta user posted image?

Pabandysiu paaiškinti, jei klystu - pataisykit smile.gif Su kaire ranka groji mi fa diez mi bekar (abi "mi" skiriasi per oktavą). O su dešine paprastai - si sol si.
Atsakyti
As tai vat ir abejoju - labai jau didelis suolis kairei rankai gaunasi g.gif Sakyciau, galima desine ranka groti mi ir si, o likusias natas kiekviena atskirai rankai... mastau.gif
Nors virtuozai ne tokius suolius isdarineja doh.gif
Atsakyti
shwiesulka, tavo variantas man atrodo geresnis smile.gif Nors tas šuolis tai tik per oktavą gaunasi ar ne? Kaži kaip reiktų pagal visas taisykles grot g.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2009 08 15, 22:59)
shwiesulka, tavo variantas man atrodo geresnis smile.gif Nors tas šuolis tai tik per oktavą gaunasi ar ne? Kaži kaip reiktų pagal visas taisykles grot g.gif


Pagal taisykles toks uzrasymas tik parodo, kad antras balsas pereina is pirmos eilutes i antra. O grokite tai ta ranka, kaip jums patogiau, cia tik jusu pasirinkimas. As tai siulyciau pradet abi natas su desine, kam ta suoli daryt ir gyvenima apsisunkint, jei be to galima apsieit...

Na taip, jeigu jau kabintis ir smulkintis, tai reiktu atsizvelgt i tempa, i tai, kuris balsas svarbesnis, galbut reikia kazka isryskint... zodziu, be techniniu, prisideda ir muzikiniai uzdaviniai. Kaip geriau juos pavyksta ispildyti, taip (ta ranka) ir reiketu groti. Bet situo konkreciu atveju is muzikines puses tai nieko nepasakysiu, nes matau tik 6 natas. 4u.gif
Atsakyti
As tokius failus gavau, ka turejau, ta persiunciau. Ir antroj knygoj bent 1 lapo truksta, tai as ji bandau is klausos atkurti jau antra savaite nesekmingai g.gif matyt kazka ne taip darau...

QUOTE(shwiesulka @ 2009 08 13, 09:46)
Skirte, o tas Schmidto knygas pati skenavai, ar gavai tokias?
III knygoj truksta 3 puslapiu  unsure.gif

Atsakyti
Labukas visoms, jus tokios saunuoles..tiek daug natu. as irgi va muzikalke baigiau senokai ax.gif bet retkarciais su mielu noru pagroju. va as paglvojau..gal yra cia kokiu merginu is pajurio... g.gif butu miela susitikti..pasidalinti ziniomis..ar siaip viena kitos paklausyti bigsmile.gif


rasykit visos i a.z. 4u.gif
Atsakyti
labukas

gal kas nors individualiai mokote savo namuose groti pianinu Kaune?

jei taip,pasiulymu lauksiu aZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pastraipa @ 2008 10 16, 15:13)
Sveiki! Oi kaip smagu, kad radau tokią temą. Aš jau groju septintus metus pianinu. Jau groju gan neblogai. Štai, jei dar kas nors nebuvo įdėjęs, nes dar neperskaičiau visų puslapių, nuoroda į puslapį su bagale kūrinių pianistams. Per visą gyvenimą nesugrosit kiek ten yra biggrin.gif Ten labai daug gražių kūrinių. Tai štai:

www.my-piano.blogspot.com
Grajinkit grajinkit  thumbup.gif

Ačiū labai už šią nuorodą aciuks.gif radau daug reikalingų natų thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

o mano situacija buvo kitokia, muzikos mokykla baigiau jau pries 10 metu ar daugiau, grojau akordeonu,papildomas pianinas buvo, cia aisku kaip ir tevo uzgaida buvo sis instrumentas, o mano svajone pianinas. Dabar noreciau pradeti savarankiskai mokytis groti pianinu,galvoju pirkti sintezatoriu, tik nezinau koki, neisivaizduoju kokie ten geri,kurie nelabai. Nenoriu brangaus, noriu paciai pradziai kad pramokti. Ziureinaju skelbimus ir sudomino sitas variantas YAMAHA PSR - 76. Ar verta?
Atsakyti
QUOTE(Heide_Aitra @ 2009 10 17, 09:49)
Sveikos,

o mano situacija buvo kitokia, muzikos mokykla baigiau jau pries 10 metu ar daugiau, grojau akordeonu,papildomas pianinas buvo, cia aisku kaip ir tevo uzgaida buvo sis instrumentas, o mano svajone pianinas. Dabar noreciau pradeti savarankiskai mokytis groti pianinu,galvoju pirkti sintezatoriu, tik nezinau koki, neisivaizduoju kokie ten geri,kurie nelabai. Nenoriu brangaus, noriu paciai pradziai kad pramokti. Ziureinaju skelbimus ir sudomino sitas variantas  YAMAHA PSR - 76. Ar verta?


pianinas ir sintezatorius - skirtingi instrumentai. Bendrumas vienintelis - kad abu jie su klavisais. Grojimo specifika, taip pat ir repertuaras labai skiriasi. Tad jei norite mokytis groti pianinu, groti klasika - tikrai nesiulyciau pirkti sintezatoriaus. Jei pirktumet naudota pianina, kainuotu tikrai nebrangiai. O jei planuojate apsiriboti populiaria muzika, dainomis - tada gerai (gal ir geriau) sintezatorius.
Tiesa, siais laikais buna elektroniniu pianinu, kurie atstoja tikra (t. y. is esmes toks pat grojimas), bet ju kaina tikrai didele, gal dvigubai brangiau nei pianinas. Bet tai - ne sintezatorius.
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2009 10 17, 12:48)
pianinas ir sintezatorius - skirtingi instrumentai. Bendrumas vienintelis - kad abu jie su klavisais. Grojimo specifika, taip pat ir repertuaras labai skiriasi. Tad jei norite mokytis groti pianinu, groti klasika - tikrai nesiulyciau pirkti sintezatoriaus. Jei pirktumet naudota pianina, kainuotu tikrai nebrangiai. O jei planuojate apsiriboti populiaria muzika, dainomis - tada gerai (gal ir geriau) sintezatorius.
Tiesa, siais laikais buna elektroniniu pianinu, kurie atstoja tikra (t. y. is esmes toks pat grojimas), bet ju kaina tikrai didele, gal dvigubai brangiau nei pianinas. Bet tai - ne sintezatorius.

as tai suprantu, bet pianinas kadangi netilps i mano patalpas, o elektroninis pianinas kol kas man per brangus, noreciau pradziai tiesiog ismokti groti, o veliau jau dairytis kazko geresnio smile.gif
Atsakyti