Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

QUOTE(Chr. @ 2009 10 26, 19:18)

Čia
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KRIAUKLELE @ 2009 10 23, 15:56)
Sveikutes 4u.gif ,

Labai atsiprasau, kad braunuos cia pas jus, bet turiu paklausima: mano dukra siemet istojo mokytis i muzikos mokykla, ir gal yra is baigusiuju, kas galetu parduoti knyga, Vidos Krakauskaites "Jaunasis pianistas", leidimo metai gali buti ir senesni. Labai laukciau pasiulymu i AZ.
Nes bibliotekos knygos baisiai atgyvenusios, lapai kaip apvalgyti doh.gif

Jau turiu 4u.gif
Atsakyti
sveikutės, jungiuosi ir aš pas jus į šį muzikalų ratelį. neseniai persikraustėm į žymiai erdvesnį butą, taip kad nusprendžiau ieškoti pianino, jau ir vietą nužiūrėjau, kur statysiu wink.gif esu baigusi muzikos mokyklą prieš kokius 9 metus. tačiau tėvai pianiną pardavė, o turėjau labai gražų juodą, oktavą, su gražiom kojom ir t.t. wink.gif gaila buvo, tačiau dabar ieškau tokio pačio, na, bent juodo wink.gif aišku ir aš iškart neturėjau pianino, iš pradžių ant siuvimo mašinos nusipiešusi klavišus grodavau, mokiausi geriausiai, o kai pianiną nupirko, gaudavau dešimtukus tik egzaminuose , tingėdavau, gal ir tėvai labiau norėjo, kad gročiau, ne aš. tad dabar norėčiau vėl muzikuoti, juolab, kai yra sąlygos. turiu prašymą, gal galite atsiųsti man natų, įvairių wink.gif ačiū labai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Treja @ 2009 10 26, 18:37)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Turbūt apie boso raktą eina kalba mirksiukas.gif

na taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglareta @ 2009 10 29, 15:50)
sveikutės, jungiuosi ir aš pas jus į šį muzikalų ratelį. neseniai persikraustėm į žymiai erdvesnį butą, taip kad nusprendžiau ieškoti pianino, jau ir vietą nužiūrėjau, kur statysiu wink.gif esu baigusi muzikos mokyklą prieš kokius 9 metus. tačiau tėvai pianiną pardavė, o turėjau labai gražų juodą, oktavą, su gražiom kojom ir t.t. wink.gif gaila buvo, tačiau dabar ieškau tokio pačio, na, bent juodo wink.gif aišku ir aš iškart neturėjau pianino, iš pradžių ant siuvimo mašinos nusipiešusi klavišus grodavau, mokiausi geriausiai, o kai pianiną nupirko, gaudavau dešimtukus tik egzaminuose , tingėdavau, gal ir tėvai labiau norėjo, kad gročiau, ne aš. tad dabar norėčiau vėl muzikuoti, juolab, kai yra sąlygos. turiu prašymą, gal galite atsiųsti man natų, įvairių wink.gif ačiū labai wink.gif

visada prasom cia 4u.gif
geresnio tinklapio nemaciau
jokiu mokesciu, jokiu stabdymu, siuntiesi kiek nori ir visus puslapius, ne tik pirma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2009 10 29, 19:47)
visada prasom cia 4u.gif
geresnio tinklapio nemaciau
jokiu mokesciu, jokiu stabdymu, siuntiesi kiek nori ir visus puslapius, ne tik pirma mirksiukas.gif



ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2009 10 29, 18:47)
visada prasom cia 4u.gif
geresnio tinklapio nemaciau
jokiu mokesciu, jokiu stabdymu, siuntiesi kiek nori ir visus puslapius, ne tik pirma mirksiukas.gif

gaila rusiskai nelabai suprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chr. @ 2009 11 02, 15:04)
gaila rusiskai nelabai suprantu doh.gif

na cia nemazas apsunkinimas... bet gal kam iseitu padet... natos tai nebutinai rusiskos, kokiu norite.. o kokia muzika labiau domintu? klasika, dziazas, populiariu grupiu dainos?
Atsakyti
Sveikutes, vis skaitineju ka cia rasinejat ax.gif . Nusprendziau ir as parasyti, vaikystej labai svajojau groti pianinu, bet taip ir nepavyko man ismokti. Neseniai mano vyras man padovanojo pianina, tai groju is klausos kazka, bet taip pabodo ta pati per ta pati groti. lotuliukas.gif Gal patartumet kaip galeciau ismokti pazinti natas. Su gitara grojau, bet akordais, o natu taip ir nepazinau ax.gif

Cia kazkas rase, kad rusu kalbos nemoka, as irgi nemoku blush2.gif ar pas jus taip neina kad bet koki puslapi svetima kalba atsidarai, nezinau kaip paaiskinti, ir virsuj puslapio, ten kur vedam interneto adresa zemiau biskiuka yra toks mygtukas TRANSLATE, ji paspaudi ir puslapis lietuviskai. thumbup.gif Ar supratot kanors lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2009 11 02, 23:07)
na cia nemazas apsunkinimas... bet gal kam iseitu padet... natos tai nebutinai rusiskos, kokiu norite.. o kokia muzika labiau domintu? klasika, dziazas, populiariu grupiu dainos?


Na, is esmes skaityti rusiskai moku, tik ne viska suprantu biggrin.gif taip kad jei kokie pavadinimai uzrasyti rusiskai, matyt kad suprasciau. tik nuo ko ten pradet?

QUOTE(@Smilte@ @ 2009 11 03, 09:18)

Cia kazkas rase, kad rusu kalbos nemoka, as irgi nemoku  blush2.gif ar pas jus taip neina kad bet koki puslapi svetima kalba atsidarai, nezinau kaip paaiskinti, ir virsuj puslapio, ten kur vedam interneto adresa zemiau biskiuka yra toks mygtukas TRANSLATE, ji paspaudi ir puslapis lietuviskai.  thumbup.gif  Ar supratot kanors  lotuliukas.gif  doh.gif

Supratau, bet nerandu tokio pas save ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chr. @ 2009 11 03, 15:11)
Na, is esmes skaityti rusiskai moku, tik ne viska suprantu biggrin.gif taip kad jei kokie pavadinimai uzrasyti rusiskai, matyt kad suprasciau. tik nuo ko ten pradet?
Supratau, bet nerandu tokio pas save ax.gif

Bandau si bei ta isversti bei paaiskinti:
paspaudus mano cia pasiulyta nuoroda, atidaro puslapi, kurio virsuj parasyta: Boriso Tarakanovo natu archyvas. Paantraste: Natos fortepijonui. Zemiau yra dvieju saitu reklama. O tada prasideda kategoriju sarasas (kur kiekviena eilute prasideda riebiu tasku). Pasirinkus ka nors is saraso, jums atidaro atitinkamu konkreciu kuriniu sarasa. Kai paspaudziat ant kurio nors kurinio pavadinimo, tas kurinys Jums atsiunciamas i kompiuteri. Bent jau man viskas veikia sitaip, labai paprastai 4u.gif

Kategoriju sarasas:
-rusu kompozitoriai
-uzsienio kompozitoriai
-ansambliai keturioms rankoms
-dziazo kuriniai ir bliuzas
-muzika is garso takeliu filmams, dramos spektakliams ir TV laidoms
-muzika ir dainos is garso takeliu multfilmams ir vaikiskoms TV laidoms
-fortepijono chrestomatija vaikams (90 ivairiu kuriniu, isdestytu sunkejancia tvarka)

po to yra tuscias tarpelis, o tada saraso tesinys storesnem raidem:
-natos fortepijonui is Richardo Claydermano repertuaro
-kuriniai is Polio Moria orkestro repertuaro
-natos fortepijonui - Patricijos Kaas repertuaras
-natos fortepijonui - grupes ''ABBA'' repertuaras
-natos fortepijonui - Britney Spears repertuaras
-natos fortepijonui is Madonnos repertuaro
-kuriniai is Sher repertuaro
-natos fortepijonui - ''Ace of Bace'' repertuaras

dar vienas tarpelis, ir dar viena nuoroda i kita archyva, kur man atidaro vienus klaustukus biggrin.gif tad apsieinu ir be to, ir taip uztenka
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kuriniu sarasu gal neversiu, labai daug ten doh.gif Nebent jei kas pageidaus kurios nors konkrecios kategorijos....... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina O.: 03 lapkričio 2009 - 20:45
QUOTE(Lina O. @ 2009 11 03, 20:44)
Bandau si bei ta isversti bei paaiskinti:
paspaudus mano cia pasiulyta nuoroda, atidaro puslapi, kurio virsuj parasyta: Boriso Tarakanovo natu archyvas. Paantraste: Natos fortepijonui. Zemiau yra dvieju saitu reklama. O tada prasideda kategoriju sarasas (kur kiekviena eilute prasideda riebiu tasku). Pasirinkus ka nors is saraso, jums atidaro atitinkamu konkreciu kuriniu sarasa. Kai paspaudziat ant kurio nors kurinio pavadinimo, tas kurinys Jums atsiunciamas i kompiuteri. Bent jau man viskas veikia sitaip, labai paprastai  4u.gif

Kategoriju sarasas:
-rusu kompozitoriai
-uzsienio kompozitoriai
-ansambliai keturioms rankoms
-dziazo kuriniai ir bliuzas
-muzika is garso takeliu filmams, dramos spektakliams ir TV laidoms
-muzika ir dainos is garso takeliu multfilmams ir vaikiskoms TV laidoms
-fortepijono chrestomatija vaikams (90 ivairiu kuriniu, isdestytu sunkejancia tvarka)

po to yra tuscias tarpelis, o tada saraso tesinys storesnem raidem:
-natos fortepijonui is Richardo Claydermano repertuaro
-kuriniai is Polio Moria orkestro repertuaro
-natos fortepijonui - Patricijos Kaas repertuaras
-natos fortepijonui - grupes ''ABBA'' repertuaras
-natos fortepijonui - Britney Spears repertuaras
-natos fortepijonui is Madonnos repertuaro
-kuriniai is Sher repertuaro
-natos fortepijonui - ''Ace of Bace'' repertuaras

dar vienas tarpelis, ir dar viena nuoroda i kita archyva, kur man atidaro vienus klaustukus biggrin.gif  tad apsieinu ir be to, ir taip uztenka
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kuriniu sarasu gal neversiu, labai daug ten doh.gif Nebent jei kas pageidaus kurios nors konkrecios kategorijos....... rolleyes.gif


aciu aciu aciu smile.gif
Atsakyti