Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukė

labai noriu padekoti tiek Euforijai,tiek Elinai uz siltus zodzius-aciu jums mielosios,uz jusu palaikyma wub.gif
Atsakyti
padekojau,bet uzmirsau pasiguosti verysad.gif mano Laurynui buvo siandien net dveji priepuoliai,zinau,kad taip bus,bet vistiek skaudu matyt savo vaika tampoma epilepsijos cry.gif ,o ir man paciai labai skauda nugara,matyt pasitempiau darbe...
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2005 08 23, 18:34)
padekojau,bet uzmirsau pasiguosti verysad.gif mano Laurynui buvo siandien net dveji priepuoliai,zinau,kad taip bus,bet vistiek skaudu matyt savo vaika tampoma epilepsijos cry.gif ,o ir man paciai labai skauda nugara,matyt pasitempiau darbe...

uzjauciu tave munyte bet padet negaliu cry.gif bet as zinau kad tu esi tvirta ir nepalusi laikykis. As irgi laikausi ir tikrai nepasiduosiu depresijom ne ne ne tongue.gif pas mane du ligoniai g.gif
mazuliukas vienas taip iseina, kad susimatysim gal kita savaicike, kazi kokia ji bus man g.gif o as taip nori Vilniu aplankyt ir ten esancius draugus 4u.gif
Atsakyti
mamulkos, kažkaip ilgokai jūsų negirdėti, ar viskas pas jus tvarkoje? Kaip mažiukai? Ar nesiožiuoja? Lauke toks gražus oras, kvepia vasara smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2005 08 28, 12:29)
mamulkos, kažkaip ilgokai jūsų negirdėti, ar viskas pas jus tvarkoje? Kaip mažiukai? Ar nesiožiuoja? Lauke toks gražus oras, kvepia vasara  smile.gif  4u.gif


Va va tos pskutines vasaros graziosios dieneles mamulkas ir pasigavo:) Mano panele ruosesi mokyklai ir kiekviena diena klausia kada eisim i mokykla jau mane uzkniso:( dabar tiek prisikaupe darbuku kad pergalva verskis ir to kazi ar spesi padaryt. Ir tom graziom dienelem nebera kada dziaugtis g.gif
Atsakyti
user posted image sveikos mergaites.Apziurejau Euforijos nuotraukytes visos thumbup.gif thumbup.gif ,labai fainos,labai grazios.
Mes irgi ruosiames mokyklai,Laurynui jau atsibodo namie sedet,tai jau pradejo user posted image
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2005 08 28, 18:03)
Va va tos pskutines vasaros graziosios dieneles mamulkas ir pasigavo:) Mano panele ruosesi mokyklai  ir kiekviena diena klausia kada eisim i mokykla jau mane uzkniso:(  dabar tiek prisikaupe darbuku kad pergalva verskis ir to kazi ar spesi padaryt. Ir tom graziom dienelem nebera kada dziaugtis g.gif


Čiaa tai bennt happy.gif labai retai pasitaiko vaikučiai, kurie tep norėtų in mokyklų biggrin.gif Aš visai nenurėjau pamenu, turėjo mano mamukas su manim vargelio tongue.gif melodija, juk fain kai vaikiuks turi tokį nusistatymą mokyklos atžvilgiu thumbup.gif Tu ti nepergyvenk, darbukai užpuolė, suprantu daug rūpestėlių, bet gi susitvarkysi, tu tokia šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2005 08 28, 19:28)
user posted image  sveikos mergaites.Apziurejau Euforijos nuotraukytes visos thumbup.gif  thumbup.gif ,labai fainos,labai grazios.
    Mes irgi ruosiames mokyklai,Laurynui jau atsibodo namie sedet,tai jau pradejo user posted image


sveika clap.gif aš čia nusprendžiau pasidalinti su mamkom phatagrapijom iš asmeninio arhyvo ax.gif yra truputuka kur akį paganyti mirksiukas.gif
o tai malačiukai mamulkos, ruošia savo vaikučius in mokyklų thumbup.gif toj jaučiu ir aš ti užsinorėsiu ir kad mani kas paruoštų tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif
turiu ir aš problemų cry.gif Su širdim mano blogai-stenokardijos priepoliai prasidėjo,greitoji lankosi.Persinervinau,persitempiau,bet tikiuosi,kad medikai padės.Mažuliai mano gerai gyvena-vyresnėlį į mokyklą ruošiam,mažoji sveikata nesiskundžia,bet rugsėjį varysim pas visus gydytojus tikrintis.Tai vadinasi rudens maratonas.Bijau aš tos patikros,nei viena ramiai nepraėjo,vis ką nors naujo blogo išknisa.
Vaikystėje ir aš turėjau epilepsijos priepolius.16-18 metų būdama.Bet vaistais ištempė.Na bet viskas čiki.
Melodija,dovanok,kad negalėjau ketvirtadienį susitikti-darbas dabar užgriūvęs nerealiai,o ketvirtadieniais visiškas pravalas doh.gif Bet tikiuosi,kad netolimaj ateity susitiksim drinks_cheers.gif
Euforijos nuotraukos tikrai nepakartojamos thumbup.gif
Tad laikomės mamytės-gyvenimas gražus thumbup.gif
Atsakyti
Mažiuk, širdutė streikuoja, nes tu viską giliai jon priimi...suprantu, kad laukiantys patikrinimai ne iš lengvųjų išbandymų, nereikia tik iš anksto bijoti, kad kažką vėl atras...aš pvz viską ką man atranda priimu taip, lyg tai jau turėčiau visą gyvenimą, tada daug lengviau su tuo tvarkytis, tiesiog mobilizuoji visas savo jėgas į kovą su problema, i pastovias pastangas tai įveikti, tada kažkaip niveliuojasi tas skausmas, kai sužinai, kad kažkas ne taip smile.gif kiekvienas mūsų turi kažkokių savo problemėlių, o širdukę reikia saugoti, tausoti, ji tokį darbą mums dirba, nelengva jai 4u.gif Kartais žvilgsnis iš šalies į kažką tokio padeda blaiviai viską priimti, nepergyvenant širduke tongue.gif
Atsakyti
euforija o visdelto susilauk leliuko kuo anksciau visdelto reikia manau patirkti jau tau ir sita dziaugsma ir kuo anksciau tuo greiciau. Leliukas netrukdo idejom igyvendinti su juo dar idomiau nestuke.gif tongue.gif

Maziuliuka1 tikrai susimatysim mudvi tik dabar nezinau kada gal po savaites o gal ir po dvieju. O tu zinai kad mes nemokam gyvent, puolam plesiam lekiam o paskui buna sakes paciom, kodel mums tiek daug visko reikia, gi iseinant i anapili visai mazai tereikia viska paliekam g.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2005 08 30, 17:30)
euforija o visdelto susilauk leliuko kuo anksciau visdelto reikia manau patirkti jau tau ir sita dziaugsma ir kuo anksciau tuo greiciau. Leliukas netrukdo idejom igyvendinti su juo dar idomiau nestuke.gif  tongue.gif


Aš suprantu, tik pirma norėčiau kartu su vyru apsigyventi, nes dabar mes skirtingose šalyse 4u.gif

Ir kokios ti mintys apie anapilį....aš va pažiūrėjau savo gyvenimo liniją ant rankos smile.gif ojoojoj gal šimtą metų gyvensiu ar ką doh.gif
Atsakyti